як привчити дитину до горщика

Як привчити дитину до горщика?

Ви з захопленням слухаєте, як інші матусі розповідають про те, що їх чадо буквально за півроку ходить на горщик, а ви ніяк не можете похвалитися чимось подібним і в 1 рік. Тоді виникає питання: як привчити дитину до горщика? Для початку потрібно зібрати всю свою витримку, бо з першого разу жодна дитина не зрозуміє, що від нього хочуть. Потрібно зауважити, що лікарі радять привчати дітей до горщика з одного року, а до півтора років, малюк повинен стати цілком самостійним, але це теж виключно індивідуальне вміння діток, так як всі розвиваються по-різному.

Знайомитися з горщиком діткам можна вже з півроку. Краще, щоб він знаходився на видному місці, а ви, час від часу, пояснюйте дитині, що треба з ним робити. Згодом ваш малюк зрозуміє, що від нього вимагається. Не рідко буває, що батькам вдається вгадувати бажання малюка, і вони садять його на горщик вчасно.

Слідкуйте за тим, щоб дівчатка не засиджувалися на горщику довго, так як це може спричинити за собою неправильний фізіологічний розвиток. Ні в якому разі не сваріть дитину, якщо він відмовляється сідати на горщику і всіляко викручується. Так ви його налякаєте, а тут слід діяти методом похвали і заохочень. Хвалити слід кожен раз, після того, як він сходив на горщик. Не зліться в разі невдачі, а покажіть своє помітне розчарування.

як привчити дитину до горщика

Якщо дитина постарше, то можна показати йому, скільки у мами збирається прання і як їй важко все відпирати. Як приємно, коли малюк встає з горщика, а трусики у нього залишилися сухими. Літній період вважається найкращим для того, щоб привчити дитину до горщика. В цей час тепло і про покупних підгузниках можна потроху забувати.

Навіть якщо малюк не встигне добігти до горщика, то він не змерзне, а на вулиці процес привчання до горщика буде ще більш цікавим. Можна, в цілях похвали, купити дитині спеціальне дитяче сидіння для унітазу, тоді малюк повною мірою відчує себе дорослим і самостійним.

як навчити дитину ходити на горшок

Вночі все по-іншому. Діти не здатні в цей час доби, контролювати сечовипускання і тоді, мама або тато, попри втому повинні вставати і садити малюка на горщик. Неоціненну допомогу нададуть спеціальні вбираючі вологу пелюшки.

Можна постелити їх для підстраховки. Для дітей віком від 3 до 5 років, нічне сечовипускання, це нормально. Однак якщо це відбувається з дитиною старше п’яти років, то слід звернутися за допомогою до лікара фахівцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *