Як зробити чорний фон в Інстаграмі

Як зробити темну тему в Інстаграмі на Android і iOS

Як зробити темну тему в Інстаграмі-питання, що цікавить багатьох користувачів. Раніше розробники представленого сервісу не надавали подібну можливість в параметрах програми, через що багато користувачів були змушені вдаватися до обхідних методів, бажаючи встановити чорний колір інтерфейсу. У статті ми розглянемо, як можна включити Dark режим на телефонах різних операційних систем.

Як в Інстаграмі зробити темну тему на Андроїд і IOS

Попередньо варто відзначити – не всі власники сучасних смартфонів зможуть скористатися новою функцією. Вона доступна тільки на телефонах, починаючи з версії iOS 13 і Android 9.0. Також важливо, щоб сам Інстраграм мав останнє оновлення.

Щоб активувати потрібну колірну схему, необхідно включити її в налаштуваннях телефону. При включенні нічного мода, дизайн програми зміниться автоматично. Якщо ви вже користуєтеся представленої опцією на смартфоні, то при оновленні Instagram колір інтерфейсу зміниться самостійно – чорний фон з білим шрифтом.
Нижче вивчимо доступні способи, що дозволяють поміняти колір і зробити чорний Instagram.

Андроїд

Якщо пристрій не підтримує останню версію Android, то ймовірно розглянута опція не буде правильно працювати. Доведеться встановлювати спеціальний додаток з Google Play-Dark mode for Instagram. Це такий же сервіс, але з встановленим модом на фон.

чорний фон в Інстаграмі

Використовуєте останню версію операційної системи? Скористайтеся наступною інструкцією:

  1. Зайдіть в параметри.
  2. Далі знайдіть розділ»Екран”.чорний фон в Інстаграмі
  3. Перейдіть у вкладку ” Інші…».
  4. Знайдіть потрібний нам мод і поставте галочку. чорний фон в Інстаграмі
  5. При виборі автоматичного режиму, система буде самостійно перемикатися в залежності від часу доби.

iOS

Інструкція для власників iPhone також не відрізняється складністю. Ви можете встановити перемикач, який самостійно буде міняти колірну схему в темний колір вночі, а вдень повертати світлі тони. Це ж правило буде працювати і в самій соціальній мережі. Для цього:

  1. Зайдіть в параметри.
  2. Далі натисніть на вкладку «Екран і яскравість».
  3. Знайдіть настройки яскравості.
  4. У меню виберіть чорний режим і встановіть автоматичну зміну.

чорний фон в Інстаграмі на ios

Як прибрати чорну тему в Інстаграмі

Щоб знову повернути світлу тему досить виконати ті ж дії, що описані вище. Перейдіть в Налаштування пристрою і в розділі «Дисплей» (для Андроїд) або «екран і яскравість» (для айфонів) вимкніть нічний режим. Якщо для установки бажаної теми інтерфейсу ви скачували сторонні програми, то для повернення звичайного режиму видаліть софт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *