Народні прикмети на 18 серпня

Народна назва:

Евстигній-житник, безсонник, луків день.

Звичаї

Існує традиція, згідно з якою в цей день потрібно їсти хліб з сіллю і ріпчастою цибулею, запиваючи його квасом або розвісити по всьому будинку головки часнику і цибулі. Подібні дії повинні очистити будинок від бактерій і мікробів і надовго наділити його господарів здоров ям.

Народний звичай свідчить, що будь-яку важку роботу в цю дату потрібно виконувати мовчки, інакше удача надовго залишить вас. Така прикмета не поширюється лише на молодих заміжніх жінок.

Прикмети

  1. Якщо ви помітили, що хмари знизились так низько, що ніби чіпляються за верхівки дерев, то сміливо вирушайте в ліс за грибами.
  2. Помітили, що на поверхні води в річці з’єднання явилася піна, спливли до явки або з землі виповзли земляні черв’яки, отже, рівно через добу почнеться дощ.
  3. До 9 ранку квітки латаття так і не піднялися над водою – після полудня чекайте рясних опадів.
  4. На заході відлуння луни чути далеко, то буде жарко; зовсім не чути – дощитиме.

У цей день іменини святкують:

Вікентій, Євдоким, Евстигней, Юхим, Іов, Максиміліан, Нонна, Понтій, Савел, Феоктист, Христина.

Тлумачення снів 18 серпня

  • Якщо у нічних мареннях ви плакали, то наяву вашим бажанням не судилося збутися. Особливо невдалими вважаються такі сновидіння одразу після нового знайомства, так як незабаром ваші ілюзії розчиняться, а вам доведеться пережити вкрай болісний розрив з тим, до кого ви вже встигли звикнути.
  • Сон, у якому ви вілі подібно дикому звірові, передрікає підлість з боку того, кому ви довіряли більше, ніж самому собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code