як чистити гранат

3 способи швидко почистити гранат без бризок

Як бути, якщо їсти гранати хочеться, а відмивати кухню від рубінових крапель – ні.

1. Гарний спосіб

Цей спосіб дозволяє отримати максимально красиві фрукти, які не соромно і гостям подати.

Акуратно зріжте шкірку зверху, намагаючись не зачепити зерна. Можна зробити круговий надріз і зняти «кришечку» або вирізати «корону», а потім видалити надлишки покриття руками.

лайфхак як чистити гранат

Надріжте шкірку вздовж білих перегородок від верху до низу.

як порізати гранат

Не кваплячись розлупіть гранат.

як розлупити гранат

Далі зерна треба буде витягти з граната пальцями. Якщо вам потрібен гарний варіант фрукта для подачі на святковий стіл, видаліть білі перегородки і рівномірно розкрийте «пелюстки» до кінця.

Очищений цим способом гранат підійде для складання фруктових букетів. В цьому випадку треба не тільки стежити за ступенем розкриття часточок фрукта, а й продумати, що робити зі шкіркою, щоб було красиво. Наприклад, можна обрізати її зубцями.

як чистити гранат

2. «Ударний» спосіб

Цей спосіб не вбереже вас від бризок повністю, але при належній вправності ви зможете локалізувати їх в межах однієї миски. «Ударним» методом можна швидко отримати зерна для салату, прикраси блюдо або поїдання ложкою.

Розріжте гранат навпіл.

Візьміть одну його частину шкіркою вгору. Тримаючи фрукт над мискою, стукайте по ньому ложкою або лопаткою, поки всі зерна не опиняться на дні посудини. Чим нижче буде ваша рука з гранатом, тим менше ймовірність того, що сік потрапить на стіл.

як чистити гранат ложкою

3. Підводний спосіб

Цей метод дозволяє отримати цілі гранатові зерна і не забруднити кухню, але часу займе трохи більше, ніж попередні два.

Видаліть «корону» граната, як в першому способі. У глибоку миску налийте воду. Занурте в неї фрукт і розламайте навпіл або на кілька частин. Для зручності можна зробити поздовжні надрізи на шкірці. Потім розберіть гранат під водою на зерна.

як зручно чистити гранат

Завершити процедуру можна двома способами. Або дістаньте з води шматочки перегородок і шкірки, а потім процідіть рідину. Або пропустіть вміст миски через друшляк, а потім позбудьтеся від сміття.

Якщо підійти до справи з фантазією, цей спосіб чистки граната може стати справжнім мистецтвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *