Лисиця перебігла дорогу – прикмети

З глибокої давнини предки східних слов’ян, як і багато їх сусіди в Західній Європі, вірили в магічні здібності тварин, що населяють безкраї ліси, гори, рівнини і річки тих місць, де вони зводили житла та міста.

Якщо лисиця перебігла дорогу зліва направо, неприємностей не уникнути

Особливо сильним неприйняттям у багатьох народів користувалася лисиця, яка асоціювалася з такими негативними якостями, як лукавство, підступність, брехливість, хитрість, що увійшло у фольклор і навіть російські байки. Донині багатьом цікаво, незважаючи на майже повну відсутність шансів побачити цю тварину (якщо тільки у зоопарку або випадково в лісі), що віщує подібна зустріч.

Зустріти лисицю

До сьогоднішнього дня багато єгері, мисливці і просто люди, які живуть поряд з лісом, переконані, що якщо вже перебігла лисиця дорогу, то нічим іншим, як прикметою, це бути не може:

  1. Якщо лисиця зустрілася людині у супроводі власної тіні, в гордій самоті – це знак посмішки фортуни, прообраз майбутніх перемог або хоча б відсутності поразок.
  2. Якщо на шляху зустрілася не одна, а дві лисиці або сімейство цих лісових мешканців, варто очікувати цілого валу дрібних, але прикрих неприємностей.

Перебігла дорогу

Шанси зустріти лисицю під час поїздки збільшуються, тому поширені прикмети про це тваринний серед автомобілістів:

  1. Якщо лисиця перебігла дорогу зліва направо, неприємностей не уникнути. Найближчим часом варто очікувати пліток, конфліктів з-за дрібниць з близькими друзями і холодної стіни байдужості від найближчих людей.
  2. Звірятко перебіг справа наліво – не до добра. Негаразди доберуться до гаманця. Бажано утриматися від проведення фінансових транзакцій, успішність яких може похитнути раптовим зрадою партнерів по бізнесу або з причини власної некомпетентності.

Незважаючи на надлишок чорної слави, яка ходить за лисицею, слід залишатися людиною і не використовувати ці легенди в цілях виправдання власної агресії до тварин. Наявні прикмети можна тлумачити не як неминучих ознак, а лише як попередження від когось згори, хто незмінно спостерігає за нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code