Народні прикмети на 19 серпня

Народна назва:

Яблучний Спас, осеніни, Преображення Господнє.

Звичаї

З давніх часів в цю дату було прийнято згадувати своїх померлих родичів і приносити на їх могили овочі і фрукти (найчастіше яблука), освячені в церкві і окроплені святою водою. Крім того, по дорозі до кладовища необхідно пригощати ними жебраків, маленьких дітей і немічних стареньких, щоб згодом не уславитися жадібними і непорядними людьми.

Незаміжні дівчата, надкусывая яблуко, можуть загадати на майбутнього нареченого – уявити, кого б їй хотілося побачити в ролі свого чоловіка.

Прикмети

  1. За того, яка в цей день видалась погода, можна судити про те, якою вона буде на Покров (14 жовтня) і в січні.
  2. Якщо в лісі з’єднання явилися рижики, значить, пора вирушати за першим урожаєм осінніх опеньків.
  3. Жителі прибережних міст почули, що гудки пароплавів та інших судів звучати незвично глухо – незабаром погода налагодиться.
  4. На вулиці ясно і безхмарно, отже, прийде морозна зима з частими завірюхами.

У цей день іменини святкують:

Архип, Макар, Михайло, Феоктист.

Тлумачення снів 19 серпня

  • Сновидіння, в якому привиділися зім’пам’яті нитки, свідчить про те, що в реальному житті ви знаходитесь у вкрай заплутаної ситуації і не можете знайте спосіб, щоб вибратися з неї.
  • У сні ви займалися в зобов’язанням – знайте, що ваш життєвий уклад можна назвати зразковим; вишивкою – в даний момент у вас є ідея, за яку б ви хотіли впритул взятися.
  • Якщо вам пригрезились вузли, то в найближчому майбутньому потрібно проявити неймовірне терпіння, щоб з гідністю впоратися з виниклими труднощами і при цьому не показати нікому своєї слабкості.
  • Сон, у якому зі сну нитки розв’язків язалися і стали абсолютно рівними, передвіщає успіх і обіцяє швидке закінчення всіх неприємностей.
  • У нічних мареннях хтось накинувши на голову мережу, значить, наяву вас спробують підпорядкувати своїй волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *