Погані прикмети в будинку

Існують різні прикмети і забобони в будинку, серед яких є хороші, але чимало і поганих. Про добрі прикмети вже сказано багато, тому давайте розберемося з тими, які обіцяють нам всілякі неприємності і хвороби.

Що погано для дому. Прикмети про тварин і комах

Чорний кіт у домі

Прикмети, пов’язані з цим граціозних тварин, як правило, погані. Навіть той чоловік, який вважає себе далеким від забобонів, зустрівши на вулиці чорного кота, постарається обійти його стороною. Але це відноситься до вуличним котам і кішкам.

Щодо домашніх тварин думка зовсім інше. У багатьох європейських країнах присутність в будинку кота чорної масті вважається символом успіху і достатку. Так, наприклад, вважають жителі Латвії, Японії. Англійські моряки обов’язково брали в тривале плавання тварина сакрального забарвлення, так як вважали, що воно вбереже судно від нещасть.

Павук

Незважаючи на те, що істота не можна назвати приємним, павук в будинку – прикмета, швидше, хороша, ніж погана. Багато людей бояться павуків, і абсолютно даремно. Ті, які живуть в наших будинках, абсолютно нешкідливі. Проте, є і інші тлумачення появи павуків у житло.

  • 1. Побачити ці милі восьминогие істоти у ванні обіцяє застій в особистому житті і грошових справах.
  • 2. Якщо членистоноге рухається у напрямку від людини, значить, він може щось втратити. Те ж саме, якщо павук повзе по стіні вниз.
  • 3. Павуки ховаються перед дощем, у цьому випадку вони є провісниками поганої погоди.
  • 4. Якщо чорний павук плете над ліжком павутину, людина, якій належить ложі, незабаром занедужає.

Миші в будинку

Прикмети, пов’язані з мишами, можна розглядати двояко. Сама по собі поява в будинку гризунів – це непогано, оскільки свідчить про те, що тут є їжа і тепло. Присутність мишей в будинку власникові загрожує псуванням продуктових запасів, тому від сірих «гостей» потрібно позбавлятися.

Набагато гірше, якщо миші самостійно покидають будинок і роблять це дуже швидко. Таку поведінку гризунів пророкує стихійні лиха, наприклад, пожежа. А ось поява в будинку щурів однозначно вважається передвісником біди. Якщо господарі чують під мостинами щурячий писк, в будинку скоро буде велике нещастя або навіть небіжчик. Точно так само, як і у випадку з мишами, різке зникнення щурів передбачає руйнування будинку.

Інші погані прикмети для будинку

Погані прикмети в будинку можуть стосуватися всього, чого завгодно. Коротко про найбільш популярних:

  1. Розсипалася сіль – це марновірство відомо кожному. Воно обіцяє велику сварку в родині.
  2. Не можна на столі залишати ножа чи є з цього приладу. Теж пророцтво скандалу.
  3. Після чищення горіхів шкаралупу обов’язково потрібно викинути в сміття, інакше нечисть сбежится похрумтіти кірками.
  4. Якщо у вікно б’ється птиця – чекай біди. Не виключено, що в хаті хтось умре.
  5. Не можна позичати гроші після заходу сонця, кредитор тим самим прирікає себе на злидні.
  6. У старому будинку установка нових вікон обіцяє смерть близької людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code