як обрізати ананас

Як почистити ананас правильно?

Ананас — екзотичний фрукт. Мало хто знає, як вибрати стиглий і соковитий плід, а ще менше — як почистити ананас. Представлена покрокова інструкція допоможе легко впоратися з цим завданням.

Вирішили приготувати смачний салат з ананасом? Використовуєте ананас для схуднення? Поцікавтеся, як чистити ананас без особливого клопоту і складнощів. Пропонуємо два варіанти цієї процедури:

Варіант 1.

Крок 1. Купівля ананаса.

У магазині виберіть стиглий ананас із зеленуватим, трохи підсохлим хвостиком, коричневою без бурих плям шкіркою, пружною, але податливою при натисканні. При покупці перевірте ступінь зрілості: хвостик трохи поверніть. Якщо він податливий, то плід гідний покуці. Тепер залишається питання, як чистити екзотичний плід.

Крок 2. Позбавляємося від шкірки.

Перш ніж нарізати ананас тонкими кільцями, його необхідно правильно очистити. Знімати шкірку з цього фрукта не всі вважають оптимальним рішенням, тому що втрачається сік.

як обрізати ананас

Ось поради, як уникнути цього і красиво почистити ананас тайським способом:

 1. Знадобиться вузький, тонкий і добре заточений ніж.
 2. Зріжте низ плоду так, щоб його можна було поставити на тарілку. Хвостик не чіпайте: він стане в нагоді в якості ручки в подальшій процедурі очищення.
 3. Встановіть ананас на тарілку і акуратно зверху вниз смужками зріжте шипасту оболонку.

Примітка. Тримайте плід трохи під кутом, щоб зручно було зрізати шкірку. Намагайтеся захопити всю тверду коричневу оболонку.

Крок 3. Видаліть серцевину.

По центру ананаса проходить жорсткий стрижень. Його необхідно видалити. Для цього:

 1. Зверху вниз по центру робимо надрізи, які утворюють трикутник. Вони повинні проходити по всьому фрукту. Тому тонкий ніж буде до речі.
 2. Обережно, розгойдуючи хвостик вправо і вліво, витягніть стрижень.
 3. Після можете нарізати кільцями або півкільцями.

Якщо цей варіант вже освоєний, то спробуйте простий, але дуже ефективний спосіб очищення ананасів і їх презентації. В цьому випадку сік збережеться.

Варіант 2 передбачає:

 1. Крок перший повторює попередню схему.
 2. Розріжте ананас навпіл і покладіть на блюдо зрізаною частиною догори.
 3. Візьміть тонкий ніж і виделку. Виделкою будете притримувати плід, тому застроміть її в м’якоть по центру. Серцевину будете вирізати, тому проколи їй не зашкодять. Тонким ножем акуратно зріжте шкірку, але м’якоть не виймайте.
 4. Виріжте серцевину, зробивши два поздовжніх надрізи.
 5. Поріжте м’якоть півкільцями або кубиками.

Як почистити ананас правильно

У такому вигляді ананас можна подавати на стіл як самостійну страву або додати шматочки соковитої і ароматної м’якоті в салат.

Чистити ананас тільки на перший погляд складно. Дотримуючись представлених порад, ви швидко вирішите проблему.

 

Вживаючи цей фрукт в їжу, пам’ятайте: в його соку міститься сильна кислота. Тому ананас можна їсти в невеликих кількостях, щоб не попекти слизову рота і шлунка.

Їжте ананаси і будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *