До чого сняться птахи: тлумачення значення сну по різним сонникам для чоловіків і жінок

Різні легенди і повір’я про птахів існують в міфології і культурі абсолютно будь-якого народу. До чого сняться птиці-сонник дає на це питання дуже велику відповідь. Тлумачення значення цього сну не може бути однозначним, адже кожній птиці приписується своя власна символіка: лелеки приносять дітей, голуби протегують закоханим, ворони є поганим знаком і т. д. Якщо заглянути в сонник, птиці уві сні в ньому будуть описані дуже докладно, в залежності від безлічі деталей сюжету сновидіння.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Про птахів складають казки, прислів’я, повісті, з ними пов’язані численні прикмети і легенди. Краса і грація цих створінь завжди вражала людину, викликала захоплення і заздрість до маленьких мешканців небес. Який знак можуть подати нам птиці в наших сновидіннях? Птахи бувають різних видів, забарвлень і порід і можуть бути нам у снах в абсолютно різних ситуаціях і з різним посланням в дзьобах. До чого сниться птах — сонник підкаже вам відповідь.

Ви бачили птахів на волі або в клітці?

  1. До чого сняться птахи в небі – передвістя далекої і вельми вдалої поїздки. Якщо ви плануєте відпустку, він пройде вдало, якщо в планах відрядження, то ви встигнете зробити все, що запланували. Короткі поїздки в межах вашого населеного пункту також принесуть тільки приємні емоції.
  2. Бачити двох птахів, що пролітають поруч або сидять на одній гілці, означає, що ви маєте можливість подвоїти ваші доходи, примножити достаток, вигідно вкласти свої заощадження або повернути, здавалося б, безповоротно втрачені цінності.
  3. До чого сниться птах, що залетів в будинок – ви вільно або мимоволі втрутилися в чужі справи або дізналися чиюсь таємницю. Можливо, ви претендує на посаду або нішу, яку на даний момент вже займає інша людина. Будьте обачні, дійте обережно, намагайтеся розташувати до себе оточуючих.
  4. До чого сниться птах в клітці – цей знак говорить про обмеження свободи або волі запитуючого в широкому сенсі цього слова. Є люди або обставини, які тиснуть на вас і обмежують ваше право вибору. Якщо ж ви займаєтеся кримінальною діяльністю, то вам всерйоз загрожує покарання у вигляді позбавлення волі. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то не виключено, що чоловік або Дружина надає на Вас надмірний вплив або тиск. Ви хочете, але не можете змінити ситуацію і вирватися з міцного кола заборон і правил.

Яких саме птахів ви бачили уві сні?

Зграя ворон уві сні, кружляють над вами або вашим будинком – не добрий знак. До чого сниться чорний птах — концентрація злих сил у вашому житті на даний момент зашкалює. Можливі великі втрати, особисте горе, сімейна драма. При сприятливому розкладі вас чекають непередбачені витрати і дрібні побутові неприємності. Поломки комунікацій, техніки, електроніки і транспортних засобів можу і вивести вас з себе. Зберігайте самовладання і проявити терпіння. Довше тижня цей період не триватиме. А ось якщо вам приснилися чорні ворони, починається тривалий період серйозних неприємностей.

Бачити б’ються півнів або гусей уві сні означає, що є ризик посваритися з кимось із чоловіків серед сім’ї та друзів. Привід для сварки буде незначним, але глибокі причини конфлікту сягають корінням в далеке минуле. Постарайтеся згадати ці причини і усунути їх, поки ваші відносини не зайшли в глухий кут. А також вам незабаром доведеться виступити третейським суддею в чужій суперечці. Як би ви не відбиралися, ваша участь у цій конфліктній ситуації неминуче. Мова може йти як про робоче зіткнення інтересів, так і про сімейну драму.

Якщо ви бачите поштового голуба уві сні, вас чекає невелика, але приємна перемога в давно тривалому суперечці з одним або колегою. Також сприятливий прогноз будь-яких відносин з державними органами. Прихильність посадових осіб надасть вам добру послугу при вирішенні важливих для вас питань.

Сова уві сні є символом мудрості. Якщо вам приснилася сова, пора зайнятися своєю освітою: записатися на курси іноземної мови або підвищення кваліфікації, знайти нове цікаве хобі або поїхати в країну, де ви ніколи раніше не бували. А може бути, вам настав час звернути увагу на навчання вашої дитини й розібратися з виниклими труднощами.

Яскраві й балакучі папуги можуть лише повторювати чужі слова, але не здатні сказати нічого розумного або скласти фразу самостійно. Тому якщо вам приснилися папуги уві сні, це символ слів, які не мають ніякого значення. Можливо, за вашою спиною ходять неприємні плітки про вас, під якими немає ніякого грунту. Також цей сон може означати, що вас намагаються ввести в оману по якомусь питання.

А ось до чого сняться лелеки зрозуміло всім і кожному. Ці миролюбні птахи є символом поповнення в сімействі. Але варто враховувати, що лелека не обов’язково прилетить до вас особисто, дитина може народитися у ваших родичів або близьких друзів.

Сон, птахи в якому були домашніми-качки, гуси, кури та індики сняться до грошей і багатства. Ваш дім – повна чаша, ваше господарство процвітає, гості обожнюють бувати у вас, адже на вашому столі завжди тільки найкращі частування. Запрошуйте в свій будинок тільки найближчих і перевірених друзів, остерігайтеся заздрісників і лихого ока.

Бачити уві сні птицю пінгвіна-вас чекає період неробства. Відсутність зайнятості може бути викликано бажанням відпочити, її і вимушеним простоїмо. Період триватиме до декількох місяців. Постарайтеся більше рухатися, присвятити час своїм захопленням і не набрати зайву вагу.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

До чого сниться птах в руках? Зловити птицю уві сні руками означає, що незабаром ваші зусилля і праці принесуть бажаний результат. Успіх може бути досягнутий у сфері творчої реалізації, освіти і самоосвіти, в кар’єрі і професійному зростанні.

Годувати птахів уві сні – до непередбачених витрат. Вас оточують люди, які бажають поживитися за ваш рахунок. Або ви станете жертвою кишеньковий крадіжки, тому зараз , як ніколи, важливо стримати свої витрати і стежити за гаманцем. Так само не виключена ситуація, що вас обрахують в магазині або не заплатять всієї суми при розрахунку на роботі.

Якщо в сні на вас напала птах і намагається розклювати вас, це явний знак того, що ваші вороги, недоброзичливці або плетуть інтриги або навіть будують плани, спрямовані проти вас. У даній ситуації не можна не діяти, необхідно спланувати відповідні заходи і дати відсіч кривдникам.

Бути птахом у сні – наяву ви на межі рішучого кроку, вас не влаштовує поточний стан справ, і ви в п’яти хвилинах від того, щоб зробити втечу в невідомість – кинути роботу або піти з сім’ї, розірвати ділові та дружні стосунки. Сновидіння натякає вам, що птах, не дивлячись на часті перельоти, завжди повертається в рідні місця. Кардинальні зміни з дуже малою ймовірністю приведуть вас до кращого життя.

Бачити вилуплення пташенят з яєць

Побачити, як птах вилуплюється з яйця-до великого сюрпризу, пов’язаного з членами вашої родини. Трапиться несподівана подія, яку ніяк не можна було передбачити. Не виключено, що у вашій родині буде додаток. Також ви можете отримати приємний подарунок чи сувенір. Побачити маленького пташеняти означає Маленьку прибуткову справу, яка принесе свої, хоч і не великі, але плоди. Можливо, ця справа послужить початком нового витка вашої долі.

Мертві птахи і тушки уві сні

До чого сниться мертвий птах, що падає на землю або лежить на землі – до зради або зраді близької людини, яка була або буде прихована від вас тривалий час. Вам варто знати, що побажав вас чоловік гірко шкодує про свій вчинок, удача відвернеться від нього на довгі роки до тих пір поки він щиро не каятися у скоєному.

Як говорить сонник, мертві птахи без пір’я, общипані тушки, символізують, втрати у фінансовому плані, державні штрафи, несподівані простої і затримки в повсякденних справах можуть відбутися найближчим часом. Помилка в заповненні важливого документа може спричинити неприємності, рекомендується вкрай уважно ставитися до заповнення цінних паперів.

Тлумачення сну за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Птахи уві сні – до чого сняться ці прекрасні створіння? Як ви бачите, тлумачення снів про птахів досить різноманітно. Але все ж бачити уві сні птахів зазвичай є добрим знаком, особливо для жінок. Найчастіше Птахи уві сні символізують матеріальне благополуччя, міцну і велику сім’ю, довгі подорожі. Негативними можна злічити тільки сни з хворими або мертвими птахами, але таке сниться не часто.

