Що робити якщо дратує колега

Як вчинити, якщо колега дратує?

Іноді трапляється, що на роботі є співробітник, який начебто нічого і не зробив, але при цьому сильно дратує. І як тільки згадуєте, що ви завтра його знову побачите, відразу турбуєтеся. Якщо у вас сталося щось подібне, то ось пару порад, що робити, якщо колега дратує.

Спочатку розберіться в собі і визначте, що саме вам не подобається. Коли ви відповісте на це питання, відразу стане набагато простіше впоратися з собою.

Заздрість

Вашій ворожості є просте пояснення — заздрість. У цьому завжди дуже важко зізнатися, але це найпоширеніша версія. Як кажуть, я не заздрю, просто я не радий що, щось хороше сталося з ним, а не зі мною. Але якщо ви вже зізналися у своєму почутті, то це вже перший крок до вирішення проблеми. Другим кроком буде зосередження на своїх достоїнствах і успіхах. Робіть те, що Вам подобається, весело проводьте час, Підвищіть власну самооцінку і не турбуйтеся побачивши чужі успіхи.

Образа

Якось раз колега посміялася над вашою річчю або не виконала ваше прохання. Ви можете давно про це забути, але щось всередині заважає нормальному спілкуванню. В такому випадку найкраще пробачити свого товариша по службі. Можливо, просто, він так невміло жартує, або йому не вистачає такту. Можливо, у нього був поганий настрій. Ще один спосіб, це зосередиться на всьому хорошому, що зробила для вас ця персона. Так можна знайти багато хорошого і воно перекриє поганий момент. Тоді вам стане ясно, що вас не хотіли образити і не варто ображатися. Якщо ви бачите слідів явної маніпуляції вами, то перейдіть за цим посиланням.

Стара травма

Трапляється і так, що ваша колега нагадує вам когось з минулого. Особистість зовсім інша, але звички або зовнішність сильно схожі. І ви можете перенести всю свою негативну енергію на цього невинного товариша по службі, хоча він і не зробив нічого поганого. Для вирішення цієї проблеми, як завжди варто спочатку поговорити зі своєю свідомістю і вселити їй, що все добре і це інша людина, яка не зробить вам нічого поганого.

Ваші таргани

Та саме! таргани у вашій голові змушують вас дратуватися. Коли хтось поруч п’є каву за робочим столом або гризуть нігті у вашій присутності. Потрібно пам’ятати, що ці дії не порушують загальноприйнятих норм і порядок навколо вас. Якщо це не заважає іншим, то не повинно турбувати і вас. Постарайтеся піти подалі і більше не наближатися до нього. Також згадайте і про свої дрібні шкідливі звички, які можливо когось теж дратують.

Коли вас хтось відверто дратує, а вам доводиться бачити цю людину майже кожен день, то це просто жахливо. Сподіваємося, ви розібралися в причинах, чому колега дратує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *