Як одна чайна ложка оливкової олії натще надовго зміцнить ваші судини

У Стародавній Греції олію оливи називали «рідким золотом». Що пояснювалося її благотворним впливом на організм людини. Сучасні дієтологи також підтверджують надзвичайну користь оливкової олії, надається на здоров’я.

Олія оливи лідирує по числу, що містяться в ній насичених жирів, які обов’язково повинні входити в раціон людини. Вона довго зберігається, не втрачаючи своєї користі, аромату і смаку.

Корисні властивості олії оливи

Сама природа обдарувала нас цим унікальним продуктом, наділивши його наступними корисними властивостями:

  1. Жирні рослинні кислоти протистоять «поганого» холестерину, коригуючи його вміст у крові. Також борються з утворенням тромбів в кровоносних судинах і артеріях.
  2. Налагоджує обмін речовин, сприяючи ефективному схудненню.
  3. Дозволяє уникати запорів.
  4. Виводить шлаки і токсини, завдяки чому покращує роботу печінки.
  5. Робить шкіру здоровою, зміцнює волосся і нігті.

Профілактика серцево-судинних захворювань

Англійські та американські вчені отримали дані, що атеросклероз судин — провісник серцево-судинних хвороб — може розвиватися не тільки на тлі неправильного харчування, відсутність фізичних вправ і регулярних стресових ситуацій.

Внутрішні пошкоджуються стінки судин, що призводить до утворення холестеринових бляшок, з-за негативного впливу забрудненої атмосфери. Кожен день наші легені пропускають через себе мільйони частинок шкідливих вихлопних газів. Це відбивається на роботі дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок і серцево-судинної системи.

Дослідники точно встановили, що застосування олії оливи захищає кровоносні судини від подібного роду пошкоджень. Відзначається, що щоденне вживання всього однієї чайної ложки оливкової олії запобігає проникненню на судинну стінку згубних речовин. Крім цього, жирні кислоти розширює судини, що призводить до зменшення ймовірності утворення тромбів, прояви ішемічної хвороби серця і настання інсультів.

Користь оливкової олії натще

Представники народної та альтернативної медицини сходяться на думці, що оливкова олія корисно випивати натщесерце — так його корисні властивості краще розкриваються. Це пояснюється тим, що вранці людський організм краще засвоює всі цінні речовини і корисні компоненти. Також завдяки вживання олії оливи в ранкові години весь день відбувається очищення організму.

Але слід пам’ятати, що безконтрольне споживання олії натще може загострити деякі хронічні захворювання і погіршити поточний стан здоров’я. Якщо людина планує випивати олію вранці натщесерце — необхідна консультація лікаря, який може адекватно оцінити всі індивідуальні протипоказання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *