Народні прикмети на 21 серпня

Народна назва:

Григорій, день Мирона, Мирон-вітрогін, вітрогони.

Звичаї

В цей день корисно збирати лісову ожину, так як вона починає володіти цілющими силами і допомагає зміцнити імунітет. Слід пам ” ятати, що збираються не тільки самі ягоди, а й листя, з яких можна заварювати чай.

З давніх часів існує звичай ворожіння за вітром. Для цього необхідно стати на перехресті і загадати бажання. Якщо вам раптово подув вітерець в обличчя, то воно неодмінно збудеться.

Якщо ви хочете захистити себе від всіляких бід, то до полудня прочитайте спеціальний оберіг:

Асхиму з Саломандр,

Покладу до ніг твоїх,

Сплету в твою честь вінок лавровий,

Запалю свічку триколірну,

Бо знаю, що ти допоможеш,

Покровитель, від всіх бід.

Славлю імя твоє, і благословляю.

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

Прикмети

 1. По тому, яким видався цей день, можна судити про те, якою буде погода в січні.
 2. Запримітили, що каміння або домашні речі стали вологими, значить, невдовзі піде дощ.
 3. Сильні вихори вважаються прикметою того, що до самого «бабиного літа» протримається досить низька температура.
 4. Якщо в лісі з’єднання явилося велика кількість ягід або горобини усіяні білі-червоними гронами, то зимові місяці будуть морозними.
 5. Вранці троянди не розкривають свої бутони або хвоя модрин стиснулася і стала здаватися округлої – наближається негода.
 6. Можете поспостерігати за тим, як веде себе вода в річках і озерах: якщо вона тиха, то восени не буде сильних дощів, а взимку – хуртовин і хуртовин.
 7. Якщо занадто жарко або почався сильний дощ, то до кінця осені протримається така погода.
 8. Почули шум річки або голосне квакання жаби, значить, скоро почнеться злива.
 9. Помітили, що рано вранці з’єднання явився іній – наступний рік буде дуже врожайним.

У цей день іменини святкують:

Григорій, Омелян, Зосим, Касьян, Леонід, Мирон, Мойсей, Сава, Федір.

Тлумачення снів 21 серпня

 • Якщо уві сні вас несподівано вкусив собака, то будьте готові до серйозних втрат; облаяла – незабаром ви можете зустрітися з кимось із сусідів, чиє зайву цікавість стані причиною зварювання.
 • Приснилися окуляри – найближчим часом вам доведеться освоїти якусь нову галузь знань або відправитися на навчання з метою підвищення кваліфікації. Якщо в них не було шибок, то наяву вам варто остерігатися обману.
 • Сновидіння, в якому фігурували зламані окуляри, вважається несприятливим для тих, хто займається наукою, викладацькою діяльністю та інтелектуальною роботою. Для інших людей подібний сон не небезпечний і передбачає лише незначні перешкоди.

Талісмани

Якщо в даний момент ви переживаєте з-за того, що ваші конкуренти влаштували справжнє цькування на вас, бажаючи стати лідерами в якійсь справі, то вам слід придбати амулет у вигляді крихітної собачки з порцеляни і носити його з собою до тих пір, поки ви не відчуєте впевненість у власних силах.

Хочете залучити до себе удачу, тоді вам необхідний єгипетський талісман – «око Гора». Він допоможе вам стати більш успішним людиною і додасть мудрості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *