Народні прикмети на 4 липня

Народна назва:

Ульянин день, Терентій.

Звичаї

Вважається, що саме в цей день починає цвісти липа, яка наділена цілющими властивостями. Якщо зірвати її квітки, заварити їх і потім пити цей настій замість чаю, то він може полегшити суглобові болі після важких фізичних навантажень, крім того вкрай корисний для серцево-судинної системи, лікує від отруєнь, простуд і навіть нормалізує сон. Згідно з народним повір’ям це дерево ні в якому разі не можна зрубати, інакше ви ризикуєте заблукати в лісі і загинути, оскільки не зможете знайти дорогу додому. Якщо липа, що росте у дворі, несподівано всохла, то за прикметами хтось з цього будинку найближчим часом тяжко захворіє або помре.

Прикмети

 1. Відчули, що до обіду вітер змінив напрям і слід за сонцем, а потім подув у зворотний бік, значить, буде тепла малохмарна погода.
 2. Після дощу сонце почало сильно смажити і яскраво сяяти – до вечора він повернеться.
 3. Якщо ви почули, що десь лунають протяжні гуркіт грому – негода триватиме ще дуже довго.
 4. Вітер почав голосно завивати або згущуються хмари – невдовзі піде дощ.
 5. Помітили вночі, що зірки оточені білими і червоними колами – наступний день буде теплим і ясним.
 6. Якщо на небі з’явилася веселка, яка як би іскрить, то чекайте ненастного дня.
 7. Віє вітер південний і при цьому повітря ясний і чистий або з’явилася веселка простяглася зі сходу на захід, значить, буде сонячно і тепло.

У цей день іменини святкують:

Берта, Микита, Терентій, Юліан, Юлій.

Тлумачення снів 4 липня

 • Книги, побачені вами в сновидінні, є символом нових знань, але якщо вони були рваними, то все, що ви дізнаєтеся, не принесе вам надалі якої-небудь користі і не зробить вас більш щасливим людиною. Сон, у якому ви їх купували в книжковому магазині, готує вас до того, що доведеться повчитися.
 • Приснилися порожні свічники – вашим далекосяжним планам не судилося збутися.
 • Примарилася річка – вас чекають великі збитки; бурхливе море – незабаром ви можете захворіти.
 • У сні ви неквапливо прогулювалися по зеленому полю або заливного лугу – наяву вам вдасться духовно відродитися і зцілитися.

Талісмани

Якщо ви схильні до надмірної опіки своїх близьких і тим самим доставляє їм масу клопоту, то придбайте собі фігурку коня з смарагду. Вона допоможе вам впоратися з подібними якостями і направить вашу енергію в правильне русло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code