Сонник Міллера — скоро ви закохаєтесь

Згідно тлумаченню Міллера бачити уві сні летить птаха означає Незабаром закохатися, випробувати сильні почуття. Бачити орла або яструба – до слави і поваги в суспільстві. Павлина — виявитися об’єктом пильної уваги, пліток і глузувань навколишніх. Бачити стерв’ятника – до сварки з цією близькою людиною, до загострення конфліктних ситуацій в житті.

Сонник Ванги-пом’яніть своїх родичів

  • Якщо уві сні вам на плече птах сідає, значить ваш померлих родичів просить вас відвідати його або виконати дане йому перед смертю обіцянку;
  • Бачити зграю птахів на горизонті – до несподіваного приїзду гостей здалеку або отримання листа від давно забутих знайомих або далеких родичів;
  • Якщо птах стукає в вікно, ви незабаром отримаєте новину про смерть вашого знайомого. Якщо птах пробиває скло дзьобом або залітає в кімнату, то турбуватися варто за власне життя.
  • Годувати птахів-скоро у вас попросять в борг, не варто давати гроші навіть перевіреним знайомим, вам їх не повернуть. Краще віддайте трохи особистих коштів на благодійність.

Сонник Фрейда — вам не вистачає уваги

Жінці, що побачила зграю птахів уві сні, наяву не вистачає уваги з боку протилежної статі, їй не вдається створити сім’ю або ситуація в існуючому союзі її не цілком влаштовує. Є яскраве бажання проявити себе, показати свої сильні сторони, привернути до себе увагу, однак такої можливості не видається.

Побачила такий сон жінці слід переключити увагу з потреб оточуючих на свої власні. Бачити відлітає вдалину зграю означає наяву відчувати заздрість або перебувати в недружньому конкурентному середовищі.

Сучасний сонник — творча самореалізація

Сон, де ви літаєте разом зі своєю птахів або ви — птах, говорить про те, що на даний момент основні потреби вашої душі задоволені, і ви можете розвиватися як особистість. Настав час подумати про творчу реалізацію, спілкування з тими людьми, які приносять у ваше життя щось нове і корисне, а не відносяться споживацьки.

Тримати птицю у руках означає швидке нове знайомство з цікавою особистістю, яка незабаром матиме величезний вплив на життя того, хто бачить цей сон. Будьте уважні, не пропустіть свій шанс.

Їсти блюдо з птиці-скоро вас запросять на торжество, де ви будете бажаним гостем, ви зустрінете багатьох успішних, цікавих і впливових людей, знайомством з якими ви будете пишатися . Не спізнюйтеся на свято і не зловживайте алкоголем.

Сонник Менегетті — буде гарна погода

Летить птах — хороша погода. Безліч летять птахів — потепління і погодні зміни. Зграйка щебечучих пташок-дружнє спілкування. Сон з безліччю хижих ширяють птахів — погані вісті, аварії або катаклізми.

Онлайн сонник — прийдуть легкі гроші

Зграя птахів, що летить в небі, пророкує легкість у вирішенні нагальних питань, що стосуються грошей. Чути при цьому Пташине цвірінькання і щебет – до того, що вам доведеться сприймати багато різних думок і вибирати з них те, яке найбільш близько Вам.

Сонник Друїдів — перевірте своє здоров’я

Літають навколо вас, зачіпаючи крилами — збирати правду по крихтах. Спів райських птахів — шукаєте захисту серед близьких. Всі птахи чорні-здоров’я сигналізує про проблеми із зоровим нервом, також варто перевірити серце.

Давньоєврейський сонник-нове знайомство

Означає появи у вашому житті нової людини. Хороші звістки. Якщо уві сні ви зловили птицю – можете виграти в лотерею. Якщо птах сів на руку – вас чекає приємна несподіванка. Годувати птицю – посиденьки в колі друзів.

Місячний сонник — хороші новини

Влетів у вікно птах-галасливі звістки, новини про знайомих і близьких людей. По птиці можна судити про новини. Теж саме, якщо уві сні птах стукає у вікно — хтось хоче передати вас вести. Зловити або зловити птицю – до виграшу і прибутку.

Висновок

Птахи — дивні створіння, що живуть між землею і небом, приносять як життєво важливу користь, так і непоправної шкоди. Домашня птиця допомагає мільйонам людей вижити і прогодуватися. Деякі види птахів можуть знищити посіви цілої держави. Чим більшу роль птиці грають у Вашому житті, тим більш сприятливо для вас бачити їх уві сні. Якщо ви тримаєте будинку папугу або курей, птах послаблює негативне пророкування сну у вашій долі. Для більш точного тлумачення вашого сну, звертайтеся до сонником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code