як вийти заміж дівчині

Як вийти заміж? Дієві поради нареченим

Безперечно, кожна дівчина бажає почути хоч раз в життя заповітні слова: «виходь за мене заміж». Але, от хлопці не завжди поспішають з подібною пропозицією. У статті ми постараємося відповісти на питання – як правильно вийти заміж?

як вийти заміж поради
Як вийти заміж? Дієві поради нареченим

Як кажуть експерти–психологи, є певна когорта правил поведінки, які можуть збільшити шанси дівчат заручитися щасливим і надійним шлюбом.

Правило №1. Постійно перебуваєте поблизу, щоб у нього склалося враження, що він потребує саме вашої присутності. Навіть найбільш брутальні чоловіки іноді хочуть отримати банальну моральну підтримку, і таку допомогу вони цінують дуже високо.

Правило №2. Уважно слухайте все, що він вам говорить. Уважні співрозмовники – прекрасні друзі. Ніколи не ігноруйте проблеми, якщо він хоче виговоритися про них саме у вашій присутності. Проявляйте ініціативу, розпитуючи його про справи, успіхи на роботі, постійно дізнавайтеся його думку на будь–які теми і питання.

Правило №3. Показуйте свою повагу. Адже перед вами стоїть питання не банально як вийти заміж, але і як побудувати оптимальні сімейні відносин, де ви повинні максимально поважати його авторитет і ставиться до нього з повагою. Намагайтеся частіше говорити про його успіхи, а не поразки.

Правило №4. Про своє минуле життя розповідайте виключно позитивне, не варто відразу викладати на стіл щось «чорне» або таке, за що вам до цих пір соромно і не комфортно.

Правило №5. максимально проявляйте свою увагу та зацікавленість в обранцеві. Обіймайте, цілуйте всякий раз, коли бачите, що «вогник» грає в ньому. Не скупіться на словесну ласку і тактильну увагу.

Правило №6. Ваш чоловік зобов’язаний поважати свою кохану. Діліться з ним про свої поразки і здобутки, майбутні прагненнях. Постійно удосконалюйтеся і ставте нові грані для саморозвитку. Намагайтеся бути яскравою і різносторонньою особистістю, а не бляклою тінню.

як вийти заміж дівчині

На завершення варто сказати, що ніколи не бійтеся робити перші кроки назустріч своєму щастю і життєвому успіху. Адже, у вашому розпорядженні маса «інструментів», а найголовніше – прагнення бути коханою і щасливою, проживаючи кожен день в світі любові і душевної теплоти.

Вам потрібен кваліфікований пораду або допомога, як впоратися з виниклими негараздами на особистому фронті? Запишіться на тренінги, які проводить, і отримаєте унікальну можливість побудувати своє життя з чистого аркуша, саме так, як ви цього бажаєте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *