До чого сниться плавати: тлумачення з різних сонників

Вода — найбільш потужна творча і руйнівна стихія, сама життя без води неможливе. Плавати у сні — до чого це? Як говорить сонник, плавати в морі, річці або басейні має різне тлумачення. Згадайте, ви плавали в чистій або каламутній воді – всі ці обставини впливають на тлумачення. Коли в наших снах ми занурюємося у воду, пливемо, борсаємося або захлебываемся – що нам пророкує такий сон? Так давайте ж розберемося в усьому детальніше!

Плавати у сні — зазвичай сприятливий символ, який обіцяє вам успіх у тій чи іншій сфері.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

До чого сниться плавати у воді? Це сприятливий знак. Вам вдасться завершити велику справу, і для вас почнеться пора процвітання. Якщо уві сні ви вчилися плавати – це означає повний контроль власного життя. Для вас не існує перешкод на шляху до мети.

Якщо ви пливете в поодинці – це символ руху до кращого життя, якщо з коханим – ваші стосунки будуть тривалими. Якщо ви пливете з великим зусиллям, долаючи опір води, цей сон символізує майбутнє розчарування, може означати вашу невпевненість у своїх силах.

Де саме ви плавали: в басейні або в природному водоймищі

Плавати у сні в басейні має кілька значень – вас чекають успіх і щастя, якщо вода в басейні чиста – це обіцянка нової любові. Якщо ж вода каламутна – прогноз несприятливий, вам загрожує хвороба чи нещастя. До чого сниться плавати в басейні чоловікові — йому належить зробити нелегкий вибір між двома особами прекрасної статі, але кого б він ні волів, відносини будуть недовговічні. Ви поринаєте в басейн – вам вдасться здійснити давно задумане справа, незважаючи на всі перепони. Як говорить сонник, плавати в басейні разом з рибками обіцяє вам нові знайомства. Читайте також – до чого сниться басейн.

Плавати в морі – символ радикальних змін у вашій долі. Якщо море спокійно, то ваші бажання здійсняться, а якщо штормить – вам належить докласти чималі зусилля для виконання своїх бажань. Плавання в штормовому морі може служити попередженням – вас долають негативні емоції, і вам ледве вдається їх стримувати. Ви заплуталися у водоростях – це свідчить про вашому пригніченому стані з-за тривалого стресу.

До чого сниться плавати в річці в сні – ви закохані, і ваша закоханість заважає вашій професійній діяльності. Як говорить сонник, плавати в річці за течією або в одязі означає, що ви незабаром розбагатієте. Якщо ж ви пливли проти течії – то це попередження про обережність на шляху до вашої мети. Ви тонули, але вам вдалося врятуватися – цей сон також обіцяє фінансовий успіх.

Якщо вода в ставку, де ви плаваєте, чиста – цей сон обіцяє вам всі блага: взаємну любов, успіх у справах і матеріальну незалежність. До чого сниться плавати в ставку з веселою компанією – це обіцяє втілення вашої мрії наяву. Якщо жінці приснилося плавання в брудному ставку – є ймовірність, що її наздоженуть помилки минулого.

Якщо ви плаваєте в озері з кришталево чистою водою – цей сон обіцяє вам процвітання, якщо ж вода каламутна – вас чекає нещастя. Якщо ви тонете в озері – цей сон символізує ваші суперечливі почуття, але якщо ви побачили дно, то вам вдасться визначити справжнє напрямок до вашої мети. До чого сниться плавати в озері, затягнутому ряскою, цей сон означає, що ви зайняті порожнім справою. Якщо плавання не доставляє вам задоволення – це говорить про ваш пригніченому стані. У сні ви пливете понад берегом – вас долають мрії про красиве життя.

Вода навколо вас була прозора або каламутна?

 1. Плавати у сні в чистій воді – сприятливий символ. Такий сон може снитися людині з творчими нахилами. Віщує міцне здоров’я і мирне життя. Зміни, які чекають сновидця, будуть позитивні, але прийняття всіх важливих рішень не повинне бути поспішним.
 2. До чого сниться плавати в брудній воді у сні – провісник нещастя або хвороби. Постарайтеся приділити своєму здоров’ю необхідну увагу. Чекають вас неприємності можна постаратися звести до мінімуму, якщо проаналізувати стан справ та попередити помилки.
 3. Плавання в каламутній воді обіцяє вам перешкоди по всіх напрямах – і в роботі, і в сімейному житті. Але це не привід опускати руки, пам’ятайте: деякі перешкоди потрібно подолати, а деякі – обійти.

Якщо вам приснилося пірнання, підводне плавання

До чого сниться плавати під водою уві сні — зазвичай це означає насилу здобуту інформацію, яка, в кінцевому рахунку, вас розчарує. Якщо ви плавали під водою з відкритими очима – яку здобуту інформацію перед використанням слід перевірити на справжність. Плавання під водою з закритими очима — попередження про фінансових утрудненнях і необхідності звернутися за допомогою. Як говорить сонник, плавати під водою також може ознаменувати наступ спокійного періоду, і вашої повної впевненості в завтрашньому дні.

Якщо жінці сниться підводне плавання удвох з чоловіком – це характеризує їх взаємовідносини як повні взаємної довіри і щирості. Коли напередодні весілля нареченої або нареченого сниться спільне підводне плавання – це може виявитися викриттям якоїсь таємниці одного з них.

 • Вам довелося пірнати у сні – цей сон готує вас до вчинення ризикованого вчинку або говорить про ваше прагнення до самопізнання;
 • Ви пірнали з аквалангом – попереду конфлікт з начальством або сімейна сварка;
 • Ви пірнули з обриву – мобілізуйте всю свою витримку, інакше не минути матеріальних проблем;
 • Ви пірнули на велику глибину — вас чекає смуга невдач, спровокована вашим цікавістю, але якщо ви благополучно виринули, то ситуація може завершитися несподіваним успіхом;
 • Якщо ви поринаєте у водойми зі стоячою водою (ставок або озеро) – будьте обережні в словах, у вас є шанс нажити ворогів серед колег.

Ви відчували теплу або холодну воду?

Ви плавали в сні в теплій воді – це може означати взаємне почуття для закоханих, благополучне життя, початок нового прибуткового бізнесу. Плавання в теплій воді уві сні передвіщає наступ спокійного періоду, зараз саме час для подорожі та відпочинку.

Продовжуємо вивчати сонник: плавати в холодній воді передвіщає вам сильний, але нетривалий емоційне потрясіння, яке в свою чергу може перейти в стійку депресію. Ще це може означати ваш тріумф над недоброзичливцями. Хворій людині сон принесе одужання, а здоровий знайде вірних друзів. Також це може означати, що ви отримаєте пропозицію брати участь в сумнівному справі, будьте обережні.

Якщо ви плавали на човні

Плавати на човні у сні означає вашу особливу значимість, ви здатні на неординарні звершення. Якщо ви пливли в човні з дорогим для вас людиною – сон може вказувати на ваше духовне споріднення і велику ймовірність вдалої спільного життя. Ви пливли за течією – це характеризує вас як людини інертного, склоняющего голову під ударами долі. Читайте також: до чого сниться корабель.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Плавати у сні – до чого це? Як ви вже знаєте, на тлумачення значення цього сну велике значення надають його деталі: плавали ви в поодинці або з ким-небудь, в каламутній або чистій воді, а може бути, навіть на човні. Так давайте ж заглянемо в найбільш популярні і актуальні сонники сучасності, і знайдемо в них більше цікавих і незвичайних деталей для тлумачення сну.

Сонник Міллера – ви досягнете успіху

По соннику Міллера плавання у сні передвіщає наступ світлої смуги у вашому житті.

Якщо вам довелося поодинці плавати у сні, сонник каже, що це ознака швидких позитивних змін у вашому житті. Якщо ви пливете з задоволенням – це прогноз швидкого успіху. Ви плавали в озері і бачили своє відображення — чекайте появи у вашому оточенні нових друзів, які різноманітять ваше життя свіжими враженнями.

До чого сниться плавати у сні в чистій воді по гладі прекрасного озера з квітучими берегами – то цей сон знаменує перемогу вашого розуму над пристрастями, і вам вдасться спрямувати всі ваші сили в потрібному напрямку.

Якщо дівчина плаває удвох з подругою – цей сон обіцяє їй велику любов. Якщо дівчина в човні, з працею дістається берега – вона знаходиться в глибокій омані, і якщо вона зуміє правильно розібратися в ситуації, успіх не змусить себе довго чекати. Також цей сон попереджає про можливу хворобу вашого родича.

Коли жінці сниться плавання в брудних водах озера – цей сон попереджає, що ожили тіні минулого, недоброзичливці змусять її шкодувати і каятися в давніх помилки. Якщо жінка бачить човен, плывущую в шторм по морю – їй слід остерігатися неприємності з боку одного з друзів, який, хоча і ненавмисно, здійснить непорядний вчинок.

Сонник Ванги – попереду далека дорога

 • Якщо сниться, що ви пливете в човні – цей сон обіцяє далеку дорогу;
 • Якщо ви пливете з кимось удвох – саме з цією людиною, вам належить розлука;
 • Коли сниться плавання в каламутній воді – вас чекають безрадісні вести;
 • Ви плавали в одязі – вам необхідні захист і притулок;
 • Купалися голяка – цей сон свідчить про вашої рішучості.

Якщо вам сниться, що ви вдарилися об воду, стрибаючи в басейн – вас подстрегают невдачі. Плавання в новому басейні обіцяє міцне здоров’я і матеріальні блага, а якщо раптом ви стали тонути – ризикуєте потрапити в незручну ситуацію в самому невигідному світлі.

Сонник Фрейда – ви дуже активна людина

Чоловікові сниться, що він плаває – це характеризує його високу сексуальну активність, він упевнений у своїй сексуальній привабливості. Коли чоловікові сниться сон, в якому він пливе з великим задоволенням – це віщує йому гаряче секс з коханою жінкою. Жінці такий сон сниться до вагітності. Якщо приснилося, що вас затягує у вир, то для чоловіка це буде означати побоювання можливу вагітність його коханої, а для жінки болючі, але швидкі пологи. Приснилося, що ви плаваєте удвох – ваша пристрасть підштовхне вас до сексуального контакту в першому-ліпшому місці.

Сучасний сонник – у вас гарне оточення

Плисти в бурхливому потоці віщує вашу активність в справах. Плавання в морі може означати одержання спадщини. Коли сниться, що ви поринаєте в ополонку, і вам це подобається – скоро ви помиріться з вашими друзями, а якщо ви відчуваєте дискомфорт – це небезпечно для вас матеріальним збитком.

Якщо уві сні ви плавали з дельфіном, то для чоловіка цей сон символізує допомогу одного, а для жінки заміжжя. Читайте також: до чого сниться дельфін. Якщо ж ви плавали з рибами, то вас очікують приємні пригоди і нові знайомства.

Висновок

Як ми бачимо, плавання уві сні має позитивне трактування. Негативні тлумачення не мають фатального значення, вони служать лише попередженням. Якщо у вас достатньо здорового глузду, щоб прислухатися до них і прийняти відповідні заходи – буде про що сумувати. Залишається побажати всім, кому сниться плавання, щоб вас завжди оточувала тільки прозора і тепла вода!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code