Народні прикмети на 3 липня

Народна назва:

Мефодій, павутинний день, перепеляче свято, погодовказівник, Римма.

Звичаї

Ті, хто шанує древні звичаї, знають, що на Мефодія ще занадто рано полювати на перепелів, але ось постаратися зловити його для кожного вважається добрим знаком, так як це може принести успіх у майбутніх полюваннях. Якщо вам вдасться зустріти птицю білого кольору, то на весь рік ви знайдете успіх, так що сміливо беріться за нові справи, навіть самі ризиковані.

Прийнято вважати, що сова – провісник поганих новин або майбутнього пожежі, тому якщо вона прилетіла до вашого дому, розташувалася на найближчому дереві і почала голосно їхати, то будьте гранично обережні і постарайтеся акуратніше поводитися з електричними приладами і вогнем.

З давніх часів ехо визнано голосом нечисті, тому в залежності від того, де воно лунає, можна зрозуміти, хто саме вам висловлюється. Якщо в лісовій гущавині, то вам відповідає лісовик, біля власного будинку – домовик, лазні – банник, а біля річки або озера – водяний.

Прикмети

 1. Якщо в цей день почався дощ, то він закінчиться тільки через сорок діб.
 2. Квітки нагідок розпускаються до полудня або конюшина згорнув свої пелюстки і рівно стоїть над землею – чекай негоди.
 3. Помітили, що павуки перестали плести павутиння, а навпаки стали знищувати старі, значить, настає затяжне негоду з сильними поривами вітру і зливами. Якщо ж вони старанно їх плетуть, то незабаром настане тепла і сонячна погода і триватиме кілька днів.
 4. Грім загримів занадто часто, причому його гуркіт дуже повільні – насувається гроза.
 5. Безвітряна погода, але при цьому шумлять дерева, значить, найближчим часом почнеться дощ.
 6. Немає ні єдиної хмарки, але небо поступово починає біліти, потім навколо сонця чи місяця з’являються великі слабосветящиеся кола – до дощової погоди.
 7. Прилетіли перепела і розташувалися в безпосередній близькості з людьми – очікується морозна зима з частими хуртовинами; безперервно кричать – незабаром підуть тривалі дощі.
 8. Відомо, що сом живе на дні, але якщо він раптом піднявся ближче до поверхні води, то насувається негода або навіть гроза.
 9. Ввечері почули гучний лебединий крик, значить, найближчим часом погода істотно погіршиться.
 10. Мурахи сховалися в мурашники – підніметься вітер, хмари пливуть високо в небі – навпаки, належить ясний безвітряний день.
 11. Якщо ви помітили, що з сосен стала сипатися золотиста пилок, то можете сміливо відправлятися в ліс за маслюками.

У цей день іменини святкують:

Аврора, Андрій, Афанасій, Василь, Гліб, Єлисей, Іван, Інна, Лазар, Цибулі, Мефодій, Міна, Наум, Римма.

Тлумачення снів 3 липня

 • У сні ви спостерігали за тим, як по небу пролітає астероїд – всі будуть заздрити вашому неймовірного щастя. Якщо ж він летів у бік нашої планети, то вас чекає нещастя.
 • Сновидіння, в якому фігурувало молоко, вважається передвісником внутрішнього очищення і позбавлення від зайвих думок, крім того тим, хто хворіє, подібні мрії обіцяють швидке одужання.

Талісмани

Якщо ви хочете, щоб всі нещастя обходили вас стороною, то придбайте собі кулон у вигляді горобинової гілки. Він не просто відгородить вас від напастей, але і принесе удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code