як відключити доступ додаткам до google аккаунту

Як переглянути та відключити додатки, у яких є доступ до вашого Google-аккаунту

Дізнайтеся, які програми використовують дані про ваш обліковий запис, і заблокуйте непотрібні.

Після інциденту з Facebook багато хто сталв приділяти програмам, підключеним до соціальної мережі, набагато більше уваги. Але не варто забувати і ще про один технологічний гіганті, який теж збирає про вас масу всілякої інформації – про Google.

Якщо у вас є акаунт Google, то ви знаєте, наскільки зручно за допомогою нього входити на різні сайти і додатки. Найчастіше навіть не доводиться заповнювати реєстраційні форми – досить натискання однієї кнопки, і ви в сервісі.

Але таким чином ви надаєте сервісу інформацію зі свого аккаунта. Це може бути ім’я, стать, країна проживання і багато чого ще. Звичайно, ці дані ви могли ввести і при ручній реєстрації. Але не обов’язково.

Тому, як і в випадку з Facebook, не буде зайвим перевірити, у яких додатків є доступ до вашої інформації. Для цього з комп’ютера перейдіть на сторінку облікового запису Google і в розділі «Безпека та вхід» виберіть третій пункт – «Додатки, у яких є доступ до аккаунту».

Google-аккаунт

Натисніть «Управління додатками», і побачите всі сервіси, які використовують ваші дані. Клацніть по непотрібних або ненадійних додатках, виберіть «Скасування» і натисніть «ОК». Цього достатньо, щоб заборонити сервісу доступ до аккаунту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *