Як навчитися ходити на каблуках

Як навчитися ходити на каблуках?

Як тільки жінка стає на підбори, то буквально відразу ж перетворюється. Змінюється її постава, хода, з’являється граціозність і грайливість. Чоловік ніколи не пропустить таку жінку, а неодмінно проводить захопленим поглядом. Однак не всім дівчатам під силу опанувати настільки складну науку. Як навчитися ходити на підборах, кілька тонкощів і практичних порад.

Правильний вибір взуття

Так як граціозна хода безпосередньо залежить від якості і зручності взуття, то, мабуть, з цього і почнемо. Новачкам варто віддати перевагу максимально зручному взуттю і краще, щоб це були туфлі–човники. Вони повинні ідеально підходити за розміром і шириною ноги. Вибравши вподобану модель, випробуйте її прямо в магазині. Пройдіться по залу, щоб зрозуміти, наскільки вам зручно.

Якщо з’являється деяка незручність, то додатково придбайте спеціальні гелеві подушечки, що захищають ноги від швидкої перевтоми. Якщо взуття велике, то можуть виникнути певні складності. Із-за підйому під п’ятою при ходьбі нога буде подаватися вперед, а п’ята буде вискакувати. Відповідно летячої ходи не вийде.

Для початку висота каблука не повинна перевищувати 5 см. після набутого досвіду, можна поступово перейти на висоту 8 см і вище. Відразу надіти тонку шпильку не вийде. Це буде виглядати, принаймні, незграбно.

Як навчитися ходити на каблуках

Носити каблук – справжнє мистецтво

Важливо стежити за поставою, спина повинна бути рівною.

Необхідно правильно розподілити центр ваги. Багато модниць бояться переносити вагу на каблук, і при ходьбі згинається коліно. У підсумку, хода не приваблива. Шпилька створена для того, щоб витримувати вагу, тому сміливо наступайте на п’яту і переносьте вагу вперед на носок.

Руки вільні, але злегка погойдуються в такт із загальними рухами тіла. Кроки невеликі, але впевнені і плавні.

Якщо залишається всього кілька днів до урочистого заходу, то тренування необхідно проводити прямо вдома. Це дозволить вам завчасно навчитися розподіляти центр ваги, а також ви зможете отримати інші навички утримування рівноваги. Можна попередньо влаштовувати вечірні прогулянки по місту для отримання досвіду.

як правильно ходити на каблуках

Запобіжні заходи

У цей період ваші ніжки як ніколи вимагають уваги і турботи. Після виснажливої ходьби побалуйте їх ванночками з відварами трав і зробіть масаж ступень.

Дівчата зі слабкими ногами, як правило, не витримують і години на незвичній висоті. Тому покладіть в сумочку додаткову пару запасного взуття. Як розносити тісне взуття, ми вже розповідали.

Не носіть шпильки більше ніж по 3 години на день. Намагайтеся відпочивати або навіть перевзувати тапочки або балетки.

Навіть якщо ви любителька моди, а тепер завагітніли, то на цей період краще відмовитися від такої звички. Посилюється навантаження на хребет, у зв’язку з придбаною вагою, що може викликати нові проблеми.

Тепер ви знаєте, як навчитися ходити на каблуках. Не забувайте, що впевнена хода з’явиться за умови гарної фізичної підготовки. Починайте ранок з декількох простих вправ. Зробіть 10 глибоких присідань і нахилів вперед. Це дозволить зміцнити і розтягнути литкові м’язи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *