яке дитяче харчування найкраще

Як підібрати суміш для дитини?

На сьогоднішній день вибір дитячого харчування, актуальне питання практично для кожної молодої матусі. Полиці магазинів буквально завалені всілякими баночками, які обіцяють не тільки спростити приготування суміші, але і забезпечити організм дитини всіма необхідними мікроелементами і вітамінами. Як підібрати найкращу суміш для дитини, розбираємося в достатку пропозицій.

Штучне харчування користь чи шкода?

На сьогоднішній день з різних причин, багато мам змушені відмовлятися від грудного вигодовування. Деяким жінкам необхідно виходити на роботу. У деяких проблеми з лактацією. Існує величезна кількість адаптивних сумішей. Звичайно, вони не здатні замінити материнське молоко. Але все ж містять в собі базові елементи, необхідні для розвитку малюка.

Тим не менш, не варто спокушатися і сподіватися на те, що сухе молоко спростить вашу нелегку долю. З таким підходом в цьому питанні необхідно дійсно розбиратися.

Отже, для початку ретельно розгляньте упаковку і визначте знак якості. Обраний продукт повинен дійсно відповідати встановленим стандартам. Тут же ставте на полицю упаковку, на якій написано, що до її складу входить жир або цукор. Таке харчування може привести до великих проблем, викликати алергію або навіть ожиріння.

Проте, не варто розраховувати на домашню їжу. Хоч мами і бабусі стверджують, що домашня їжа сама корисна, але, по суті, всі товари куплені в тому ж супермаркеті. Відповідно знову ж таки в їх якості доводиться сумніватися.

В цей же час певні виробники дитячого харчування, Намагаються стежити за своїм іменем. І відбирають для приготування своєї продукції лише якісну сировину.

яка суміш для немовлят найкраща

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу готувати для немовлят в домашніх умовах, то, принаймні, переконайтеся, що ви купуєте продукти, які не містять в собі шкідливі елементи. У домашньому виготовленні їжі, обов’язково упевніться в якості продуктів.

Яка суміш для немовлят найкраща

Як не прикро це визнавати, але наші фахівці визначили, що 10 відсотків продукції на полицях, дійсно корисні нашим діткам. Головними критеріями відбору стали такі критерії відбору як наявність барвників і ароматизаторів, вміст жирів, перевищений вміст цукру.

У свою чергу ви повинні звернути увагу, що ціна і бренд нічого ні про що не говорять. А ось те, якою популярністю користується дана суміш, може говорити багато про що. Порадьте з іншими матусями з цього питання. Якщо багато батьків користуються однією маркою, значить, проблем з нею немає. Можна зробити відповідні висновки, коли малюк добре їсть, росте.

яке дитяче харчування найкраще

При виборі звертайте увагу на вікові рекомендації. У міру того, як малюк росте, йому потрібні нові мікроелементи. До того ж калорійність продукту для кожного віку існують своя. Якщо не приділяти цьому увагу, то можна перевантажити шлунок малюка.

Головною витратою виробника, вважається доставка продукції на полиці магазинів. Наприклад, якщо товар привезений з США, то ціна його буде в рази більше. Однак це не говорить про хорошу якість. Потрібно розуміти, що якість продукції в Європі набагато краще, ніж країнах СНД.

Малюкові ідеально підходить грудне вигодовування. Приходить час і мамі доводиться відмовлятися від годування грудьми. Та й починаючи з півроку малюкові необхідний прикорм. Як підібрати дитині суміш, замислюється на певному етапі кожна матуся. Бажаємо зробити вам правильний вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *