Яким боком фольги запікати в духовці

Свої улюблені страви кожен кухар готує по-своєму смаку і зручним способом, і в кожному випадку потрібно дотримуватися всі тонкощі приготування. Якщо ви любите запечені страви і використовуєте для цього підручні засоби, вам обов’язково потрібно знати якою стороною фольги запікати в духовці різні продукти.

Цим самим ви зможете спростити процес готування, а свої частування зробити ще смачніше.

Якою стороною класти фольгу на деко при запіканні м’яса

Самий смачний і популярний продукт, який запікається в духовці — м’ясо, і звичайно ж у фользі воно виходить чудовим. В залежності від сорту м’ясного продукту і від того що ви хочете з нього приготувати також відрізняється технологія використання фольги, тому наші поради вам знадобляться не один раз.

Запікаємо реберця

Для запікання реберець потрібно використовувати щільну фольгу, найбільш міцну. Так як реберця мають пристойну кількість жиру їх потрібно Укутувати в кілька шарів.

Реберця і будь-яке м’ясо з кісточкою потрібно загортати в стрічку таким чином, щоб на деко лягала матова сторона. Температура всередині конверта буде трохи вище, і готова страва при дегустації буде соковитіша.

Тушка птиці

Цілу тушку будь-якої птиці потрібно запікати також як свинячі ребра. Матова сторона фольги повинна прилягати до дека, і тоді м’ясо птиці приготується швидше і буде м’якеньке, а скоринка підсмаженою.

Таку технологію приготування у фользі використовують при готуванні курей-гриль.

Буженина

Якщо ви хочете приготувати буженину в фользі тоді технологія повинна проводитися з точністю навпаки. Буженина готується на низьких температурах тривалий час, тому потрібно загортати м’ясо матовою стороною, а на деко класти глянсовою.

Щоб мяско порадувало вас своїм смаком як ніколи, попередньо замаринуйте м’ясо на ніч і обмотайте його листом.

Як класти фольгу для запікання овочів

Щоб приготувати смачні овочі для салату, звичайно краще їх запекти в духовці, ніж просто відварити. При запіканні плодів в стрічці, в них залишаються всі корисні мікроелементи, і смак запеченого овоча буде більш гармонійним.

Овочі в шкірці

Для запікання овочів в шкірці потрібно загортати їх на глянсовий бік, а матова сторона повинна бути зовні. Деко потрібно застелити пергаментом, щоб загорнуті овочі не ковзали по деко і не ускладнювали вам процес готування. Також якщо замотати плоди на глянсовий бік, вони запечутся швидше.

Овочі на гарнір

Для того щоб приготувати овочі в станіолі (назва фольги) на гарнір, тобто шматочками і цілком але без шкірки, потрібно щоб до деко прилягала глянсова сторона. Дана сторона відбиває тепло і овочі в процесі готування не розваляться, а будуть ціленькими і рум’яними.

Також слід готувати і овочеві запіканки, не просто на голій формі, а за допомогою станіоля. Застеліть форму глянцевою стороною на дно, викладіть інгредієнти, а потім накрийте фольгою матовою стороною до інгредієнтів.

Якою стороною всередину класти фольгу для запікання риби

Якщо ви завжди сумніваєтеся, якою стороною класти фольгу всередину, (тобто сторона для інгредієнтів) ми розповімо, як зробити це правильно. Головне виберіть для готування риби щільну фольгу, щоб вона дозволяла готувати продукт, загорнутий в один шар.

Цілі тушки риби

Якщо ви хочете приготувати рибу цілком, всередину страви потрібно класти фольгу глянцевою стороною. Рибка буде добре тримати форму в готовому вигляді, і її буде зручно перекладати на блюдо. Рибу можна фарширувати овочами, сиром, яйцями, грибами і запікати також глянцевою стороною всередину.

Запікати морепродукти шматочками слід за такою ж технологією.

Філе риби

Єдиний рибний продукт або скоріше частина риб’ячої тушки який потрібно готувати матовою стороною фольги всередину — філе.

як запікати рибу у фользі

Філе риби дуже ніжне, і так як воно без кісток, в процесі неправильного запікання воно може перетворитися в пюре. А якщо класти стрічку матовою стороною всередину, шматочок філе буде цілим і дуже соковитим.

Якою стороною фольги запікати в духовці — дуже важливе питання, яке тепер не буде мучити домашніх кулінарів, а наші поради допоможуть в правильному готуванні страв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *