Як сказати про вагітність на роботі

Як сказати про вагітність на роботі

Як сказати про вагітність на роботі, дуже цікаве питання, адже на сьогоднішній день в нашій країні таке положення, що з’являється страх побоювання втратити своє робоче місце. Однак сказати про вагітність начальству потрібно і просто необхідно. Від вашої порядності може залежати багато чого, а саме подальше ставлення до вас як до відповідального співробітника.

Як сказати про вагітність на роботі

Коли сказати про вагітність на роботі

Як ви розумієте, це така новина і таємниця, яку приховувати, довго не вдасться. Рано чи пізно всі зрозуміють з’явилися зміни і побачать кругленький животик. Тому постарайтеся, щоб саме начальник першим дізнався про ваш “цікавий стан” і бажано не на рівні пліток, а саме від вас особисто. Таким чином, ви проявите повагу до самого директора, зарекомендуєте себе відповідальним працівником і просто порядною людиною.

Тим самим, у керівника з’явиться час, щоб знайти вам заміну на термін вашої декретної відпустки. Крім того, вам можуть запропонувати більш комфортні умови праці, так звану легку працю.

Повідомити важливу звістку краще в той період, коли ви будете точно впевнені, що хочете залишити дитину і у вас почне з’являтися животик. Це приблизно 4-5 місяць вагітності. Йти на розмову слід впевненою у власних силах. Можливо, вам запропонують під час декретної відпустки брати деяку роботу додому, що називається без відриву від виробництва. Це дуже серйозний крок, адже тоді ви не можете відчути всю радість материнства. Ретельно обміркуйте таку пропозицію. Якщо вам є, кому допомагати, то додаткові фінанси до сімейного бюджету молодій сім’ї не завадять.

Неодмінно обговоріть дату вашого виходу на роботу. Будьте готові до того, що не встигнете ви вийти з кабінету керівника, як на вас посипляться безліч привітань від колег та інших співробітників. Це також неминуче.

Будьте щасливі і насолоджуйтеся радістю материнства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *