як схуднути на 3 кг за тиждень

Як схуднути на 3 кг за тиждень

Багато дівчат не знають як легко схуднути на 3 кг за тиждень. Існують ефективні методи, як можна це реалізувати в домашніх умовах без особливих обмежень.

Основні рекомендації

Якщо необхідно схуднути на 3 кг, в принципі це не така критична маса, яка зажадає величезних зусиль. Але в деяких випадках, в прагненні за відмінною формою, багато хто забуває про своє здоров’я.

Вдаються до дивних і сумнівних методів, починають вживати неперевірені ліки. Результат – підірване здоров’я. Абсолютно не варто користуватися такими варіантами.

Адже є перевірені, абсолютно нешкідливі методи, як схуднути на 3 кг за тиждень. Але перш ніж їх розглянути, варто проаналізувати загальні рекомендації, які допоможуть в процесі скидання ваги:

 1. Заповзятися. Для того щоб було легше, потрібно матеріалізувати у вигляді зображення свою підсумкову мета. Можна прикріпити картинку з дівчиною, у якій ідеальна фігура на чільне місце. Можна знайти стару річ, яка на розмір менше, ніж параметри тіла на день та регулярно її приміряти.
 2. Не варто забувати про фізичні навантаження. Якщо немає можливості займатися спортом активно, то робити хоча б щоденні піші прогулянки не менше півгодини в інтенсивному темпі. Можна обзавестися крокоміром і контролювати пройдену відстань. Найкраще якщо 15-20 хвилин в день буде приділено аеробних навантажень. Це найкращий варіант спалити надлишки жиру.
 3. Ну і звичайно вода — обов’язково склянка теплої води з ранку натщесерце. Це дозволить запустити метаболізм, який буде прискорено спалювати жирові відкладення.

як схуднути на 3 кг за тиждень

Усуваємо зайві кілограми без стресу для організму

Щоб в домашніх умовах без інтенсивних фізичних навантажень і без стресу для організму скинути кілька кілограмів, потрібно дотримуватися наступних правил:

 • скласти правильний розпорядок дня і чітко йому слідувати;
 • щодня виконувати фізичні навантаження-ще краще приділяти зарядці увагу два рази (вранці і ввечері);
 • намагатися регулярно переключатися на різні види діяльності, особливо корисно завести хобі – це дозволить відвернути свою увагу від думок про їжу і перекуси;
 • їжу приймати не менше 4 разів на день, а ще краще біля 6 разів, невеликими порціями і роблячи перерву не більше ніж на 2-3 години – це також сприяє правильному метаболізму, в результаті чого жир просто не відкладається по тілу;
 • щодня перед сном слід здійснювати піші прогулянки;
 • після обіду не вживати вуглеводів, а саме ніяких хлібобулочних виробів, солодких і кондитерських страв, макаронів і каш.

схуднути на 3 кг

Правильне фізичне навантаження

Не варто нехтувати будь-якими видами фізичної активності. Якщо є така можливість, то краще пройти дві зупинки пішки, ніж сідати на громадський транспорт. Кожен крок сприятиме спалюванню зайвих калорій і звільненню від зайвих кілограмів.

Важливо виконувати цілеспрямовані вправи, за допомогою яких підшкірна жирова тканина буде ставати тонше. Ось найбільш ефективні:

 1. Присідання. Для виконання вправи необхідно прийняти правильне положення. Для того щоб не травмувати колінні суглоби, присідання треба робити так, щоб нога від п’яти до коліна була весь час у вертикальному положенні, а стегно (від коліна-до сідниць) брало горизонтальне положення. Дуже важливо, щоб присідання відбувалося на видиху, а підйом – на вдиху.
 2. Прес. Ця вправа допоможе позбутися не тільки від зайвої маси на животі, але також створить правильну витончену талію. Цю вправу можна виконувати по-різному. Крім підняття корпусу до зігнутих колін, необхідно качати прес для спини. Якщо немає можливості лягти на спеціальну підставку, з якою верхня частина корпусу буде звішуватися. То можна качати прес для спини просто з положення лежачи на животі, піднімаючи при цьому максимально вгору плечі і груди. Крім цього, прес необхідно качати зі скручуванням корпусу. У цьому випадку при підйомі верхньої частини тіла необхідно лівий лікоть заносити за праве коліно, а при наступному підйомі, правий лікоть заносити за ліве коліно. Не варто забувати про підйом ніг при лежачому корпусі. У цьому випадку тренується так званий нижній прес (нижня частина живота, яку так важко задіяти в спалюванні жиру).
 3. Планка — одна з найпопулярніших вправ, яке дійсно задіє всі групи м’язів і змушує інтенсивно працювати на спалювання жиру все тіло.

Дуже важливо, щоб всі вправи виконувалися регулярно. І бажано, щоб на кожне заняття відводилося не менше 20 хвилин. Саме після 15-20 хвилин починається активне спалювання жирових відкладень тіла.

планка як похудати за тиждень на 3 кг як похудати на 3 кг за тиждень

Обгортання і масажі

Дуже корисно в цей тиждень, яка відведена для схуднення, найняти масажиста або відвідувати масажний салон. Необхідно робити або антицелюлітний варіант, або загальний масаж. Ця процедура дозволяє посилити кровотік у всіх частинах тіла.

Таким чином, прискорюються обмінні процеси в організмі, в результаті чого жирові відкладення йдуть дуже швидко.

Щоб схуднути на 3 кг за тиждень без дієт, необхідно робити обгортання. Вони можуть виконуватися як холодними, так і гарячими. Для того, щоб їх виконати максимально ефективно можна застосовувати в процедурі ламінарію, мед, суміш з гірчиці і перцю чилі. Всі ці продукти сприяють тому, щоб розганяти лімфо – і кровотік.

як похудати на 3 кг за тиждень

Процедура голковколювання

Ця східна методика дозволяє впливати на біологічно активні точки на тілі людини. Такий вплив викликає зниження апетиту, прискорення все того ж метаболізму і покращує загальне самопочуття, додаючи бадьорості і сил.

Так як завдяки процедурі голковколювання, можна похудати на 3 кг за тиждень, в домашніх умовах, то слід застосовувати комплексно з іншими способами, але без жорстких дієт.

як схуднути на 3 кг за тиждень

Схуднення для підлітків

Особливо ретельно потрібно стежити за процесом схуднення у підлітків. Адже обмеження в прийомі продуктів харчування можуть негативно позначитися на формується організмі. Тому дуже важливо не вдаватися до жорстких дієт.

При цьому слід збільшувати фізичну активність – адже організм молодий, і у нього практично немає протипоказань при проведенні інтенсивних занять спортом, в тому числі, біг, катання на скейті, роликах, скелелазінні та інше.

Так як похудати без проблем на 3 кг протягом короткого терміну, наприклад, за тиждень підлітку набагато легше, ніж дорослій людині, то не варто вдаватися до крайніх заходів. Достатньо всього лише вести більш активний спосіб життя і виключити страви фастфуду зі свого меню. Важливо пам’ятати, що підлітку потрібно правильно харчуватися, включати в своє меню велику кількість овочів, фруктів і білкової їжі.

Скидаючи незначну масу, не слід ризикувати здоров’ям. Краще докласти невеликі зусилля, які описані вище. При цьому вони дадуть можливість крім схуднення, оздоровити організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *