Як притягувати до себе людей і впливати на них

Абсолютно неважливо, для чого тобі знадобилося увагу і схвалення людей — збираєш ти мітинг, для політичного пікету чи тобі просто лінь одному йти в магазин за випивкою. Перше враження відіграє дуже важливу роль, щоб ним нехтувати. Бути привабливим — це ключовий секрет ефективного спілкування, переконливості і впливу. Насправді чарівність не секрет. Ти можеш стати чарівним — це просто вимагає вивчення набору відповідних навичок.

Покажи людям, що тебе треба слухати

Зроби себе ласим шматочком для них, в розумних межах, зрозуміло. Нехай вони тобою насолоджуються, адже від таких людей в основному все завжди в захваті — вони змушують всіх навколо відчувати себе добре. Якщо ти будеш завжди мати це на увазі при контакті з іншими людьми, то числа твоїх друзів і знайомих не буде межі. Всякий раз, коли ти змушуєш когось відчувати себе добре, ця людина захоче випробувати це знову. Будь причиною цих почуттів — і інші захочуть проводити більше часу з тобою. Говори класні компліменти, цікався їх життям, будь уважним і цікавим — і тоді всім буде настільки з тобою цікаво, що ти забудеш про тих днях, коли сумував на самоті.

Підкреслюй свою схожість з іншими людьми

Погодься, набагато простіше і зручніше спілкуватися з людьми, які тебе розуміють і мають схожі з тобою інтереси. Якщо ти не їж м’ясо, тобі набагато простіше і комфортніше буде поговорити з травою такою ж людиною. Хтось любить спорт, хтось- гроші або випити, саме тому на вечірках люди найчастіше розбиваються на невеликі компанії за інтересами. Але якщо ти будеш демонструвати, що не проти підтримати розмову на багато тем, то тобі легше буде контактувати в цілому з усіма.

Будь відкритим

Багато люди замикаються в собі, своїх проблемах, недоліках і секрети. Природно, ніхто не хоче, щоб інші знали, що ось ці його кросівки фейкові або про його проблеми зі здоров’ям. Однак чим більше ти готовий розповісти, тим ближче до тебе буде відчувати себе інша людина. І більш охоче розкривати деякі речі про себе, а може бути, навіть секретики. Але не перестарайся з цим — ти ж не хочеш, щоб усі знали про твоїх самі страшні секрети. І завжди дуже терпляче і з повагою стався до тих речей, які люди з якоїсь причини вирішили тобі довірити — не мели наліво і направо.

Уникай бути надто доступним

Дорогоцінні камені тому і дорогоцінні, що вони рідкісні, дефіцит (як джинси в Радянському Союзі). Ніхто не цінує те, що знаходиться прямо перед ним. Ти будеш вважатися максимально цінним, якщо зробиш себе менш доступним. Рідше сиди в соціальних мережах і менше відповідай на повідомлення — менш охоче і більш вальяжно. Якщо хочеш — бувай недоступним під час своїх вихідних. Не просто здається, а будь таким — придумай собі заняття, займися чим-небудь корисним. Звичайно, не треба будувати з себе вічно зайнятого рок-музиканта або просто крутого хлопця. Тобі потрібно бути менш нав’язливим і більш недоступним, і все.

Веди менше порожніх розмов

Дотримуйся того, що нікому особливо не цікаві твої проблеми, мовчи про них. До тих пір, поки не запитають. А коли запитають — скажеш, що в тебе все відмінно. Нема чого навантажувати людей речами, на які вони ніяк не в змозі вплинути. Неси менше негативу і не зациклюй увагу на собі, якщо це не дуже цікава і захоплююча історія. Ні тобі, ні твоєму оточенню не потрібна балаканина ні про що. Зведи її до мінімуму, а краще взагалі позбався від неї. Будь людиною, яка несе позитив, веде ділові розмови по справі і уникає пліток. Стримуйся від розмов, які можуть змусити іншу людину відчувати себе погано або засмучуватися, спорів на політичні теми або чогось ще, що може викликати негативні емоції у іншої людини.

Працюй обличчям

Це дуже важливий елемент, який складається з багатьох нюансів. Для початку у тебе має бути справжня усмішка. Якщо ти не зміг собі на обличчя поставити таку, то, можливо, ти погана людина, і бути загальним улюбленцем — не твоя історія. Адже там крім посмішки потрібно ще багато всього зробити.

Нахиляй голову — може, ти помічав, що люди так робили раніше. Вважається, що це робиться для того, щоб оголити сонні артерії (це ті, що перерізають в бойовиках) і показати, що не варто очікувати якоїсь загрози. Так можна зробити ненадовго в розмові — не треба так по вулиці ходити. Нескінченні опитування і дослідження показали, що люди вважаються більш привабливим і доброзичливими, коли вони злегка нахиляють голову під час розмови (природно, все в рамках розумного). В цілому контролюй себе сам. Якщо ти будеш дивитися в підлогу з надутими губами і опущеними бровами, це навряд чи скаже про тебе, що ти доброзичливий і м’яка людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *