прибуткове рукоділля

Як заробити на рукоділлі?

Хобі та захоплення здатні принести не тільки позитивні емоції, але і пристойний заробіток. Проблема нестачі грошей гостро стоїть практично в кожній родині. Ось чому багато матусь шукають способи, як заробити на рукоділлі. Хоча ці способи заробітку можна реалізовувати в будь-якому віці, не тільки перебуваючи в декретній відпустці, але і будучи пенсіонеркою. Отже, якщо ви вмієте вишивати, то вам варто прочитати цю статтю.

Рукоділля і заробіток

Останнім часом вироби ручної роботи користуються величезною популярністю і споживчим попитом. Тільки тепер його називають новомодним словом hand made. Це може бути все що завгодно, вишивка скатертин, плетіння бісером або плетіння килимків зі старих колготок. Тепер це модно і стильно! В силу їх високої вартості це ще й престижно. Так чому ж не зануритися в сферу улюблених захоплень і почати на цьому заробляти.

Такі вироби не завжди бувають якісними. Деякі горе-майстрині, створюють не дуже успішні дрібнички. Тому перше, що потрібно робити, це самовдосконалюватися. Якщо ви впевнені в якості своїх виробів, то такий вид заробітку саме для вас. Починати можна з того, що найкраще у вас виходить.

На сьогоднішній день величезним попитом користуються такі шедеври, як вишивка бісером, гладдю картини, вироби з кави, мило ручної роботи. Це далеко не весь перелік як заробити на рукоділлі. До того ж можна зробити попутну можливість підробити. Весь процес роботи ви знімаєте на відеокамеру, або робите фото-майстер-класи. Їх можна викласти на біржі контенту. У підсумку, що ви будете мати? Сам виріб у вас куплять, попутно заробите на фотографіях або на викладеному в мережі відео.

Продаж готових виробів в стилях hand made має свої вади. Наприклад, для початку вам доведеться вкласти гроші на придбання матеріалів. До того ж на виготовлення чергової штучки знадобиться деякий час. І не факт, що цю річ в підсумку куплять. Тому варто набратися терпіння. У всякому разі, це досвід, який знадобиться вам в майбутньому.

Де продати роботи рукоділля і як

Тут, як ви могли б припустити, є кілька способів продажу. Звичайно ж, це всесвітня павутина і за допомогою реального знайомства з потенційними клієнтами. 1-ий спосіб вважається найбільш вигідним. Хоча і в павутині зараз цього добра вистачає. Для того щоб успішно розвивати, бізнес, що починається, необхідно стати найоригінальнішою виробницею, вміти себе піднести.

як продавати вироби ручної роботи в інтернеті

Перше, що ви можете зробити, це створити сторінку на сайтах магазинів хенд мейд. Викладуйте пости на особистих сторінках в соціальних мережах. Заведіть власний блог. Для цього будуть потрібні додаткові знання. Сайт потребує додаткових вкладень. Знадобиться оплатити домен і хостинг. Тому звичайна сторінка в соціальних мережах і буде вашим маленьким магазинчиком. Заводьте побільше друзів. Вони стануть вашими потенційними покупцями.

Якщо ви живете в невеликому містечку, зробіть так зване “сарафанне радіо”. Зареєструйтеся на великих порталах рукодільниць. У певному секторі інтернету, це Ярмарок майстрів. Не виключайте роботу на майданчиках аукціонів і оголошень. Розгляньте можливість співпраці з ОЛХ і Пром. Це безкоштовно і ніщо не завадить вам виставити одну зі своїх робіт на цих сайтах. Для цього доведеться ретельно фотографувати кожну річ. Запропонований товар повинен мати привабливий вигляд. До того ж це може стати популярним способом заробити на фотографії. Грамотно складати опис вашого товару. Заробіток на написанні статей також вітається. Не забувайте вносити ключові слова. Враховуйте особливості цільової аудиторії. Саме перечитуючи опис, покупець отримує можливість уявити собі вироби. Перечитуючи його, він може захотіти його всім серцем. Після цього він зважиться на покупку. Не забувайте вказувати свої дані. Відкритість і бажання працювати приваблює покупців. Це викликає довіру бажання співпрацювати далі.

Оцінюйте ринкову ситуацію. Якщо незабаром наближається Новий рік, то вироби, присвячені великоднім святам, будуть неактуальні. Майте чітке уявлення про те, яку суму клієнт готовий викласти за ваш товар. На ринку існує таке поняття, як стоп-ціна. Це, та грань, яку людина психологічно не готова переступити. Якщо враховувати всі ці нюанси, то при створенні інтернет магазину, це принесе вам успіх.

Тепер перенесемося в реальний світ. Поширюйте свої вироби в рідному місті. Пропонуйте їх колегам на основному місці діяльності. Знову ж спрацює ефект сарафанного радіо. Колеги приведуть до вас своїх родичів або друзів. Павутинка буде розширюватися, і обсяг продажів збільшуватися. У багатьох містах влаштовуються ярмарки та виставки виробів ручної праці.

прибуткове рукоділля

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися таким воістину жіночим бізнесом, то приймайте активну участь в міських ярмарках. На прилавку розкладіть свої візитки з телефонами та іншими контактами. Навіть якщо вони будуть надруковані на домашньому принтері, на перших порах це не страшно. Зверніться в магазини, які спеціалізуються на продажу handmade. Якщо продавець погодиться взяти ваш товар на реалізацію, вам доведеться запропонувати йому певну комісію. Простежте, щоб вона не була занадто завищена, інакше вам доведеться поставити спочатку занадто низьку ціну на річ. У підсумку на неї може не знайтися покупця. Як це не прикро визнавати, випадки шахрайства в цій області зафіксовані неодноразово.

Як заробити на навчанні рукоділлю

Це може бути одна з приємних розваг, за які можна отримувати гроші. Ви влаштовуєте майстер–класи і отримуєте за це гроші. Можна організувати вебінар. Це чудова перспектива для тих дівчат, які шукають підробіток в декретній відпустці і не можуть надовго відлучатися з дому. До того ж такий метод ще не отримав належної розкрутки в нашій країні. Ця ніша не заповнена конкурентами. Приємно бути першовідкривачами.

Цілком можливо відкрити приватну студію. Навіть якщо у вас немає власного приміщення, тренінги можна проводити на дому. Можете влаштуватися приходящим фахівцем в різні студії. Мами із задоволенням відправляють діток на такі заняття. Вони дозволяють розвивати дрібну моторику пальців, абстрактне мислення та інші корисні для діток навички. Вирішувати належить саме вам. Тільки ви знаєте свої особистісні особливості і будете спиратися на поставлені цілі. А ми бажаємо вам удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *