Прищик на носі: прикмета

Прищ – справа досить неприємне і малопривабливий, особливо якщо він з’явився на обличчі, тим більше – у дівчини. Але представниці прекрасної статі і з цієї маленької неприємності зуміли зробити собі приємне – назбирали прикмети, які залежать від того, на якій саме частині обличчя він схопився. Найчастіше вони обіцяють щось хороше, так що не турбуйтеся, якщо у вас схопився прищик – прикмети допоможуть зробити з цієї біди маленьку радість.

Про що говорять прищі в області носа

Якщо він скочив на носі, то, як щиро вважали ще наші бабусі, вас чекають нові любовні пригоди. «Хтось закохався», – говорили, дивлячись на нарывчик на носі. Цікаво, що про силу і інших показниках спалахнули до вас почуттів також можна судити за прыщу. Якщо він великий і червоний – залицяльник у вас по-справжньому закохався. Якщо його основа велике – значить, любов’ю палає людина заможна, міцно стоїть на ногах.

У вас з’явився прищик під носом? Прикмета свідчить, що це може бути натяком на появу вашої конкурентки в полі зору партнера (чоловіка або хлопця). Знову ж таки, чим він більший, тим серйозніше може виявитися конкуренція.

Прищ на носі? Прикмета каже про отримання вами хорошого известия. До речі, новина також буде якось пов’язана з романтичними відносинами.

Прищ на підборідді: прикмета

Таке розташування непроханого гостя, тобто нариву, свідчить про швидкої приємної зустрічі. Якщо горбок розташований на правій частині підборіддя, то це буде знайомство новим цікавим людиною, на правій – зустріч зі старим другом або подругою. У будь-якому випадку, вас чекають позитивні емоції від спілкування.

Чого чекати від прищів на лобі

Народні тлумачення даного явища роблять упор на позитивні зміни в житті, які обіцяє цей знак. Тобто прищ на лобі – прикмета в будь-якому випадку хороша. Якщо ви стоїте перед необхідністю прийняти важливе рішення, то нарывчик на лобі гарантує вам, що рішення буде прийняте правильне. Ви посварилися зі своєю другою половинкою? Значить, скоро помиріться. І тільки якщо ви збираєтеся в дорогу або вже перебуваєте в дорозі, прищик в такому місці говорить про необхідність проявити підвищену обережність.

Прищ на щоці: прикмета

А тут вже дивляться, на який саме щоці скочив непроханий гість. На правій – до хорошого відпочинку і успіху у всьому, що його стосується. Тобто можна сміливо вирушати в гості, на шопінг або навіть в дальню поїздку, якщо її метою було відпочити від роботи і всякої міської суєти. На лівій щоці – підскакує до успіху на роботі. Тут і кар’єрне зростання, і надбавка до зарплати, і вигідна відрядження або звільнення докучавшего вам довгі місяці начальника або колеги. Звичайно, навряд чи всі одразу. Але навіть якщо щось з цього збудеться, буде приємно, чи не правда?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code