новорічна ялинка своїми руками

Виріб Ялинка на Новий рік своїми руками: покрокові уроки

Самою традиційною і улюбленою всіма прикрасою до Нового року завжди була і залишається святкова ошатна ялинка. До цього свята вже давно готуються і дорослі і діти. У садочках і школах дітям дають завдання підготувати вироби на конкурс і для прикраси кімнат у відповідній тематиці.

У статті розглянемо кілька варіантів того, як зробити саморобку ялинку на Новий рік своїми руками з різних матеріалів для будинку і в подарунок. Ми розглянемо традиційні варіанти і найнеймовірніші, цікаві і незвичайні.

Прості ялинки для дитячого садка

Виріб ялинка на Новий рік, виконана своїми руками в дитячий сад може бути зовсім проста, при цьому дуже милою і красивою. В садок ялинку можна робити разом з малюками, звичайно під чуйним керівництвом батьків. Ялинка може бути з паперу, ватних тампонів, серветок, ниток, у формі аплікації або об’ємної красуні.

ялинка своїми руками

Давайте розглянемо варіанти як зробити ялинку на Новий рік своїми руками з паперу.

Варіант № 1

Для ялинки нам потрібно:

 • кольоровий папір. Візьміть красивий з орнаментом чи малюнком. Можна використовувати і старі листівки;
  ножиці;
 • дерев’яні шпажки;
 • пластилін;
 • фольга або обгортковий папір;
 • тасьма.

Робиться ялинка швидко і просто:

 1. Складаємо папір навпіл і вирізаємо трикутник. Так ми отримуємо дві сторони однакового розміру. Якщо потрібно кілька ялинок, то виріжте стільки трикутників, скільки хочете ялинок.
 2. Шматочок пластиліну розминаємо і формуємо основу, в яку увіткнемо ялинку. Цю основу обертаємо кульком у фольгу або обгортковий папір.
 3. Склеюємо дві половинки ялинки (2 трикутника), вклеюючи всередину шпажку – стовбур ялинки.
 4. Встромляємо ялинку в основу з пластиліну і зв’язуємо бантик.
 5. Можна приклеїти на верхівку зірку або будь–яку бусинку.

Виріб готовий. Таку ялинку можна зробити великого розміру або кілька маленьких, встановивши їх на загальну основу з картону.

Варіант № 2

новорічна ялинка своїми руками

Нам знадобиться:

 • щільний картон для основи;
 • кольоровий папір трьох відтінків (наприклад, червоний, зелений і золотистий);
 • ножиці;
 • клей.

Послідовність створення ялинки:

 1. Нарізаємо кольоровий папір смужками 10 сантиметрів в довжину і 1,5 см в ширину і склеюємо з них петельки, склавши навпіл і з’єднавши кінці, але не згладжуємо місце згину, залишаємо петельку об’ємною.
 2. З щільного паперу або картону склеюємо конус – основа ялинки.
 3. Тепер петельками червоного і зеленого кольору заклеюємо всю ялинку рядами, чергуючи кольори. Починаємо знизу. Кожен наступний ряд петельок клеїмо внахлест.
 4. Верхівку заклеюємо петельками золотистого кольору хаотично врозкид.

Ялинка готова, її можна прикрасити паперовим серпантином або дрібними намистинками, а можна залишити так, вона вийшла стильна, новорічна.

Покрокові фото

Варіант № 3

Ялинку з паперу можна прикрасити вирізаними долоньками. Для цього зробіть щільний конус з картону. Обведіть кілька разів долоньки на аркушах паперу і пофарбуйте їх в зелений колір. Виріжте долоньки. Обклейте долоньками конус ялинки знизу вгору внахлест. Прикрасіть намистинками або бантиками.

як сделать новорічну ялинку своїми руками

Ще кілька варіантів, які дуже сподобаються дітям, і вони з задоволенням зроблять такі ялиночки в садок:

 1. Ялинка з ниток і гудзиків. Візьміть будь–які нитки для в’язання та гудзики, які є вдома. Зробіть конус із щільного паперу і обклейте його нитками, намотуючи їх по спіралі знизу вгору, фіксуючи клеєм. Після врозкид в деяких місцях наклейте на ялинку яскраві гудзики. Зверху прикріпіть помпон з ниток, якими обмотували ялинку або з інших, яскравого відтінку.
 2. Паперовий конус обклейте по спіралі мішурою знизу вгору. Вже вийшла ошатна ялинка. Її можна прикрасити будь–якими маленькими декоративними елементами: помпошками, намистинками, бантиками і так далі.
 3. Зробіть конус з паперу і обклейте його кольоровим папером рівно. Візьміть тонку атласну стрічку, можна двох відтінків. Оберніть стрічками навскоси. Приклейте ще маленькі бантики з тих же стрічок.

Це дуже прості у виконанні ялинки, які можна робити разом з маленькими дітьми. Є ще багато варіантів складніше. Такі вироби у вигляді новорічної ялинки на Новий рік, зроблені своїми руками можна віднести в школу або залишити вдома, розберемо деякі з них.

Покрокові фото

Ялинка з серветок

виготовлення ялинки з паперу
Для того щоб зробити саморобку у вигляді ялинки з серветок на Новий рік своїми руками потрібно підготувати:

 • щільний картон для основи;
 • серветки будь–якого кольору або скомбінувати кілька відтінків;
 • будь–які декоративні елементи для прикраси: помпошки, бантики, намистинки, намиста і так далі;
 • клей;
 • степлер;
 • ножиці.

Робимо ялинку так:

 1. Робимо конус з щільного картону.
 2. Серветки нарізаємо квадратами і скріплюємо посередині степлером. Тепер кожен шар серветки скручуємо всередину, мнучи. Після розпушуємо всі шари, щоб вийшли пухнасті і гарні квіточки.
 3. Тепер заклеюємо конус отриманими пухнастими квіточками з серветок. Заклеюємо знизу догори, розташовуючи їх досить щільно один до одного.
 4. Після можна прикрасити будь–яким декором, приклеюючи його поверх квіточок з серветок.

Таку ялинку можна зробити будь–якого розміру, все залежить від того, який конус склеїти і скільки є серветок.

Ялинка з макаронів

Для того щоб виготовити виріб у вигляді новорічної ялинки своїми руками з макаронів потрібно зробити основу для ялинки у вигляді простого конуса із щільного паперу або за принципом, який описаний нижче в статті. Коли основа готова, прикрашаємо її макаронами.

Візьміть макарони однієї форми або різні за формою. Тоді потрібно буде чергувати ряди макаронів.

Заклеюємо макаронами конус знизу вгору. Макарони можна розташовувати по спіралі, колами або променями, що сходяться вгорі. Кріпити макарони до конусу краще на гарячий клей.

ялинка своїми руками з макаронів

Після того, як вся ялинка обклеєна макаронами, можна їх пофарбувати акриловою фарбою в золотистий, зелений або будь–який інший колір. Макаронну красуню можна прикрасити будь–яким декором, прикріпивши його зверху на клей.

Новорічна красуня з ватяних дисків

Виріб новорічна ялинка своїми руками з ватяних дисків – це ще один варіант оформлення ялинки. Щоб вийшла гарна ялинка з ватяних дисків потрібно зробити основу з картону, взяти готовий пінопластовий конус або зробити складну конструкцію ялинки за описом, який дано нижче.

як зробити ялинку своїми руками

Готову основу потрібно декорувати ватяними дисками. Для цього потрібно скласти особливим чином. Є два варіанти:

 1. Складаємо диск навпіл і ще навпіл, закріплюємо.
 2. Просто звертаємо диск, формуючи невелику квіточку. Краї диска можна вмочити в золотисту або сріблясту фарбу.

Складеними одним з цих способів дисками обклеюємо заготовку. Починаємо знизу і рухаємося по спіралі вгору. Клеїти ватні диски потрібно дуже близько один до одного, щоб не допускати проміжків.

Ще один спосіб прикрасити ялинку ватяними дисками наступний:

 1. Розведіть гуаш будь–якого кольору, наприклад блакитного у воді і сильно мокрим пензликом пройдіться по одному краю ватного диска. Вийде гарне тонування краєчка.
 2. Затонируйте кілька дисків.
 3. Після потрібно обклеїти рівними тонованими дисками конус ялинки. Розташовуйте диски тонованою зоною вниз. Клеїти потрібно починати знизу, приклеюючи кожен наступний ряд внахлест.
 4. Прикрасьте ялинку зіркою або бантиком зверху, можна приклеїти поверх позовів блискітки або блискучі маленькі сніжинки.

Робимо гарну ялинку з різних матеріалів

Далі описаний принцип створення основи для маленької декоративної ялинки, яку можна прикрасити будь–яким матеріалом:

 • зернами кави;
 • ґудзиками;
 • сизалем;
 • помпонами;
 • квітами з паперу або тканини;
 • шишками;
 • тканиною, нитками і так далі.

Робимо ялинку в горщику на ніжці.

новорічні ялинки своїми руками

Для роботи потрібно:

 • Щільний картон для конуса або готова заготівля з пінопласту у вигляді конуса.
 • Гарячий клей з пістолета.
 • Товстий дріт або паличка для ніжки.
 • Джутова мотузка.
 • Стаканчик або низ від пластикової пляшки.
 • Трохи гіпсу.
 • Газета.

Робимо основу для ялинки наступним чином:

 1. Робимо конус з паперу і набиваємо його газетами щільно. Низ заклеюємо колом з картону.
 2. Вставляємо паличку або дріт обмотану джутової мотузкою в конус і фіксуємо клеєм.
 3. Стаканчик наповнюємо розведеним невеликою кількістю води гіпсом і вставляємо в нього конус на паличці. Даємо висохнути.
 4. Заготівля готова. Тепер її можна декорувати. Якщо взяти гарний горщик або стаканчик, то його прикрашати не треба, в інших випадках його можна обернути мішковиною, джутової мотузкою або прикрасити на свій смак.
 5. Конус ялинки обклеїти будь–якими вищепереліченими декоративними елементами.

Цікавий декор ялинки

Ялинку, зроблену за описом, наведеним вище можна прикрасити різними способами.

новорічна ялинка своїми руками

Ми пропонуємо кілька варіантів:

 1. Прикраса пір’ям. Для цього потрібно купити упаковку кольорових пір’їн для декору. На конус наклеюємо пір’я щільно один до одного. Клеїмо до конусу за ніжку пера так, щоб воно закруглялось вгору.
 2. Обклеюємо всю ялинку. Після прикріпіть намистинки в тон пір’ям або контрастні врозкид по ялинці, а на верхівку посадіть маленьку декоративну пташку. Горщик можна обернути мішковиною або парчею, зверху зав’язати бант.
 3. Декорування клубочками ниток. Для цього змотайте багато клубочків з різних ниток для в’язання невеликого розміру. Обклейте клубочками весь конус ялинки. Прикрасьте великими намистинами, приклеївши їх поверх клубочків. Горщик оберніть тканиною або зв’яжіть чохол.

Це незвичайні і дуже цікаві варіанти декору. Можна використовувати будь–які інші матеріали для декорування конуса ялинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *