Як не заснути за кермом

Як не заснути за кермом?

Іноді трапляються такі моменти, коли необхідно їхати кудись вночі. І тоді виникає питання, як не заснути за кермом, особливо після напруженого трудового дня. Водіння автомобіля в темний час доби, досить монотонне заняття. При всьому цьому, воно вимагає надзвичайної уважності. Ми хочемо вам запропонувати кілька хороших дієвих способів, як не заснути за кермом.

Що робити, щоб не спати за кермом

 1. Перший спосіб передбачає собою те, що ви відправляєтеся в подорож з попутником. Тому намагайтеся розмовляти якомога більше. При цьому велика ініціатива повинна виходити саме від вас. Саме попутник повинен задавати вам всілякі питання, а ви в свою чергу повинні відповідати на них. Якщо ж ви будете слухати співрозмовника, то під нудну бесіду спати захочеться набагато раніше.
 2. Якщо ви в дорозі перебуваєте в повній самоті, то зателефонуйте кому-небудь з друзів або родичів. Увімкніть мобільний телефон на гучний зв’язок, покладіть прилад перед собою і розмовляйте.
 3. Звичайно, буває таке, що попутника немає і дзвонити зовсім нікому. Або, врешті-решт, просто не хочеться ні з ким розмовляти. Значить, прийшов саме час зайнятися самовдосконаленням. Увімкніть аудіо уроки з іноземної мови. Повторюйте за диктором всі слова, які він пропонує вимовляти. Ваш мозок повинен бути в напрузі. Навіть прості математичні приклади допоможуть вам не заснути.
 4. Зрештою, рот можна зайняти чимось іншим. Наприклад, голосно співайте пісні. Навіть якщо у вас немає слуху і голосу, вас ніхто не побачить і не почує. А вам це допоможе. Як не заснути за кермом
 5. Позбутися від сонливості допоможе Новий ароматизатор в машині. Безпосередньо для такого випадку він повинен бути самий смердючий! Різкий неприємний запах буде заважати вам засипати. А це саме те, що вам зараз необхідно.
 6. Якщо ви будете хотіти їсти, то організм неодмінно прокинеться. Тому візьміть з собою в дорогу плитку шоколаду, або пачку сухариків. Як тільки відчуваєте, що засинаєте — їжте. Але не переїдайте. Як тільки ви відчуєте ситість, сон поборе вас. Тому не допускайте цього.
 7. В дорогу-обов’язково беріть з собою воду. Вона знадобиться не тільки для того, щоб залити рідину в омивач. При появі перших ознак сонливості, випийте кілька ковтків. Зупиніться ненадовго, вмийте обличчя і руки. Ви завжди повинні відчувати себе впевненими за кермом.
 8. Ковток свіжого повітря також не завадить. В автомобілі часто сперте повітря і мало кисню. В результаті спати буде хотітися ще більше. Тому відкрийте віконце або включіть Кондиціонер. Як не заснути за кермом
 9. Увімкніть радіо, тільки за тієї умови, що музика буде енергійною. Це ні в якому разі не повинна бути класика або звуки природи. Такі мелодії, які заспокоюють. Ви повинні чути гучні і різкі звуки. Це якраз той випадок, як з ароматизатором. Підспівувати можна.
 10. У деяких нових моделях автомобілів, є спеціальні прилади, які здатні контролювати людину на його втому. Можливо, вам доведеться попередньо запастися таким приладом.
 11. Ще один спосіб, як не заснути за кермом, це знову ж вода. Напитися. Якщо ви будете хотіти в туалет, то заснути у вас точно не вийде. Може бути, цей метод злегка гумористичний, ну, принаймні, перевірений і дієвий.
 12. Якщо вже ніякої з перерахованих вище способів вам не допомагає, без зупинки не обійтися. Знову ж нагадуємо, що вас ніхто не бачить. Тому сміливо зробіть біля свого транспортного засобу кілька фізичних вправ. Присядьте кілька разів. Зробіть навколо автомобіля кілька кіл. Легка пробіжка ще нікому не заважала. А вам зараз це просто необхідно.

Сон як і раніше долає вас? Зупиніться, заглушіть двигун і поспіть близько півгодини. Краще попередньо встановити будильник. Справа в тому, що якщо ви перейдете в фазу швидкого сну, то прокинутися буде набагато складніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *