Як вибрати електромобіль дитині

Як вибрати електромобіль дитині?

Кожен чоловік, будучи хлопчиком, мріяв мати власний автомобіль, в який він може сісти і кататися по двору. Тоді цей вид дитячого транспорту був доступний не всім. Однак тепер, ринок переповнений всілякими моделями машинок, які мають різний функціонал. Сьогодні ми хочемо запропонувати розібратися в питанні, як вибрати електромобіль дитині.

Види дитячих електромобілів

Хочеться з гордістю сказати, що виробники іграшок зробили величезний прорив. Тепер дитина може відчути себе справжнім водієм, не чекаючи настання певного віку. Справа в тому, що це практично повноцінний вид транспорту, що працює від акумулятора. У більш дорогі моделі вмонтовані такі здібності як сигнал, коробка передач, гальма і навіть ближнє світло. Погодьтеся, чи це не диво техніки!

Види таких машинок залежать від дизайну. Класифікація практично така ж, як і в дорослому автопарку. Це можуть бути кабріолети, квадроцикли або закриті дахи. Все чого душа тільки не побажає.

Розраховані вони і на вікові обмеження. Наприклад, діткам до року рекомендований так званий батьківський контроль. Це може бути звичайна ручка садна кабіни або пульт управління. Є також радіоуправління, яке багато в чому гарантує безпеку, якщо дорослий буде спостерігати за пересуваннями.

Як вибрати електромобіль дитині

Хлопці від 8 до 10 років просто в захваті від електромотоциклів. Вони стильні і можуть здійснювати неймовірні маневри. Їх різновидом є квадрацикли. Це повноцінний засіб пересування. Ним можна сміливо хвалитися перед товаришами і ловити їх заздрісні погляди. За рахунок спеціальних коліс вони мають високу прохідність. Підлітки обожнюють розсікати на них на узбережжі річки або моря.

Також важливим фактором є потужність. В основному вона залежить від вікового призначення. Для малюків швидкість пересування не перевищує 3 км/год. У той час як деякі здатні пересуватися зі швидкістю близько 20 км/год. Погодьтеся, це вже серйозно.

Як вибрати?

Перше на що потрібно спиратися, це як не дивно на колеса, а вікові можливості. Дитина півтора років просто не зможе керувати автомобілем з великим функціоналом. На цьому етапі чим простіше, тим краще. Такий товар повинен бути промаркований відповідно до зазначення вікової категорії користувача.

З’ясуйте, на який час роботи розрахована батарея акумулятора. Чим більше її ємність, тим триваліший час роботи. Але не забудьте врахувати в такому випадку масу самого авто. Чим воно важче, тим більше енергії витратить батарея на те, щоб зрушити з місця покладену вагу. Щоб прогулянка не була зіпсована, і ви знаєте, що не буде можливості підзарядитися, купуйте змінний пакет.

А тепер прийшов час оглянути колеса. Вони можуть бути розраховані на різну поверхню, асфальт або більш складні умови. Найчастіше необхідна інформація знаходиться в документації до товару або нею володіє продавець.

Якщо вже ви зважилися на таку серйозну покупку і знаєте, який вибрати електромобіль, то не забудьте взяти всі необхідні супровідні документи і особливо чек. Це дозволить вам в непередбачених ситуаціях повернути товар в магазин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *