Як прати мембранний одяг

Як прати мембранний одяг?

Все більшу популярність серед покупців отримує мембранний одяг. Він як не можна, до речі, вписується в наш клімат. Справа в тому, що творці наділили його прекрасними властивостями зберігати тепло, не пропускати воду, не дозволяти своєму господареві пітніти під час фізичних навантажень. До всіх інших, плюсів, він ще й мало важить. Але рано чи пізно ваша куртка або спортивний костюм все одно забрудняться. Від того, як ви будете за ними доглядати, залежить термін експлуатації. Як випрати мембранний одяг.

Що це таке?

Це виключно дивовижний матеріал. Один з шарів не що інше, як найтонша сітка. Її ще називають мембраною. Вона наділена особливою структурою осередків.

Наділена чудовими достоїнствами:

  • Водовідштовхування;
  • Дихаюча мембрана;
  • Не продувається вітром;
  • Тепла і майже невагома.

Як бачите, всі ці властивості просто унікальні. Навіть в саму непогожу погоду, ви не промокнете і не замерзнете. Якщо раптово виглядає сонечко, то ви не спітнієте.

Проте, від плям і бруду ніхто не застрахований, а його необхідно прати особливо копітко. Один неправильний рух і річ, може виявитися непридатною.

Табу

У цьому розділі хочеться обумовити, то чого робити категорично не можна і намагатися уникати.

Незважаючи на всі позитивні якості, він досить вразливий. Навіть якщо з’явилася якась пляма, не періть повністю. Просто поки бруд не в’ївся, обробіть м’якою щіткою. Забруднення не варто сильно втирати, а лише проводити по ньому легкими рухами. Через кілька таких рухів воно вимиється.

Ні в якому разі не користуйтеся порошками з пом’якшувачами, що зберігають кольори або мають відбілюючі здібності. Також не рекомендується брати порошки, які розроблені для шовкових і вовняних матеріалів. Справа в тому, що в їх складі знаходяться агресивні хімічні добавки. Вони безжально зруйнують крихке полотно.

І вже тим більше, категорично забороняється використовувати хлорвмісні, всілякі відбілювачі або розчинники.

Ніколи не кип’ятіть. Не сушіть в машині-автомат, на батареях та інших обігрівальних приладах.

Також не потрібно її прасувати праскою. Вона практично не мнеться, це просто марно. Зате вона може зіпсуватися від дотику гарячої праски.

Як прати мембранний одяг

Прання руками

Стільки багато заборон. Як же його все-таки освіжити. Як не старайтесь він, всеж може пошкодитися. Але є вихід. Освіжити білизну все-таки треба. Це звичайно допустимо, тільки дбайливо і акуратно. Можна придбати делікатні засоби по догляду.

У повсякденному житті він практично не забруднюється. Зрештою, Ви ж не працюєте в ньому на городі.

Можна взяти дитяче або господарське мило. Зробіть концентрований мильний розчин і видаліть в’їдаючі забруднення.

Легка профілактика не завадить. Якщо по не знанню, ви використовували звичайний пральний порошок, не впадайте у відчай. Виробники не тільки придумали таку тканину, але і способи її відновлення при необхідності. Можна спробувати застосувати просочувальні засоби, розроблені спеціально для такого виду тканини. У більшості випадків, вони випускаються в аерозольній формі.

Однак не перестарайтеся і не замочуйте. І вже тим більше не варто його викручувати. Щоб видалити надлишки вологи, скористайтеся звичайним махровим рушником. Закутайте виріб в полотнищі і почекайте, поки волога вбереться.

Прання в машинці–автомат

Як прати мембранний одяг

Для цього бажано придбати спеціальні засоби. Вони цілком доступні для споживачів. Отже,

  1. Застебніть на блискавці всі отвори і кишені. Виріб виверніть навиворіт.
  2. Покладіть його в машинку.
  3. Виберіть найбільш щадний режим роботи.
  4. Температура води не повинна перевищувати 40 градусів
  5. Відмовтеся від віджиму

Після того, як програма успішно закінчила роботу, акуратно витягніть річ. Злегка відіжміть її в різних місцях, щоб стекла вода. Знову ж скористайтеся махровим рушником. Покладіть в горизонтальному положенні. Розправте рукава, штанини або комірці і досушіть при кімнатній температурі.

Щоб продовжити термін використання, у міру необхідності застосовуйте аерозолі. Вони успішно відновлять відразливі і дихаючі здібності.

Також щоб продовжити термін служби, потрібно її правильно зберігати. Краще це робити в спеціальних мішках, призначених для цього. Так не буде вбиратися волога і пил. Такі предмети гардероба краще тримати подалі від сильно пахнучих речей.

Тепер ви знаєте, як прати забруднений мембранний одяг. Не допускайте типових помилок, і вона прослужить вам вірою і правдою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *