Народні прикмети на 5 липня

Народна назва:

Ульянин день, Зенон і Зіна.

Звичаї

На Зенона прийнято ходити в ліс і робити банні віники із зрізаних гілок. Вважається, що якщо віником, зібраним з гілок з семи беріз, що ростуть на березі річки і що схиляються над водною гладдю, попаритися наречені, то їх подружнє життя пройде у взаємній любові і повазі. Крім того, він допомагає не тільки в любовних відносинах, але і сприяє зменшенню суглобових болів, позбавлення від шкірних висипань і бронхітів.

Рибалки 5 липня звертали увагу на те, де саме літають чайки – якщо вони кружляють над певним місцем річки, озера або ставка, то там більше всього риби.

Людям, народженим в цю дату, захищають сосна, ялина і ялиця, тому у важких життєвих ситуаціях необхідно відправитися в ліс і обійняти одне з цих дерев, думаючи про щось позитивному чи духовному. Через деякий час ви повинні знайти відчуття внутрішнього спокою і врівноваженості.

Прикмети

  1. Помітили, що на каменях з’явилися крапельки води, ніби вони спітніли – зовсім скоро почнеться дощ.
  2. Якщо ввечері випало багато роси або комарі літають цілими роями, то на наступний день буде гарна тепла погода без опадів.
  3. В середині дня раптово пішов дощ або на вечірньому небі ясно засяяв місяць – гряде урожайний рік.
  4. По небу швидко пливуть низькі чорні хмари або опівдні з’явилася веселка – очікується негода.
  5. Побачили, що на берегах річок і водойм з’явився туман, крім того здалеку здається, ніби він димить, значить, наближається дощ.
  6. Якщо на вулиці сильна спека і ясне небо, то в грудні будуть часті морози і заметілі.

У цей день іменини святкують:

Галактіон, Овсій, Єфросинія, Зіновій, Зінаїда, Уляна.

Тлумачення снів 5 липня

  • Сновидіння, в якому вам пригрезился базилік, є застереженням: ваш новий знайомий виявиться брехливим і підступною людиною.
  • Якщо уві сні ви побачили розпустилися квіти, то в найближчому майбутньому вам вдасться не тільки щастя, але і позбавитися від страждань, давно мучать вас.
  • Приснився вітрильник, що стоїть на землі – вашим планам не судилося збутися; пливе до берега – найближчим часом вам посміхнеться удача. Якщо ж у нічних мареннях він плив, але суші так і не було видно, то в даний момент ви обрали невірний шлях і можете стати учасником якогось авантюрного справи.

Талісмани

Якщо ви не хочете, щоб поганий сон, побачений вам напередодні, збувся, то купіть собі керамічне кільце з зображенням півоній. Воно не тільки принесе вам удачу в любові, але і захистить від неприємностей.

Для того, щоб уникнути участі в сумнівних заходах і назавжди позбутися схильності вплутуватися у всілякі авантюри, необхідно придбати кулон із зображенням вітрильника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code