Прикмети на вдалу здачу іспиту

Легко і успішно здати іспити мріє кожен студент. Основною гарантією того, що так і станеться, є знання. При цьому ситуація, коли прекрасно підготовлений студент терпить фіаско з-за одного недостатньо проштудированного питання, не рідкість.

Подвійно прикро, якщо однокурсникові, выучившему єдиний квиток, саме він і дістається. У підсумку «розумниця» готується до перескладанню, а «телепень» насолоджується канікулами. Ну як тут не нарікати на долю, проклинаючи легковажну дівчину-удачу?

Як привернути удачу напередодні?

Студенти в більшості своїй – люди молоді, спостережні, винахідливі, і найчастіше, забобонні. Тому і прикмети на іспит відрізняються своєю креативністю.

Ось тільки деякі з них:

  1. Стригтися, голитися, мити голову і підстригати нігті перед іспитом не можна. Вважається, що такі дії відсікають знання.
  2. Не рекомендується приймати їжу і читати підручник одночасно. Ймовірно, тому що отримана інформація піде не в голову, а в шлунок і покине тіло разом з переробленої їжею.
  3. Проштудированные підручники і конспекти в ніч перед перевіркою знань потрібно обов’язково скласти під свою подушку. Уві сні інформація з паперових носіїв переміститься в голову студента.
  4. Напередодні не варто з’ясовувати стосунки і вступати в конфлікти. Удача не любить негативної енергії.

Крім цього, прикмети, щоб здати іспит успішно, включають в себе окроплення святою водою «заліковки» і ловлю нею «халяви». Для цього напередодні перевірки знань необхідно висунути розкритий документ у вікно і запросити «халяву» в ньому оселитися. Після чого «заліковку» зберігати в закритому вигляді. Розкрити її повинен педагог, оцінює знання.

Прикмети в день іспиту

У день здачі заліку необхідно:

  • встати з ліжка з лівої ноги;
  • надіти «щасливу» одяг;
  • у взуття покласти пятирублевую монетку;
  • на зап’ясті зав’язати вузликом ниточку;
  • не зайвим буде попросити родичів лаяти абітурієнта нехорошими словами.

Головне – нічого не забути і перевірити наявність необхідних предметів перед виходом з дому. Удача не стане повертатися з вами, та й чекати нікого не буде.

Добра прикмета – зустріч вагітної жінки. А ось пожежники і поліцейські – поганий знак. Запозичити «везіння» можна у тих, хто вже здав залік і отримав оцінку «відмінно». Для цього потрібно потиснути руку «щасливчика».

В прикмети на успіх на іспиті можна вірити чи ні. Часом вони здаються смішними і навіть абсурдними. Однак вони працюють, хоча б тому, що додають впевненості і допомагають розслабитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code