як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю?

Багато дівчат зустрівши того самого єдиного, хочуть знати, як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю? Виходячи з цих знань, вона може зважитися на подальші дії. Дійсно, існує кілька ознак, які допоможуть зрозуміти його симпатії. Ми допоможемо вам дізнатися, як зрозуміти, як взнати чи подобаєшся ти хлопцю?

Ознаки

Мова симпатій зовсім інша, ніж з простим співрозмовником. Тому не складно помітити, що закоханий юнак починає викладатися тихим голосом, але при цьому надзвичайно глибоким. Він буде притягувати, як магніт. Зверніть увагу на те, як він підтримує зоровий контакт. Якщо його погляд, розсіяний і йде кудись в сторону, то це не свідчить ні про що хороше. Швидше за все, він байдужий до тебе. Якщо він легко відволікається на сторонніх людей, то йому нудно і нецікаво.

А ось наявність нешкідливих жартів у спілкуванні, свідчать про його небайдужість. Таким нехитрим способом, він намагається викликати реакцію на повноцінний флірт. А ви знаєте, як фліртувати з чоловіками? Ми вже розповідали, як оволодіти цим мистецтвом.

Кавалер буде проявляти інтерес до твого особистого життя. Він неодмінно запитає про вашу сім’ю і рідних. Не забуде поцікавитися про те, як пройшов твій день. Відвертість говорить про його зацікавленість.

Він захоплюється твоєю кмітливістю і робить компліменти? Тоді симпатія, говорить сама за себе. Як би брутально це не звучало, але відтепер в його промові практично не чутні нецензурні слова. Таким прихованим способом, він як би проявляє свою повагу до тебе.

Не забуде він поцікавитися твоїми минулими залицяльниками. Тобі в свою чергу, не слід поширюватися про свої колишні романи. Йому зовсім не обов’язково знати, про ту кількість хлопців, які раніше у тебе були. Намагайся ухилятися від цієї теми.

як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю

Щоб зрозуміти подобаєшся ти хлопцеві, досить буде побачити його ставлення до інших дівчат. Якщо його серце зайняте, то він буде ставитися скептично до інших панночока і близько не подивиться в їх бік. Типова чоловіча хитрість — говорити про те, що він ніяк не може знайти свою супутницю. Так він намагається натякнути про свої почуття до тебе.

Намагайся уникати так званих пафосних хлопців. Для них залицяння за дівчиною, не що інше як чергова перемога. Їх поведінка відрізняється агресивною манерою розмови, самозакоханістю. Для нього дівчина не що інше, як трофей. Тут про справжні почуття і мови не йде.

Також є такий контингент хлопців, які вважають себе запеклими ловеласами. Перша мета закохати в себе дівчину і змусити ревнувати. Йому це потрібно тільки для того, щоб похвалитися перед друзями про пригоди на любовному фронті. Як тільки він домагається поставленої мети, вона стає йому не цікава. Дивись не попадись на цю вудку.

Щоб сподобатися тобі, хлопець неодмінно захоче похвалитися своєю грамотністю. Навіть в елементарному листуванні в соціальних мережах, він буде ретельно розставляти розділові знаки. Все для того, щоб справити сприятливе враження. У свою чергу, ти побачиш тривале миготіння « “друкує повідомлення”. Це він так для тебе старається!

Під час телефонної розмови, ти зможеш зрозуміти, чи хвилюється він. Він може так намагатися тобі сподобається, що з’являється страх виглядати безглуздо. Мимоволі він почне нести всяку нісенітницю. Але дівчата набагато розумніші хлопців і не варто звертати на це особливої уваги. Лише запам’ятай – він намагається тебе вразити.

як дізнатися чи подобаєшся ти хлопцю

Розмова по телефону, це надзвичайно інтимно. Так як зоровий контакт відсутній, то доводиться використовувати тільки голос. Якщо ж тобі подзвонить молода людина всього на кілька хвилин, то не варто плекати ілюзій, що ти йому подобаєшся.

Закоханий хлопець захоче бути до тебе якомога ближче. Він буде затримувати руку на твоєму плечі довше покладеного. Буде намагатися всіляко доторкнутися до тебе. Мова жестів, часом говорить найбільш красномовно. Навіть під час невинної бесіди з тобою, він буде вільно жестикулювати. Якщо ж його руки схрещені на грудях, то він не готовий до відкритого спілкування з тобою.

Молода людина, яка проявляє симпатію до тебе, буде проявляти всіляку турботу. Буде замовляти улюблені тістечка або піцу додому. Ти побачиш, як щирість проявляється в дрібницях. Якщо ти захворіла, він стрімголов відправиться за ліками.

Спробуй згадати, як часто він тобі дзвонить. Це свідчить про серйозні наміри. Погодься, ніхто не буде витрачати свій час на дівчину, яка йому не цікава. Хто буде поруч, якщо він зацікавлений в цих відносинах. Він буде намагатися розвивати наявний зв’язок.

Перша з ознака прояву симпатії, це знайомство з рідними сестрами, братами і навіть батьками. Він буде представляти вас в якості своєї супутниці. Часто на такий крок хлопці вирішуються не раніше, ніж через півроку після початку спілкування.

як зрозуміти що ти подобаєшся мужчиніА якщо ви частенько готуєте разом вечерю і ходите за продуктами, то справи і зовсім йдуть серйозно.

Ще одна ознака зрозуміти: чи подобаєшся ти хлопцеві, це спільні пікніки, на яких присутні виключно пари. Він готовий вийти на новий рівень відносин. Однак якщо він запрошує тебе на спільний шопінг або в кінотеатр з друзями, то, швидше за все, ти для нього не більше, ніж подруга.

Для романтичних побачень, він буде вибирати відповідні місця. Вони будуть просякнуті приємною легкою атмосферою. Якщо ж він підсідає до тебе в їдальні університету, це чисто дружній зв’язок.

Запросив тебе кінотеатр. Зверни увагу на жанр фільму. Якщо це сльозлива мелодрама, то він відкритий до романтичних відносин. Навіть готовий піти на таку жертву, як відмовитися від перегляду бойовика або фільму жахів. Чого не зробиш заради коханої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *