Чому горять вуха: прикмети

Практично все, що з ним відбувається, людина прагне пояснити не медичними причинами, а якимись містичними і таємничими. Так і з прикметами. Горять вуха і щоки? Ознака повинна бути під цю справу, неодмінно. Хоча таке може відбуватися, якщо ви з холоду зайшли в тепло. Або якщо випили міцний алкоголь, який п’єте рідко. Або якщо у вас жар і піднялася температура. А ось якщо нічого з перерахованого вище не відноситься, то й справді можна пошукати народну прикмету, що пояснює це явище.

Так чому ж горять вуха?

Як свідчить одне з найпопулярніших трактувань цього явища – вуха горять, коли людину хтось згадує або обговорює. Тобто перемиває йому кістки. Наші вуха в даному випадку виступають свого роду «локаторами», які удавливают сильні чужі емоції на відстані. За умови, що ці емоції спрямовані на нас.

До речі, вуха можуть горіти і по одному. Так, якщо у вас дужче почервоніло ліве вухо (або взагалі жар торкнувся тільки його), то швидше за все вас згадують в недоброму ключі. Пліткують про вас, розпускають чутки, що таке наговорюють, чого і зовсім не могло бути.

Якщо горить праве, то вас згадують добрим словом. Може, хтось хвалить.

Цікаво, що якщо в той момент, коли у вас почали горіти вуха, ви почнете подумки перебирати імена тих, хто може про вас пліткувати, то жар припиниться в ту ж мить, як тільки ви вгадаєте джерело пліток.

До чого горять вуха по днях тижня

Вважається, що трактувати явище для більшої точності треба не тільки в залежності від самого явища, але і від поєднання інших факторів. Приміром, до чого горять вуха ввечері? Прикмети на цей рахунок однозначні: вам перемивають кісточки. Тобто, не те щоб про вас поширює погані чутки, немає. Просто хтось взявся обговорювати ваше життя чи ваші вчинки (сім’ю, роботу, одяг, машину…).

  1. У понеділок жар у вухах віщує сварку з близькою людиною;
  2. У вівторок – відсутність, розставання, відрядження;
  3. У середу вони горять до несподіваного знайомства або бажаною зустрічі;
  4. У четвер – до отримання радісної звістки або довгоочікуваних новин;
  5. У п’ятницю – до романтичного проведення часу;
  6. В суботу та неділю – до одержання грошової надбавки, спадщини або іншого фінансового прибутку.

Чим сильніше вони горять – тим більш сильні емоції відчуває той чоловік, який вас в даний момент згадує. Якщо ви, крім спека, почуваєте ще й легке нездужання, то згадують точно недобрим словом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code