Як просунути свій instagram і почати на ньому заробляти

Instagram досить швидко перетворився з простого майданчику з обміну фотографіями в потужну рекламну платформу для розвитку особистого блогу. Однак, щоб розкрутити свій аккаунт, ти повинен чітко розуміти, як діє алгоритм популярного додатка. Ми розповімо про декілька простих способи просування, якими ти можеш скористатися, щоб прокачати свій аккаунт і збільшити охоплення вже сьогодні.

Вибери нішу, яка тобі подобається

Перше, що варто зробити для просування аккаунта — вибрати тематику, до якої у тебе буде особистий інтерес. Так ти охочіше будеш створювати новий контент і розвивати свій профіль. Побудувати успішний бізнес можна на основі будь-яких навичок, тому подумай, чим би ти хотів займатися. Може, ти добре володієш іноземними мовами, часто подорожуєш, віртуозно готуєш, розбираєшся в спорті, чи в тебе вже є ідея готового бізнес-стартапу, який прагне виходу в аудиторію. Вибери для себе найбільш оптимальний варіант, на який захочеться витрачати енергію і час.

Поділися цікавими історіями

Якщо думаєш, що можеш прокачати свій Instagram, просто обмінюючись яскравими фотографіями — ти помиляєшся. Підписи до цих фотографій так само важливі, як і самі фотографії, оскільки саме вони дозволяють підтримувати зв’язок з клієнтами утримують їх інтерес. Поділися цікавими історіями та корисними порадами, розповідай про себе і своїх проектах, щоб збільшити ступінь довіри до особистого бренду. Пам’ятай, пости повинні бути змістовними і написані зрозумілою мовою. Люди приходять в Instagram, щоб відволіктися і відпочити, а не обтяжувати себе складними термінами.

Публікуй пости послідовно

Послідовна публікація контенту — ще одна важлива передумова для того, щоб розкрутити свій instagram. Більшість відомих блогерів публікуються щодня або хоча б кілька разів на тиждень. Якщо тобі важко дотримуватися такого графіка, ти можеш планувати свої пости з допомогою таких інструментів, як Seolit, Crowdfire або ViralTag. Ці платформи дозволяють створювати контент заздалегідь, встановлюючи дату та час публікації, і автоматично викладати пости в стрічку.

Обирай правильні хештеги

Хештеги важливі, оскільки дозволяють знаходити твої пости іншим користувачам. Instagram дозволяє використовувати до 30 хештегів на фотографію, але не всі з них будуть для тебе однаково корисні. Уникай використання загальнопоширених термінів, оскільки їх популярність ще не означає, що вони будуть правильними саме для твого блога. До того ж при переході вони будуть показувати пости тисяч інших людей, тому велика ймовірність, що твій контент загубиться в постах більш розкручених блогерів і не витримає конкуренції.

Підключи бізнес-запис

З підключенням бізнес-аккаунта ти отримуєш доступ до різних інструментів для просування в Instagram. Ти зможеш побачити, звідки твої підписники, які пости вважаються більш цікавими, а також проаналізувати дні і час, коли краще публікувати пости. Інша перевага, яку ти отримуєш разом з бізнес-аккаунтом — це можливість запуску реклами свого контенту, будь то цікаві статті або конкретні товари. Підключається профіль безкоштовно — тобі треба лише мати сторінку на Facebook.


Почати заробляти в Instagram може кожен, але для цього потрібно оптимізувати роботу свого облікового запису, зокрема залучити підписників і викликати до себе інтерес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *