8 таких же унікальних речей, як і відбитки пальців

Не тільки відбитки пальців можуть видати тебе. Так що якщо ти любиш робити всякі витівки, є злочинцем/свідком у бігах або просто параноїком, то тобі краще про це дізнатися. Але якщо тобі нема чого приховувати — ти можеш ознайомитися для розширення кругозору і цікавості, щоб потім було що розповідати на побаченнях.

1. Відбитки пальців ніг

Ще б, а що ти очікував побачити на другому місці після рук? Звичайно ж, ноги! Їх теж дві, теж нігті є і, відповідно, відбитки — максимальна схожість з сабжем. Щоправда, важко буде залишати відбитки ніг в XXI столітті, але на них такий же унікальний малюнок. І багато вчених стверджують, що це навіть кращий спосіб збору біометричних даних, так як їх в меншій мірі можна пошкодити, адже руками користуєшся щодня, а ноги найчастіше закриті взуттям.

2. Запах

Запах деяких людей завжди залишається з ними, навіть якщо оточуючим і хотілося б зворотного ефекту. Насправді на запах тіла впливає безліч факторів (парфуми, мило, дезодорант, піт), але твій основний запах унікальний і не змінюється. Однак виділити його серед інших запахів буде непросто, якщо під рукою немає спеціально навченої собаки.

3. Голос

Технології добралися і до нього, так що всі хулігани, які дзвонять у школу і зривають уроки новиною про нібито закладену бомбу, дуже швидко знаходяться. Твій голос не схожий ні на чий інший на цілому світі. Висота, хрипота, гучність і інші елементи, діалект, мова — все це надає голосу його унікальний «малюнок».

4. Хода

Особливо якщо вона дебільна. Але насправді людина зі спеціальною підготовкою зможе розрізнити різні стилі ходьби. Протягом десятиліть розпізнавання ходи є одним з головних способів ідентифікації. Є такий прилад, який називається «акселерометр», — він вбудований майже у всіх терміналах служб безпеки найважливіших будівель. Тим більше зараз століття смартфонів і всіляких програм підрахування кроків — май на увазі, що, швидше за все, ти вже внесений до відповідної бази даних.

5. Язик

Неспроста його просять тримати за зубами — виявляється, за нього теж можуть вирахувати. У цього органу своя власна текстура, як і відбитків пальців, і його малюнок не схожий ні на який інший. Особливо якщо він часто перебуває де попало. Чого б ти не торкнувся своїм язиком — на будь-якому предметі залишиться невелика кількість твого біологічного та генетичного матеріалу, який також відомий як слина. Так що не лижи все підряд.

Читайте також:  Правило 5 секунд

6. Зуби

Служать чи не головним фактором при впізнанні, особливо якщо з тілом загиблого сталася якась деформація. Наприклад, Гітлера впізнали саме по зубах, так як його тіло згоріло, і довелося шукати особистого стоматолога. Так що не турбуйся: якщо ти згориш — тебе впізнають.

Зліпок твого зубного ряду буде відрізнятися від зубів будь-якого іншого людини на землі — цей метод так само точний, як і впізнання за відбитками (але краще, звичайно, не вмирати). Однак май на увазі, що визначити особу людини по зубах можна, тільки якщо він ніяк їх не міняв — не ставив брекети, якісь коронки, мости, так як тоді зубний ряд зміниться.

7. Райдужна оболонка ока

Ти напевно це і так знав, але раптом забув чи все-таки не був у курсі. Вона настільки унікальна, що навіть у однієї людини райдужки очей відрізняються один від одного. Очі — парний орган, але райдужки розвиваються за своїм розсудом. Унікальна текстура утворюється, коли ти відкриваєш і закриваєш очі, але не в дорослому віці, а в той час, поки ти у мами в животі і ще не брав жодного кредиту. Завдяки цьому формуються ці борозни і спіралі, які ти бачиш в райдужці.

8. Твої смішні коментарі

Ну такі завжди потрібні! Очікувані та гостро інтелектуальні коментарі може писати тільки певна людина, навіть якщо його про це не просили. Коментувати, звичайно, здорово (активність і всі справи), але завжди треба думати, що писати і наскільки це доречно. Але якщо в тебе кльові і добрі коментарі по справі, то тебе, швидше за все, буде легко вирахувати, тому що їх пишуть одиниці.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code