Муха в будинку взимку і влітку

Будучи досить шкідливих комах, яке заподіює людині чимало незручностей, муха також може передвіщати різні події в домі тих людей, до яких залетіла, як приємні, так і не дуже.

Комаха в будинку, до чого?

  • якщо вона потрапила вам в тарілку з їжею – жите отримання несподіваного подарунка;
  • муха взимку – прикмета погана. В полегшеному варіанті вона обіцяє якусь втрату. У більш негативному – смерть. Насправді, це може бути просто від’їзд одного з членів сім’ї. Якщо ви все-таки боїтеся, що крилате створення принесло погана прикмета і не хочете, щоб воно збулося, то муху необхідно вбити і поховати. Тобто не просто викинути в сміттєвий бак, а винести на вулицю і закопати там в будь-якому доступному місці (їх взимку буде не дуже багато);
  • влітку багато мух, залітати в будинок, обіцяють його господарям грошовий прибуток;
  • якщо вони дзижчать в кімнаті з самого світанку, то день буде теплим і сонячним;
  • впала в ложку, яку людина підносив до рота – бути йому щасливим;
  • впала в стакан або глечик, з якого людина збирався випити – до успіху;
  • муха взимку в квартирі – прикмета погана, якщо комаха потрапило в страву. Це віщує нещастя. Якщо ж муха б’ється об скло, це прикмета хороша – з вашого будинку підуть хвороби та інші неприємності.

Є й інші прикмети: мухи в квартирі дзижчать до сварки. Якщо мухи влітку стали особливо боляче кусатися, значить, настала пора збору арбузов.

Муха заплуталась у волоссі дівчини – погана прикмета. Ходити їй незаміжньою ще рік.

Як позбутися?

Способи позбутися від докучливих комах шукали ще наші предки. Один з них досить незвичайний, але, як кажуть, ефективний. Отже, щоб від них позбутися, потрібно взяти дохлое (або вбите вами) комаха і закопати його біля порога хати. В квартирі це можна зробити у квітковому горщику, що стоїть на підвіконні.

При цьому вважається, що муху не можна вбивати на обідньому столі або на ліжку. Краще всього зробити це в польоті або на віконному склі.

Інший ефективний спосіб позбутися від комах – вигнати їх з будинку за допомогою ношених штанів. Для цього берете ці самі штани, розкриваєте вікна (в приватному будинку – також двері) і машете штанами в напрямку виходу, змушуючи мух рятуватися втечею. Вважається, що мухи, вигнаних таким способом, ніколи не повернуться додому. А ось чи поділяться своїми враженнями з іншими мухами, щоб відвадити від дому, і їх – невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code