Народні прикмети на 20 серпня

Народна назва:

Марина, Пімен, Пімени-Марини.

Звичаї

Більшість ухвалить, що належать до цієї дати, пов’язаність язане з лелеками. Так, наприклад, летить у небі птах віщує людині, побачив її, міцне здоров’я і щастя, а дівчатам – швидке заміжжя. Побачили нерухомо сидячого лелеки, значить, найближчим часом вам належить перенести тяжку хворобу або чиюсь смерть. Якщо при зустрічі з першим лелекою у вас в кишені були гроші, то вам пощастить розбагатіти; ключі – в цьому році чекайте рясного врожаю; не було нічого – вам уготовані великі збитки.

У цей день бажано спекти пироги з малиновою начинкою і пригостити ними всіх членів сім’ї. Тім самим ви прощаєтеся з літом і готуєтеся до зустрічі осені, просячи про ті, щоб вона була теплою і сонячною.

Прикмети

 1. Веселка з’єднання явилася рано вранці – наближається дощ, увечері – наступний день буде ясним і сонячним.
 2. Якщо павуки не сидять на своїх паутинах, а намагаються сховатися в яких-небудь укриттях, то незабаром можна чекати похолодання.
 3. На дубах багато жолудів, значить, буде морозна зима з частими завірюхами.
 4. У річці на поверхні води з’єднання явилася піна або на сході зоря забарвилася в червоний колір – скоро почнеться дощ.
 5. Вранці опустився густий туман, але відразу після сходу він швидко розсіявся – протягом декількох діб температура точно не знизитися.
 6. Якщо на вулиці не дуже жарко, а вітер дме з західного або південно-західного напрямку, то можете сміливо вирушати на риболовлю, так як клювання в таку погоду буде відмінним. Крім того, за швидкості вітру можна визначити, яка риба в даний момент краще клює: на деревах лише трохи колишеться листя і дрібні гілочки – щука; гілки середнього розміру гойдаються на вітрі, альо при цьому на води немає брижів – окунь.
 7. Запримітили, що лелеки готуються до відльоту, значити, осінні місяці будуть холодніше звичайного.
 8. Якщо перед сходом сонця по небу пливуть хмари червонуватого відтінку – підніметься сильний вітер; темні хмари – піде дощ.

У цей день іменини святкують:

Дементій, Митрофан, Никанор, Федосей.

Тлумачення снів 20 серпня

 • Приснилося, що ви відкриваєте хвіртку – в найближчому майбутньому вам можуть зробити вкрай вигідну пропозицію; закриваєте – не слід укладати будь-які угоди, так як вони приречені на невдачу.
 • Сновидіння, в якому ви перелазили через паркан, свідчить про те, що наяву вам владі значною ігнорувати загальноприйняті правила і норми.
 • Якщо уві сні ви ламали ногами двері, то вам недостатньо уваги з боку оточуючих, тому ваші вчинки часто виглядають, як виклик суспільству; ворота – у вас з’явиться можливість познайомитися з новими цікавими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *