До чого сниться дружина: тлумачення за різними сонниками

Дуже часто в наших сновидіннях з’являються знайомі нам люди. Якщо сниться колишня дружина – до чого це? А до чого сниться дружина коханця? І що, в кінці, кінців, означає бачити уві сні свою дорогу дружину? Сновидіння, в якому бере участь дружина, пророкує настання змін в дуже швидкому часі. Такий сон може перевернути ваше життя з ніг на голову в буквальному сенсі. Але оскільки сни, як і відносини, бувають різні, такому сюжету необхідно всебічне тлумачення.

Толкування значення сну в залежності від його потреб

Якщо вам приснилася дружина, постарайтеся згадати деталі вашого сновидіння, так як розшифровка залежить від багатьох факторів. Згадайте ваше з нею спілкування уві сні, її настрій, як вона виглядала і по можливості інші деталі. Трактувати сон, в якому ви побачили жінку, слід спираючись на ваші особисті стосунки в реальному житті. Значення сну для одружених чоловіків і неодружених відрізняються, точно так само, як і для жінок. Так давайте розберемося у всьому докладніше.

Ви чоловік і вам приснилася колишня дружина

Як говорить сонник, колишня дружина сниться в тому випадку, якщо ви не можете ніяк відпустити події минулого. Ну звичайно, не потрібно бути екстрасенсом, щоб розуміти, що якщо вам приснилася колишня дружина, то швидше за все, у вас ще є почуття до неї. Незалежно від того, ви сваритеся або цілуєтеся з нею уві сні.

Якщо уві сні ви займаєтеся сексом з колишньою дружиною, то в реальності ви хотіли б того ж самого. І якщо ви здогадуєтеся, що вона вас любить як і раніше, тоді сміливо дійте, і ви досягнете її розташування. А може бути, ви трохи поквапилися з розлученням?

Але якщо хтось із вас вже в новому шлюбі, тоді буде краще придушити почуття і не діяти. Інакше такий зв’язок принесе розчарування і засмучення не тільки для неї, але і для вас. Але якщо ви вже давно холодні до своєї колишньої супутниці, такий сон віщує нові романтичні пригоди. І якщо секс переповнювала пристрасть, то і наяву ваші нові відносини будуть приносити радість і задоволення.

Сон, колишня дружина в якому виявилася вагітною, попереджає про настання важкого періоду. Засмучуватися не варто, ви все подолаєте і отримаєте вигоду з ситуації. Якщо ця дитина виявилася ваша, то наяву вам надійдуть пропозиції про ділове партнерство. Наскільки ця пропозиція стане вигідним і корисним, можете зрозуміти тільки ви. Але головне не поспішати, а дуже ретельно все обміркувати і зважити. Читайте також: до чого сниться колишня дівчина.

Ви жінка і вам приснилася дружина коханця

Коли жінка зустрічається з чоловіком, який перебуває у шлюбі, то вона може відчувати перед його дружиною почуття провини. Як говорить сонник, дружина коханця уві сні означає що сумніви мучать вас, навіть якщо ви наяву не віддаєте в цьому собі звіт. З одного боку, ви розумієте, що він може не зважитися піти заради вас з родини. Але з іншого – ваше почуття настільки сильне, що ви не здатні закінчити цей зв’язок. Є і ще одне тлумачення, до чого сниться дружина коханого чоловіка – ваш зв’язок може розкритися. Якщо дружина коханця уві сні подала на розлучення, то в реальності у вас є шанс відвести такого бажаного чоловіка.

Ви жінка і вам приснилася колишня дружина чоловіка або хлопця

До чого сниться колишня дружина чоловіка – на жаль, сонник віщує, що це може говорити про збереження теплих почуттів між ними. Також сновидіння може застерігати про появу нової жінки в його оточенні, яка просто кігтями хоче вирвати його у вас.

Якщо ви задаєте собі питання, до чого сниться колишня дружина мого чоловіка, вам слід гарненько обміркувати ваші відносини. Може, ви вже щось подібне помітили? А може, ваші відносини вимагають поправок і коригувань? Виходом може стати саме розмова з вашим чоловіком, завдяки якій ви зможете прояснити і розвіяти негативні думки.

Ви чоловік і ви побачили уві сні свою благовірну

Найчастіше питання, яке задають чоловіки – до чого сниться гола дружина. Якщо вам довелося побачити такий сон, у ваше життя прийде велике щастя в недалекому майбутньому. Ви знайдете гармонійне взаєморозуміння у відносинах. Бачити голе тіло своєї красивої дружини віщує радість і удачу.

Але якщо ви роздягали або бачили уві сні чужу дружину, тоді на думку сонника, ви можете вляпатися в неприємну історію. Якщо вам уві сні були добре видно статеві органи дружини, то це несприятливий знак і обіцяє Вам сварки і скандали, без зрозумілої на, то причини.

Якщо вам приснилося, що дружина зраджує вам з іншим чоловіком, ви відчуваєте любов і теплі, ніжні почуття до неї, тому ревнуєте її, часто абсолютно безпідставно. І можливо, варто задуматися про примирення. Наснилося, що дружина зрадила з вашим другом – у вас з’явиться таємний ворог. Краще тримати очі ширше і залишатися гранично уважним.

Є і ще одне тлумачення, до чого сниться, що дружина зраджує, такий сон відображає вашу внутрішню невпевненість в собі, як в чоловікові. Вам варто звернути на це вашу увагу, і якщо це проробити, то все почне складатися найкращим чином для вас.

Сон, в якому ви лаєтеся з дружиною сонник тлумачить, як попередження про розбіжності у відносинах і в реальності. Причини сварок можуть бути різними: або виховання дітей, або, як вести господарство. Наяву постарайтеся бути терпиміше і стриманіше. Хтось повинен піти на компроміс. У мирній обстановці легше вирішувати справи, навіть сімейного характеру.

Якщо такого роду сни часте явище, тоді пора бити тривогу. І задуматися над тим, а чи все нормально у вас у відносинах? І можливо проста щира розмова вирішить напруження. Може потрібно просто попросити прощення за нанесені образи і все нормалізується. А можливо, потрібно пробачити і відпустити минуле.

Дуже поганий знак, якщо ви билися з дружиною уві сні. Ваші лють і злість дуже згубно відбиваються і на вашому житті. Саме тому ви можете відчути незабаром занепад сил, проблеми на роботі чи в бізнесі, конфлікти з начальством. І все тому, що ваша енергія витрачається на негативні емоції. Перегляньте ваші образи і Вам стане набагато легше. Мир завжди краще, ніж війна.

Ви побачили уві сні, як ваша дружина курить і п’є? Це означає, що наяву вас дратує така якість, як легковажність. Як в оточуючих вас людях, так, ймовірно, і в вас самих. Якщо ви курили разом з нею, то швидше за все найближчим часом ви не будете сваритися.

Якщо у сні ви бачили свою дружину п’яною, то це ознака вашої повної безпорадності. Будьте готові, що доля вам підготувала випробування, які не будуть легкими. І швидше за все, вам доведеться покаятися за ваші якісь помилки, що не дуже приємно, але дасть деяке полегшення.

Тлумачення за допомогою різних сонників: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, сон за участю вашої, вже не Вашої або чужої дружини служить попередженням про ваших з нею відносинах. Якщо взяти до уваги, про що попереджає сонник, ви зможете уникнути конфліктів як з вашою дружиною, так і з іншими людьми. А тепер давайте заглянемо в найпопулярніші сонники від відомих авторів і дізнаємося, що думають вони з цього приводу.

Сонник Міллера – у вас є незакінчені справи

Бачити уві сні свою дружину це несприятливий знак. Після побаченого сну, швидше за все, Вас чекають незакінчені справи. Перед тим, як їх завершувати, подумайте, а може вам це і не потрібно зовсім. Також будьте готові до виникнення розбратів і розбіжностей в сім’ї.

  1. Якщо вам приснилося, що ваша дружина неприродно привітна і радісна, при цьому клопоче по дому, тоді вас чекає прибуток від вельми ризикованої угоди, пов’язаної з торгівлею.
  2. Бити свою дружину уві сні — наяву вас дуже розлютить досконалий нею вчинок. І сімейних розборок, і сварок вам не уникнути. Якщо вам цього ніяк не хотілося б, то тоді будьте мудрі і милосердні. Хто як не чоловік може пробачити жіночі пустощі?
  3. Бачити зраду дружини у сні означає, що ви недостатньо уважні до вашої дружини, і це може зруйнувати вашу сім’ю. Може, іноді потрібно все закинути і провести час з вашою родиною?

Сонник Ванги – ви багато думаєте про минуле

Якщо сниться колишня дружина, це говорить про відсутність завершеності відносин. І щоб їх завершити і продовжувати щасливе і радісне життя, потрібно з’ясувати причину, яка повертає вас в минуле. Це можуть бути ваші образи або якісь недомовлені слова. Можливо, претензії або борги до цієї людини. Якщо уважно заглянути вглиб себе і знайти їх, тоді можна забути про минуле. У такій ситуації краще зустрінеться з колишньою дружиною і все обговорити. Може, варто вибачитися і сказати спасибі за все хороше ,що було між вами. Тільки якщо ви відпустите і вибачте її, тоді до вас прийде спокій.

Сонник Фрейда – вас чекає нове знайомство

Якщо чоловік бачить сновидіння з колишньою дружиною, то зв’язок між ними ще міцний. Фрейд тлумачив такий сон як відновлення вашого спілкування з екс-дружиною. Ну або в найближчому майбутньому ви зустрінете прекрасну іншу жінку. Дуже ймовірно, що вона буде з вашого оточення. І навіть може одна зі старих знайомих, на яку раніше ви не звертали уваги. Слід добре придивитися, щоб вчасно помітити вашу людину, призначеного долею.

Сучасний сонник – вас чекають сімейні сварки

Бачити свою дружину уві сні — провісник сварок і розбратів. Будьте уважні і стримані, якщо вам дороги відносини. Постарайтеся уникнути скандалів. Якщо вам довелося бачити радісну і незвично веселу жінку, це провісник великих грошей, отриманих від торгової угоди. Якщо ви займалися любов’ю уві сні з чужою дружиною, то скандалу не уникнути. І причина скандалу, швидше за все, буде на грунті ревнощів.

Східний сонник — ваші відносини зіпсуються

Якщо вам сниться, що ви зустріли дружину свого коханця, незабаром ваші стосунки з коханцем разладятся, підуть конфлікти і з’ясування стосунків. Сварка або бійка з дружиною коханця сниться до конфлікту з ним.

Малий Велесов Сонник — проявіть свою скритність

Ви побоюєтеся, що дружина вашого коханця здогадується про ваш зв’язок, і ці побоювання не безпідставні. Найкраще припинити на час ваші зустрічі, якщо в найближчі дні ви не хочете стати учасницею сімейних скандалів і чвар.

Сонник Друїдів — пора віддавати борги

Жінка вас лає — новини здалеку, погані прогнози по здоров’ю. Чоловік і дружина парою проходять повз вас — віддати борги, позбутися страхів. Жінка в оточенні дітей — повага в старості і надбавка в сім’ї. В цю ніч ваш сон можна запам’ятати і поставитися до нього уважно.

Інтимний сонник — можливі дрібні неприємності

Попередження про те, що все таємне рано чи пізно стає явним. Можливо, якийсь ваш вчинок викликає занадто багато переживань і докорів сумління. Якщо в реальності у коханої людини немає дружини, то такий сон обіцяє дрібні неприємності на роботі.

Італійський сонник Менегетті — ваша любов міцна

Якщо уві сні ваш улюблений одружений на іншій або не відповідає вам взаємністю, можливі серйозні проблеми у відносинах і наяву. Якщо ж уві сні улюблений тримає вас за руку або цілує, або пропонує стати дружиною, то і наяву ваша любов настільки ж міцна.

Висновок

Сни — провісники майбутнього в нашому житті. Але незалежно від тлумачень, кожна сім’я неповторна, як і відносини в ній. Тому завжди слухайте вашу інтуїцію, і слідуйте за покликом серця. Дійте, прощайте, любите. Насолоджуйтесь життям наяву і уві сні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code