Як пояснити дитині звідки беруться діти

Майже всі батьки потрапляють у делікатну ситуацію, коли дитина підходить і запитує: «Звідки беруться діти?». Як пояснити і в якому віці краще всього це зробити, спробуємо розібратися.

А адже іноді відбувається ситуація і того цікавіше – дитина раптом забігає в кімнату батьків в самий невідповідний момент, батьки червоніють і бентежаться, не знаючи, що сказати, надалі намагаючись не піднімати цю тему.

Теми: «Як пояснити дитині звідки беруться діти» — не варто уникати і ось чому.

Психологічно дитина формується вже до трьох років. У цьому віці вони пізнають себе, вивчають будову свого тіла, в іграх зображують доктора. Ці дії нормальні і не мають сексуального характеру.

Після того як дитина зрозуміла будову свого тіла, у нього можуть виникнути природні питання, які батьки сприймають як делікатні і уникають. У цьому випадку батькам важливо зрозуміти, що для дитини вони не мають ніякого особливої забарвлення. Він все одно спробує знайти відповіді, якщо не у вас, то по телевізору або в інтернеті.

Як вести діалог: «Звідки беруться діти»?

як пояснити дитині звідки беруться діти

Не кажіть дитині все і відразу, поясніть в загальних рисах, інакше у дитини складеться неправильне уявлення. Або вона просто злякається інформації, що на неї звалилася.

Завуалювати можна як завгодно, хоч під лелеки або капусту, головне, відповісти на всі питання.

Завжди підкреслюйте, що все відбувається завдяки любові. Наприклад: коли мама і тато зустрілися, то в обох було по клітці, вони полюбили один одного і клітини, з’єднавшись один з одним, дали на світ малюка. Тому він схожий і на маму, і на тата.

Не ведіть діалог з дитиною емоційно, будьте спокійні, тоді дитина не відчує в цьому ніякого сексуального забарвлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *