Як швидко схуднути на 10 кілограм за тиждень

Хочете знати, чи справді ви можете втратити 10 кілограм за тиждень? Це взагалі у фізіологічних можливостях людського організму? Скільки ви втратите, якщо не будете їсти тиждень? Давайте подивимося, як швидко схуднути.

Якщо під словом «втрата ваги» ми маємо на увазі спалювання жирових відкладень, то скинути до 10 кг за тиждень неможливо.

Один кілограм жиру в організмі відповідає близько 7500 ккал. Людина зростом 170 сантиметрів і вагою 140 кілограмів буде мати щоденне споживання калорій близько 3300-3500 ккал (тобто таке споживання калорій, щоб не втрачати вагу і не набирати). Якщо така людина перестає їсти, він все одно спалює не більше 3,5 кг жиру. При повному голодуванні метаболізм значно сповільнюється, а загальна витрата калорій зменшується.

Якщо у вас є лише тиждень, щоб максимально знизити свою вагу, тоді ви можете спробувати наступні поради.

Швидка детоксикаційна дієта для очищення організму

Щоб схуднути якомога швидше, можна почати з дієти для детоксикації. Це допоможе очистити організм і позбутися від накопичених токсинів. Коротка детокс-дієта може бути лише одноденною (але оптимальною є три дні). Під час цієї дієти ви повинні пити тільки воду, овочеві або фруктові соки. П’ять разів на день слід готувати склянку свіжого овочевого або фруктового соку, розведеного водою у співвідношенні 1:1. І більше нічого. Ви будете голодні, але через три дні ви зможете важити на 3-4 кг менше.

Короткочасна інтенсивна дієта і втрата ваги

Після перших трьох днів ви продовжуєте інтенсивну дієту. Це означає вживання тільки невеликих порцій фруктів і овочів. Намагайтеся їсти 5 разів на день, але тільки кілька шматочків фруктів або овочів. Ідеальним є свіжий ананас, яблука, апельсин, грейпфрут, виноград, морква, брокколі, огірок, перець, листовий салат.

Протягом усього тижня не пийте підсолоджені напої – тобто ніяких газованої води, лимонаду і т. д. Ви п’єте в основному воду або несолодкий чай. Якщо ви не можете обійтися без кави, максимум 2 чашки в день, без молока і без цукру. Також жодних алкогольних напоїв.

Крім фруктів і овочів, ви не повинні їсти більше нічого. Ви будете голодні. Тому намагайтеся є принаймні кілька шматочків фруктів або овочів кожні 2 години. Але тільки невелику порцію. Завдяки цій інтенсивної втрати ваги ви можете схуднути приблизно на 1-2 кілограми на тиждень.

Пийте багато води

Ви можете позбутися від декількох кілограмів дуже швидко, просто виснаживши організм. Ваше тіло може утримувати велику кількість «непотрібної» води. Це може бути від 2 до 3 літрів. Особливо, якщо ви не дотримуєтеся правильний режим пиття. Якщо ви позбавитеся від цієї зайвої води, ваш вага знизиться ще на два-три кілограми.

Основою для виснаження організму є зниження споживання солі. Крім того, досить високе споживання рідини. Це може здатися парадоксальним, але це так. Чим більше ви п’єте, тим менше води утримує організм. Коли організм відчуває недостатнє споживання рідини, він реагує, намагаючись зберегти максимальну кількість води. І навпаки, при досить високому споживанні пиття організм досить швидко виснажується.

Хочете швидко схуднути? Рухайтеся якомога більше!

З-за дуже обмеженого споживання калорій у вас не буде багато енергії, але постарайтеся рухатися якомога більше. Вправа — це ефективний метод втрати ваги, але це вимагає часу.

Швидка втрата ваги і ризики для здоров’я

Слід попередити, що дуже швидка втрата ваги не дуже корисна для організму. Особливо, якщо ви не в хорошій фізичній формі. В цьому випадку перелічені вище «поради» можуть значно погіршити стан вашого здоров’я. Такі методи схуднення не підходять для більш тривалого періоду часу. Це може призвести до анорексії або інших проблем. Це просто спосіб знизити вагу в найкоротший період часу. Тому ви повинні знати про всі ризики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *