Як вести себе з хлопцем, щоб сподобатися?

Дівчата готові піти практично на будь-які хитрощі, аби їй вдалося домогтися розташування вподобаного хлопця. Тільки от якщо він і зверне свою увагу на неї, то дуже важливо знати, як вести себе з хлопцем, щоб сподобатися, інакше він втече при першій же можливості.

Як вести себе, щоб сподобатися хлопцю

Варто завжди пам’ятати, що дівчина або жінка в будь-якому випадку повинна мати загадку. При першому ж побаченні ніколи не вантажте кавалера всім, що накипіло у вас на душі. Почувши величезний потік інформації, він може не досидіти побачення і просто сказати, що йому потрібно в інше місце. Дівчина повинна бути всебічно розвиненою, захоплюватися різними видами спорту, мати цікаві хобі. Тоді він і сам буде цікавитися вашими захопленнями, і слухати ваші розповіді про цікаві події. Тільки знову ж таки, для однієї зустрічі 1-2 історії буде достатньо. В іншому випадку хлопець перетвориться на мовчазного слухача і у вас не залишиться простору для розвитку дружби і романтики.

Роби так, щоб кавалер завжди тобою захоплювався. По-перше, ти повинна завжди виглядати на мільйон. Він не повинен здогадуватися якими зусиллями тобі дістається краса. Якщо ти не вмієш ходити на підборах, то, швидше за все тобі доведеться навчитися ходити на каблуках. Представникам сильної статі подобається, коли дівчина ходить на підборах. Не обов’язково щоб шпилька була високою, достатньо всього кілька сантиметрів, щоб постава випросталась, а ти виглядала більш жіночною. Тоді вже кавалер точно захоче про тебе подбати, подати руку при виході з транспорту або притримає тобі двері.

Ти в свою чергу, щоб сподобатися хлопцю, даруй йому виключно позитивні емоції. Він повинен відчувати себе поруч з тобою єдиним і неповторним. Навіть якщо у нього геть відсутнє почуття гумору, підіграй йому. Це одна з тонкощів як фліртувати з чоловіками. Він знатиме, що ти оцінила його таким, яким він є.

Якщо у вас назріває особлива стадія відносин, то покажи молодій людині свою кулінарну майстерність. Стара істина, яка говорить про те, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, залишається актуальною і в двадцять першому столітті. До того ж він зрозуміє, що ти не намагаєшся розвести чоловіка на гроші, а дійсно хочеш справити на нього приємне враження. Одними ресторанами ситий не будеш, а він побачить в тобі чудову господиню.

Не показуй виду, що тобі не подобаються його друзі. Навпаки, ти повинна постаратися сподобатися їм, щоб вони схвально відгукувалися про тебе. Це безсумнівно зіграє по його самолюбству. Він почне цінувати тебе ще більше. Якщо ти не сподобалася його кращому другові, то ваші відносини можуть опинитися під загрозою.

як вести себе з хлопцем

Ніколи не роби з мухи слона. Якщо тобі хочеться поділитися з хлопцем своїми негараздами, то це повинна бути дійсно серйозна проблема. Не варто турбувати справжнього чоловіка по дрібницях. Всі жіночі штучки обговорюються з подругами і ні в якому разі не з кавалером.

Не намагайся контролювати кожен його крок. Якщо він захоче, то сам розповість де він і чим займається. Якщо лізти постійно з розпитуваннями про його місцезнаходження, він може розцінити це як посягання на особисту свободу, а вона надзвичайно важлива для кожного чоловіка.

Потрібно поводитися з хлопцем скромно, щоб сподобається. Тому не хваліться своїми минулими романами. Чоловіки по своїй натурі власники, і нехай думає, що він єдиний і неповторний.

Дотримуючись цих простих жіночих хитрощів, ти без особливих зусиль закохаєш в себе вподобаного обранця, і він навіть буде нудьгувати за тобою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *