Прикмети про перші зубки у малюка

Перший зуб – це не тільки безсонні ночі, але й чудовий інструмент для того, щоб трохи відкрити завісу таємниці над долею дитини. Принаймні, так вважали багато народів світу, складывавшие прикмети про перші зуби у дитини.

Наприклад, довгий процес прорізування, який виснажує всю сім’ю, говорить про те, що дитина буде мати непростим характером і оточуючим навіть у дорослому віці буде з ним нелегко.

Перший зуб у дитини: прикмети для всієї родини

До поповнення в сім’ї

Інша цікава прикмета ставиться до матері малюка – вважається, що якщо у нього з’явився перший зубик раніше 4 місяців, то після нього в родині ще неодмінно буде поповнення. При цьому перший зуб зверху приклади пояснювали як дуже швидку появу брата або сестри, з різницею в рік або навіть менше.

Про талант

Але для тих, хто обзавівся зубками пізно, після 8 місяців, в цьому не було нічого огорчительного – вважалося, що така дитина виросте людиною талановитою, непересічним.

Щасливе життя

Передні верхні зубки, які виросли на великій відстані один від одного (не менше міліметра між сусідніми різцями), віщують дитині щасливе життя, повну подарунків долі.

Народження з зубками

Якщо малюк з’являється на світ вже зубатым, це сприймається як дуже неординарне явище. В давнину таких речей боялися і вважали, що дитина, не вкладається в стандартні рамки, може виявитися слугою темний сил. Так само негативно ставилися до дітей, у яких першими лізли не різці, а ікла – з ними вони були схожі на маленьких вампірів. На щастя, сьогодні всі подібні забобони пішли в минуле, і будь-яке відхилення від норми, пов’язане з першими зубами, здатне переконати батьків лише в тому, що у них з’явилося неабияке чадо – привід для гордості і радісних постів у соціальних мережах.

Срібна ложка на перший зуб: прикмета

Звичай дарувати срібну ложку на прорізування першого молочного зуба з’явився давно. Вважається, що якщо постукати такий ложечкою по зубчикові, то всі наступні будуть міцними і красивими, а життя дитини складеться вдало. Обов’язок подарувати срібну ложку покладалася на хресних малюка, за їх браком – на близьких родичів.

У деяких сім’ях такий корисний аксесуар дарували чи не на народження дитини. І ложечку давали дитині гратися, коли зубки тільки починали прориватися: вважалося, що прохолодне срібло зніме больові відчуття, заодно вб’є хвороботворні бактерії і згладить запалення ясен. Частково всі ці явища підтверджені сучасною медициною. Тільки треба стежити, щоб ложечка дійсно була срібною з металу найвищої якості і не залишати дитину грати з нею один на один.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code