7 років — мідне весілля

Мідне або вовняне весілля наздоганяє пару через 7 років сімейного життя. Проживши душа в душу такий значний термін, чоловік і дружина навчилися підлаштовуватися один під одного, краще розуміти свою другу половинку. Узи шлюбу стали такими ж міцними, як мідь, і такими ж м’якими і теплими, як шерсть. Мідь позитивно впливає на нервову систему і добре справляється з контролем процесів, що відбуваються в організмі. Метал не ламається і не руйнується, йому можна надати більш витончену форму. Точно також відносини між чоловіком і дружиною видозмінюються, прагнучи до досконалості.

Мідне весілля: традиції

Не всі знають, яке весілля чекає подружжя через 7 років шлюбу. Мідна річниця уособлює міцність відносин, їх пластичність і ніжну прихильність подружжя. Ще одна назва річниці – вовняна. За прожиті разом роки подружжя зуміли зберегти любов і вірність, не розгубивши колишню пристрасть. Саме тому 7 років відносин порівнюють з вовною. У сім’ї панує атмосфера тепла і ніжності, але під час скандалів не уникнути шпильки.

Кожен ювілей пов’язаний з певними звичаями, ось деякі з них:

 1. Мідь – це символ достатку та благополуччя в родині. Здавна в день торжества подружжя обмінювалися мідними монетками, закликаючи таким чином в будинок матеріальні цінності.
 2. Крім монет, подружжя обдаровували супутників життя різними виробами з міді або вовни. Чарівним подарунком стане визнання в любові і мідне кільце, надіте на пальчик поруч з заручним.
 3. За давнім звичаєм, головним подарунком на річницю був таз з міді. Елемент уособлював благополуччя, у нього складали інші подарунки. При врученні вимовлялися побажання грошей і щастя.
 4. На 7 річницю весілля господарі при вході в будинок вішали підкову. Матеріал, з якого був виготовлений атрибут, не мав значення, основну увагу приділялася символіці. Підкова – оберіг сімейного благополуччя. Наші предки вважали, що захисний символ рятує від негативу, залишаючи тільки добро і щастя. 7 річниця весілля
 5. Згідно з давнім звичаєм, на мідне весілля чоловік носив з собою ніж, а дружина – гаманець з дріб’язком. Дзвінкі елементи відганяли нечисту силу і оберігали домашнє вогнище.

Де провести річницю: як прикрасити приміщення, сценарій та конкурси

Мідне весілля – це скільки років? Цифра 7 несе в собі масу несподіванок і сюрпризів, тому й річницю потрібно відзначати весело і непередбачувано. Влаштувати романтичний вечір або скликати дорогих гостей – головне, щоб захід залишив після себе приємні враження. Для людей, що цінують домашній затишок, можна приготувати сюрприз – романтичну подорож, работоголикам не завадить провести цілий день вдома. Не бійтеся експериментувати! Спробувати нові страви або відправитися в похід – разом з коханою людиною будь подвиг стане яскравим вогником у тихій сімейній гавані.

Вирішивши традиційно скликати гостей на річницю весілля, потрібно подбати про барвистому прикрасі приміщення. Основним відтінком вибирають оранжевий, колір міді. Поруч з місцем для винуватців торжества кріплять надувні сімки, на стільцях розвішують сонячні стрічки і банти. Різнокольорові стрічки і кульки, фігурки з міді, веселі сімейні фотографії стануть ідеальним доповненням інтер’єру.

При оздобленні святкового столу дотримуються обраної колірної гами. В якості декору використовують живі квіти, статуетки і красивий посуд, також можна замовити серветки з ініціалами подружжя.

Продумуючи образ на річницю весілля, варто звернути увагу на помаранчеві і мідні відтінки. Невелика деталь відповідного кольору додасть зовнішності тематичних акордів і підкреслить значення відзначаються дати.

7 років подружнього життя

Для проведення заходу можна запросити тамаду або зайнятися підготовкою сценарію самостійно. Діти готують оригінальну вітальну сценку, дорослі беруть участь у конкурсах та іграх. Свято має сколихнути колишні почуття, нагадати про головну складову щасливого сімейного життя – про кохання.

Цікаві конкурси на мідне весілля:

 1. «Весільний струмочок». Гості стають в 2 ряди, з’єднують руки над головою з навпроти стоять партнером. Подружжя пробігають через створену арку, гості намагаються їх зловити. Той з учасників, кому вдалося зупинити винуватців торжества, говорить тост.
 2. «Знайди монету». Гості діляться на 2 команди. Учасникам з однієї команди вручається мідна монетка, включається музика і гості починають непомітно передавати виріб з рук в руки. Музика вимикається, і учасники піднімають руки вгору. Завдання іншої команди: відгадати, у кого монетка.
 3. «Вірш-привітання». Для участі запрошується кілька людей. Кожному учаснику видають по аркушу паперу, на якому написано 2 слова. Завдання: скласти невеличкий вірш з побажаннями для подружжя, використовуючи запропоновані слова.
 4. «Домашні турботи». Для участі у конкурсі запрошується 5 чоловіків і 5 дівчат. У кожної команди своє завдання. Жіноча половина повинна одягнути ляльку, чоловіча – забити цвяхи. Одна жінка одягає на пупса один предмет одягу, один чоловік забиває один цвях. Дістатися до місця участі кожного з учасників належить на самокаті.
 5. «Хто найкращий танцюрист?». Завдання учасників: станцювати відповідний танець під певну музику. Це може бути запальна ламбада або циганочка, класичний вальс або нестримний брейк-данс.

Що подарувати на мідне весілля

Підтримуючи традиції, що склалися, на річницю дарують вироби з міді. Найчастіше подружжя отримують в дар:

 • мідний посуд;
 • свічники на 7 свічок;
 • красиві вази, шкатулки та інші елементи інтер’єру;
 • монети;
 • вовняні пледи та шарфи.

Чоловік дарує своїй другій половинці прикраси з міді, дружина підносить коханому подарунок, створений своїми руками. Пов’язані рукавиці або шкарпетки, шарф або светр – здивувати чоловіка можна по-різному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code