як упакувати новорічний подарунок

Як красиво упакувати подарунок на Новий рік своїми руками

Підготовка до зустрічі Нового року займає дуже багато часу. Одним з найважливіших питань, яке потрібно вирішити в передсвятковій метушні, це те, що подарувати і як подарувати. Якщо багато хто з самим подарунком вже визначилися і навіть підготували, то залишається тільки красива упаковка. У статті розглянемо, як красиво упакувати подарунок на новий рік своїми руками. Далі наведено кілька варіантів та ідей з описом.

Пакуємо з використанням паперу або мішковини

Дуже стильною упаковкою може стати звичайний папір або мішковина. Для того щоб красиво упакувати подарунок, загорніть його в папір або мішковину. У вас вийде стильна і сучасна упаковка. Але необхідно прикрасити упаковку декоративними елементами. Для прикраси можна придбати набори для скрапбукінгу і використовувати декор з них.

як загорнути подарунок на новий рік

Можна прикрасити упаковку гілочкою горобини або ялини, просто примотавши до загорненого подарунку джутовою мотузкою або тасьмою.

як запакувати новорічні подарунки

Можна зробити бутоньєрку і прикріпити її до загорненого подарунку. Бутоньєрку робимо на квадраті паперу, наклеюючи на нього гілочки ялини і будь-який декор.

як упакувати новорічний подарунок

Якщо загорнутий подарунок має форму витягнутого прямокутника, то можна прикріпити до упаковки пару оченят і посмішку, зв’язати або зшити ковпачок і надіти на прямокутник з одного боку.

як оригінально упакувати новорічний подарунок

Прикрасити загорнутий в мішковину або папір цікаво подарунок можна квітами зимової омели. Для цього потрібно вирізати деталі квітки з червоного і зеленого фетру. Краї деталей промазати золотистим контуром по тканині. Склеїти квітку з декількох червоних і зелених деталей. Можна зробити кілька таких квіток і розмістити їх на упаковці, фіксуючи клеєм. Посередині кожної квітки приклейте бусинку.

Прикрашаємо прості гофропакети

Ще один стильний варіант того, як красиво упакувати подарунок на Новий рік своїми руками – використання звичайних дешевих паперових пакетів. Але їх ми будемо прикрашати по-новорічному.

як креативно упакувати новорічний подарунок

Для прикраси звичайного паперового пакета можна використовувати один із наведених нижче варіантів:

Варіант № 1

На пакеті можна зробити вишивку. Для цього приклейте з внутрішньої сторони пакета невеликий шматочок тканини, розміром з передбачувану вишивку. Це зміцнить папір і не дасть йому порватися. Виберіть візерунок для вишивки. Це може бути проста зірочка або ялинка. Нанесіть контур візерунка на пакет. Після вишивайте по контуру. Вишивати можна звичайним рядковим швом тільки по контуру або зробити вишивку гладдю, заповнюючи весь малюнок.

як упакувати новорічний подарунок в подарунковий папір

Варіант № 2

Прикрасити пакет можна і звичайним малюнком акриловими фарбами. Для цього виберіть відповідний мотив, нанесіть ескіз олівцем і прикрасьте акриловими фарбами. При цьому не потрібно сильно розводити фарби водою, інакше папір пакета може розмокнути.

як загорнути подарунок на новий рік

Варіант № 3

Зробіть гарну бутоньєрку з штучних ялинових гілок з декоративною прикрасою. Для цього виріжте квадрат невеликого розміру. На нього будемо клеїти бутоньєрку. Підготуйте гілочки, маленькі кульки, дзвіночки, бантики або будь–який інший декор.

На паперовий квадрат наклейте красиво гілочки, щоб вони розходилися з центру в різні боки. Після поверх гілочок наклейте підготовлений декор. Ззаду паперової основи наклейте двосторонній скотч і прикріпіть бутоньєрку до пакету в центрі або біля ручки.

як упакувати новорічний подарунок

Оригінальні види упаковки

Для тих, хто не любить традиційні варіанти і віддає перевагу цікавим подарунки і незвичайній упаковці, пропонуємо розглянути варіанти, наведені далі.

Варіант № 1

Візьміть відріз щільної тканини, флісу або оксамитову серветку. Помістіть коробку з подарунком у центр відрізу і зав’яжіть вузлик з кінчиків тканини навскоси і ще раз навскоси. У центр вузлика можна вставити квітку або гілочку ялини.

як упакувати новорічний подарунок своїми руками

Варіант № 2

Візьміть пакувальну гофробумагу 2 аркуша. У середину покладіть обраний подарунок. Прострочіть папір у формі зірки чи чобітка навколо подарунка. Обріжте зайве. Таким чином, подарунок залишиться всередині простроченої фігури. Щоб дістати подарунок, потрібно буде розірвати упаковку.

як упакувати новорічний подарунок без коробки

Упаковка з ниток для в’язання або трикотажу

А ось як ще можна красиво упакувати новорічний подарунок своїми руками, використовуючи нитки для в’язання і спиці. Опишемо два варіанти.

Варіант № 1

Упакуйте подарунок у звичайний папір. Можна використовувати папір білого кольору, можна невибілений.

Перев’яжіть хрест-навхрест нитками у кілька шарів упакований подарунок.

як загорнути подарунок на новий рік

Зробіть з цих ниток пару помпончиков. Для цього візьміть лінійку і намотайте на неї досить густо нитки, одну сторону туго перев’яжіть ниткою, іншу розріжте маленькими ножичками.

Прив’яжіть помпончики до кінців мотузки, з якої зав’язати бантик і прикріпіть середині подарунка.

Доповнити прикрасу можна парою гілочок з штучної ялинки.

Варіант № 2

Для цього варіант потрібно вміти в’язати. Для упаковки подарунка зв’яжіть не широкий шарф візерунком коси з смужками, пов’яжіть навколо подарунка, а на вузол прикріпіть помпончики з ниток.

як упакувати подарунок своїми руками

Або можна зв’язати саму упаковку. Для цього потрібно зв’язати прямокутник такої ширини, щоб він міг обхопити коробку з подарунком. Висота так само повинна дорівнювати висоті подарунка і плюс 5 сантиметрів.

Зшийте краї прямокутника і низ, помістіть в одержаний мішечок подарунок, з’єднайте кінці в’язаній упаковки вгорі і зав’яжіть стрічкою або тасьмою.

Шиємо мішечки

Дуже цікавим варіантом буде саморобний мішечок для подарунка. Його найпростіше зшити з фетру. Цей матеріал досить простий в роботі і виглядає по-новорічному.

як упакувати новорічний подарунок

Для мішечка нам знадобиться:

 • фетр різних кольорів;
 • тасьма;
 • нитки і голка;
 • швейна машина;
 • викрійка з паперу деталей аплікації для мішечка.

Потрібно заздалегідь продумати, що буде нашито на мішечок. Це може бути ялинка, сніговик, Дід Мороз. Не обов’язково брати складні аплікації, можна обійтися схемною ялинкою або сніжинкою. Намалюйте викрійку на папері, щоб на фетр наносити вже красиві рівні контури деталей. Коли все готово, приступаємо:

 1. Виріжте з фетру основного кольору прямокутник, рівний задуманій ширині і висоті мішечка.
 2. Викройте всі деталі аплікації.
 3. На передню сторону вирізаного мішечка нашийте аплікацію вручну або на машині.
 4. Складіть мішечок навпіл, і прострочіть краї.
 5. На верху мішечка прилаштуйте петельку із смужки фетру або тасьми.
 6. В петельку протягніть шнурок.
 7. Покладіть подарунок в мішечок, і зав’яжіть шнурок.

Мішечок можна зшити як звичайний прямокутник, а можна і у вигляді чобітка. Також можна зв’язати такий мішечок спицями.

При бажанні можна прикрасити зшитий або зв’язаний невеликий мішечок з бутоньєркою штучних ялинових гілочок.

Коробочки для подарунків своїми руками

Одним з найбільш зручних і презентабельних способів пакування новорічних подарунків є коробки. Давайте подивимося, як красиво упакувати подарунок на Новий рік, використовуючи коробочки, зроблені своїми руками.

Коробочки можна майструвати з щільного різнокольорового паперу. Далі наведено кілька варіантів новорічних коробочок зі схемами.

як загорнути подарунок на новий рік

як оригінально упакувати новорічний подарунок

Для виготовлення коробочки візьміть красивий картон. Можна використовувати однотонний картон будь-якого відтінку або з малюнком.

Будь-яку коробочку можна прикрасити бантом з стрічки, бутоньєркою, зірочкою, нитяним помпоном або будь-яким декоративним елементом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *