Що означає ім’я Едуард: походження, характеристика та значення імені

Едуард — ім’я, яке більш поширене в Європі. В Україні, згідно зі статистичними даними, воно знаходиться на 55 місці в рейтингу імен. Названий так чоловік володіє гострим розумом і розвиненою інтуїцією. Він проникливий і розважливий, рідко коли кидається «в вир з головою». У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Едуард.

Що означає ім’я Едуард

Щодо походження імені, найбільш поширена англійська версія, згідно з якою ім’я Едуард складається з двох частин і дослівно означає: «військо», «багатий, щасливий».

Однак деякі лінгвісти незгодні із запропонованим варіантом і мають свою точку зору. Вони стверджують, що ім’я запозичене з давньогерманської культури і в перекладі означає «піклується про власність» або «страж багатства».

Імені Едуард відповідає англійське ім’я Edward. Українською мовою воно звучить як Едвард.

Таблиця: форми імені Едуард

Скорочено Ласкаве звернення Родинні імена
Едік;
Ед;
Едя;
Едді;
Тед.
Едичка;
Едюся;
Едюня;
Дюсик.
Едвард;
Ейджард.

У православні святці ім’я Едуард поки не внесено, хоча про це ведеться багато суперечок.

У країнах західної Європи ім’я Едуард вважається королівським, оскільки його носили багато представників королівських династій.

Таблиця: ім’я Едуард на іноземних мовах

Мова Як пишеться Як читається
Білоруська Эдуард Едуард
Англійська Edward Edward
Хінді एडवर्ड Еdavard
Китайська 愛德華 Àidéhuá
Українська Эдуард Едуард
Японська エドワード Edowādo
Іспанська Edward Edward
Корейська 에드워드 Еdeuwodeu
Польська Edward Edward
Словенська Edward Edward

Від імені Едуард утворюються по батькові: Едуардівна, Едуардович (Едуардич розмов.)

Едуардович не виносить тиску з боку оточуючих. Він прямолінійний, чесний, добродушний. Не боїться відстоювати свою точку зору, тому часто конфліктує з начальством. Едуардівна — працьовита і господарська. Любить маніпулювати людьми, ретельно стежить за зовнішністю.

Транслітерація імені — Eduard.

Незважаючи на зайву твердість імені Едуард, з ним гармонійно звучать багато по батькові, наприклад:

 • Олександрович;
 • Яковлевич;
 • Миколайович;
 • Вадимович;
 • Олегович.

Ніки для Едуарда:

 • ED;
 • EDIK;
 • TEDDI;
 • EDDI.

День ангела і святі покровителі

Імені Едуард поки немає в святцях, проте святий Едуард-Король-страстотерпець шанується як католицькою і англіканською, так і православною церквою. Тому наречений таким ім’ям чоловік, свої іменини може святкувати в день шанування цього святого — 31 березня. А ось в католицькій церкві, крім цього святого, шанується ще й Едуард Сповідник. День пам’яті — 18 січня.

Оскільки імені Едуард поки немає в православних святцях, нареченого так хлопчика хрестять під ім’ям святого, в день якого він народився, або під яким-небудь співзвучним православним ім’ям.

Характеристика і значення імені Едуард

Позитивні якості:

 • проникливість;
 • акуратність;
 • гострий розум;
 • вміння швидко реагувати на ситуацію;
 • товариськість;
 • доброзичливість.

Негативні риси:

 • марнославство;
 • егоїзм;
 • брехливість.

Едюша в дитинстві

Хлопчик росте неймовірно рухливим і емоційним. Любить побешкетувати. Причому проявляє при цьому невластиву його віку винахідливість. Тому з метою безпеки, батькам не слід залишати його надовго одного, адже тяга до пригод нерідко наражає малюка на небезпеку.

Едик дуже прив’язаний до матері, завжди намагається порадувати її, допомогти, втішити. Вчиться добре. І якщо навіть почне з якого-небудь предмету відставати, то самостійно докладе зусиль і швидко освоїть програму. Хлопчик допитливий і якщо зуміти його зацікавити, то може стати кращим учнем в школі.

З однолітками сходиться легко, користується авторитетом в класі. Хлопчик рідко вступає в конфлікти, але якщо навіть і стане учасником сварки, то постарається вирішити ситуацію мирно.

В юності

Характер юного Едуарда трохи змінюється. В ньому з’являються рішучість і твердість. Хлопець розуміє чого хоче від життя, ставить перед собою цілі і обов’язково досягає їх. Тому, якщо батькам вдасться прищепити інтерес Едуарда до будь-якої сфери, вони можуть бути впевнені, що в ній він доб’ється великих висот.

Характерна для Еда особливість швидко вникати в ситуацію допомагає йому знаходити вихід з найскладніших ситуацій, тому проблеми і перешкоди ніколи не лякають його. Правда, вміння швидко міркувати, не відноситься до думок взагалі. Едік, як правило, трохи інертний і «включає» свою інтуїцію тільки для досягнення визначених завдань, за межами яких він досить неквапливий і навряд чи захоче напружуватися.

Едуард чудово розбирається в людях. Вже через кілька хвилин знайомства, він може визначити чи варто спілкуватися з цією людиною. Тому в колі його друзів немає людей, яким би він не довіряв.

Доросле життя

Борис Хигир в своїх творіннях характеризував Едуарда як сильну, мужню і розважливу людину, яка, при бажанні, зможе здійснити всі свої мрії. Він володіє хорошою інтуїцією, артистизмом, вміє пристосовуватися до будь-яких умов. Любить і вміє маніпулювати людьми, але командувати собою нікому не дозволить. Чоловікові чужа спонтанність, будь-які свої дії він продумує заздалегідь. Едуард не схильний до чуттєвості і романтизму. Він практик і матеріаліст, який вважає за краще фінансову вигоду честолюбним мріям. Єдине, що може змусити його забути про матеріальне, це ущемлена гідність. Заради відновлення позитивного іміджу Едік готовий на будь-які жертви.

За версією Менделєєва, Едуард-тверда і мужня людина, здатна здійснити всі свої бажання. Перешкодити йому в цьому може тільки власна інертність, з якою він намагається регулярно боротися. Пасивності Едуарда сприяє тип його характеру. Молода людина-флегматик, який задовольняється тим, що має і не прагне до більшого. У характері Еда повністю відсутні недовірливість і боязкість. Він легко йде на ризик. Чоловік не схильний до стресів і не схильний до самоаналізу. Має багато різних захоплень, але, через вроджену лінь, ні в що глибоко не вникає, йому досить поверхневих знань.

Хобі та інтереси

Едик дуже талановита людина. Він захоплюється живописом, музикою, танцями. Якщо батьки зможуть розвинути в ній ці здібності, то, ставши дорослим, він цілком може зайнятися ними професійно. Крім творчості, Едуард відчуває пристрасть до подорожей, сидячи на місці може впадати в депресію.

Професійна діяльність

Найчастіше Едуард присвячує себе військовій справі, також може стати лікарем, конструктором або інженером. Якщо подолає характерну для нього інертність, може стати чудовим юристом, психологом і навіть космонавтом. В колективі його поважають, прислухаються до висунутих ним пропозицій. Едуард не любить, щоб ним командували, але тим не менш рідко коли стає керівником, причому заважає цьому не відсутність знань, а елементарна лінь. Ця людина просто не хоче брати на себе зайву відповідальність.

Едуард — відмінний бізнесмен. Розважливість, мудрість, гострий розум, дозволяють йому підняти будь-яку справу з нуля. Фінансова криза йому не загрожує, оскільки хлопець вміє правильно оцінювати ситуацію на ринку, розумно витрачає гроші і вправно обходить будь-які перешкоди, що виникли у нього на шляху.

Здоров’я

Здоров’я у Едуарда не надто міцне. Його слабка сторона — це печінка і сечостатева система. Крім цього, у чоловіка можуть спостерігатися проблеми з серцем. Тому йому не варто перевантажувати себе силовими тренуваннями. Едуард схильний до алкоголізму. Молода людина повинна враховувати це і не захоплюватися спиртним, інакше проста забава може вилитися в серйозну проблему.

Особисте життя Едуарда

Едуард дуже темпераментна людина, проте не в його правилах нав’язуватися жінці. Втім, йому це і не потрібно. Завдяки харизмі і вродженій чарівності, нестачі в коханках у нього немає. Едуард вміло доглядає за вподобаною йому дамою, не шкодує компліментів і грошей на подарунки. При цьому він ніколи і нічого не обіцяє. Чоловік намагається будь-якими способами вислизнути від зобов’язань, вважаючи за краще вільні відносини.

Однак це не означає, що Ед нездатний на сильні почуття. Просто для того, щоб він погодився втратити свободу, йому необхідно зустріти свій ідеал. Як правило, його обраниця — це самостійна, приваблива зовні, весела і добродушна жінка. Також його цікавить матеріальне становище пасії. На бідній Попелюшці тільки заради світлих почуттів він ніколи не одружується. Найчастіше трапляється так, що Едик укладає шлюб за розрахунком.

Дружині Едуарда доведеться нелегко. Чоловік дуже ревнивий, тоді як сам не проти сходити «наліво». Едуард часто має за плечима два шлюби. Перший він може розірвати в тому випадку, якщо у нього з дружиною буде несумісність на сексуальному ґрунті. Секс для нього — одна з головних складових подружнього життя. І якщо партнерка не буде задовольняти його потреби або буде холодна, Едуард не замислюючись розірве відносини.

У сімейному житті Едуард бере на себе фінансову сторону. Вирішення побутових питань і виховання спадкоємців він вважає за краще покласти на дружину. Чоловік непоганий батько, але вважає, що заняття з дітьми, так як і створення затишку в домі — це святий обов’язок дружини.

Таблиця: сумісність з іншими іменами

Ідеальний шлюб Ніжна дружба Повна несумісність
Анастасія 99% Ці люди ідеально підходять один одному. Ніжні почуття спалахують між ними мало не з першої зустрічі. Ерудована, цілеспрямована і творча Анастасія у всьому підтримує свого супутника. Він же у відповідь стає для неї мужнім захисником.
Тетяна 86% Тетяна і Едуард здатні створити міцну пару, оскільки їх життєві цінності і прагнення повністю збігаються. Єдине, що може затьмарити Їхні стосунки — мінливість чоловіка. Пробачити зраду Тетяна навряд чи зможе.
Ольга 62% Відносини в цьому союзі можливі, але чи будуть вони міцними, залежить від самих партнерів. У перший час між ними спалахує яскрава, неприборкана пристрасть, проте після укладення шлюбу все змінюється. Весела і товариська Ольга раптом стає замкнутою і потайливою. Едуард не розуміє таких змін у дружині, через що в сім’ї виникають конфлікти, які можуть призвести до розлучення.
Ірина 58% Ці двоє можуть стати хорошою парою тільки якщо дуже постараються. Йому подобається її артистизм і тонке почуття гумору, Ірину ж приваблює галантність Едуарда. Однак його комунікабельність лякає, насторожує її і часто призводить до розставання. Молода людина постійно оточена іншими жінками, з чим Ірина не може змиритися.
Олена 73% Олена, не визнає рамок і обмежень, знаходить в Едуарда мужнього і відважного захисника, який зможе направляти її за життя. Однак обидва партнери люблять домінувати і рідко коли віддають пальму першості іншому. Якщо Олена поступиться своїми принципами і підкориться Едуарду, то цей союз буде успішним.
Юлія 98% Цей емоційний і неймовірно пристрасний союз просто не може бути нещасливим. Деякі сварки, звичайно, трапляються, так як Юлія не завжди готова йти на поступки. Однак у більшості випадків між закоханими панує мир і злагода.
Наталія 48% Між Наталією і Едуардом розгорається пристрасний роман, оскільки вони ідеально підходять один одному в сексуальному плані. Але шлюб їх навряд чи буде щасливим через несхожість характерів та інтересів.

Значущі роки:

25 років;
37 років;
54 роки.

Таблиця: астрологічні відповідності

Планета-покровитель Сатурн
Тварина Сокіл
Колір Сірий, фіолетовий
Сприятливий день Субота
Знак зодіаку Козеріг
Стихія Повітря
Метал Алюміній
Камінь Гірський кришталь, аметист
Число 8
Рослина Осика, альпійська троянда

Вплив букв імені Едуард на характер людини

Кожна буква імені наділяє свого володаря певними рисами характеру:

 1. Буква Е. допитливість, розвинена інтуїція, вміння визначати головне.
 2. Буква Д. Примхливість, добродушність, схильність до роздумів.
 3. Буква У. Великодушність, акуратність, педантизм.
 4. Буква А. Символ початку, прагнення бути першим, лідерські та організаторські здібності.
 5. Буква Р. висока працездатність, рішучість, вміння правильно оцінювати ситуацію.
 6. Буква Д. Повтор, який вказує на посилення впливу букви на характер чоловіка.

Коли народився Едуард

Характер чоловіка залежить і від пори року, в яку він з’явився на світ:

 1. Зима. Порядна і щира людина, яка ніколи не піде на обман, навіть якщо це принесе йому гарний прибуток. Володіє неординарним мисленням і хорошою інтуїцією. Жінок трохи соромиться, поводиться з ними підкреслено ввічливо.
 2. Літо. Сильна особистість, наділена неймовірною працьовитістю. Йому властиво постійно займатися справами, без відпочинку і перерви. Дуже щаслива людина, завжди досягає бажаного, хоча і ціну за це платить чималу.
 3. Осінь. Легковажна і простодушна натура. Любить веселощі і дозвільний спосіб життя. Побудувати кар’єру не прагне, живе тільки сьогоднішнім днем. Щоб чоловік не зійшов з правильного шляху, в дружини йому необхідна сувора і вимоглива дама, яка зможе тримати його в узді.
 4. Весна. Головні цілі в житті цієї людини — робота і самореалізація. Він не дуже комунікабельний, вважає за краще спілкуватися тільки з тими людьми, яких вже знає довгий час (родичі, однокласники). Чоловік надмірно чутливий, і якщо його наздожене смуга невдач, може зламатися і впасти в депресію.

Таблиця: гороскоп імені Едуард

Знак зодіаку Характеристика
Овен Діяльна і азартна людина. У момент натхнення здатний згорнути гори. Честолюбство Едуарда штовхає його на ризики, які найчастіше виявляються виправданими. Удача благоволить йому. Все, за що б він не взявся, дає хороший результат. У дружини бере розумну і спокійну жінку, яка зможе не тільки створити затишок в домі, але і стати його помічником в роботі.
Телець Едуард-Телець — володар сильної волі, оптимістичний і честолюбний. Намагається отримати від життя все і найкраще, тому ніколи не сидить на місці. Вкрай сексуальний, схильний до романів “на стороні”, через що може зруйнувати свій шлюб.
Близнюки Харизматична, весела і чарівна людина, яка нудною роботі віддасть перевагу суспільство друзів і приятелів. Легковажний, ніколи не замислюється про завтрашній день. Найчастіше не досягає мети, оскільки не хоче витрачати свій час на подолання перешкод.
Рак Відвертий, турботливий і відданий молодий чоловік. Ніколи не ставить кар’єру на перше місце, хоча прагне до великих висот. Головне для нього — благополуччя сім’ї.
Лев Чесний, відкритий, але трохи легковажний Едуард-Лев, звик, що все падає йому прямо в руки, тому не намагається докладати ніяких зусиль для досягнення мети. Однак фортуна-примхлива дама і все в одну мить може змінитися. Правда, до честі чоловіка, слід зазначити, що при виникненні труднощів він вміє зібратися і взяти ситуацію під контроль.
Діва Інфантильний чоловік, який нічого не хоче міняти в своєму житті. Замкнутий, не любить галасливих компаній і великих вечірок. Краще проведення часу для нього — читання книг. Створити міцну сім’ю він зможе з доброю і господарською жінкою, для якої сімейний затишок понад усе.
Терези Добродушний хлопець, який прагне надати допомогу всім, хто його оточує. Володіє вразливою душею, може впасти в депресію через дрібницю. З жінками обережний, боїться обману, але якщо зустріне добру і рішучу даму, віддасть їй своє серце на все життя.
Скорпіон Темпераментний, товариський і впевнений в собі чоловік. Всього домагається тільки своєю працею, на нечесну угоду ніколи не піде. Хороший сім’янин. Незважаючи на увагу жінок, ніколи не дозволить собі зрадити дружині, але і від неї буде вимагати вірності.
Стрілець Володіє ефектною зовнішністю і бездоганними манерами. Однак на цьому його гідності закінчуються. Едуард-Стрілець непрактичний, марнотратний, не вміє і не намагається домагатися цілей. Однак незважаючи на це, жінки його люблять, тому нестачі в прихильницях у нього немає.
Козеріг Раціональний, консервативний, працьовитий Едуард-Козеріг головною метою свого життя вважає кар’єрний ріст. Він завжди прагне до більшого. Колеги недолюблюють його, оскільки заради свого благополуччя він не соромиться йти на хитрощі і будувати інтриги. У відносинах з жінками він шукає лише плотських утіх, піднесені почуття йому не потрібні.
Водолій Добрий, товариський, тактовний і ерудований чоловік. Улюбленець протилежної статі. Напористий, завжди домагається бажаного. Найкращою супутницею життя для нього стане дівчина, яка беззаперечно піде за ним і буде підтримувати його у всіх починаннях.
Риби Весела, неконфліктна і активна людина. З ним весело і комфортно дружити, але для сімейного життя він дозріває тільки в поважному віці. Головна його пристрасть — жінки. Їх він любить всіх до однієї.

Називаючи дитину ім’ям Едуард, батьки повинні бути готові до того, що з нього виросте досить-таки суперечлива особистість. Якщо йому необхідно, він буде терплячим, ввічливим і послужливим. Але, як тільки помітить, що хтось намагається порушити його плани — перетворюється на жорстоку і егоїстичну людину, який не дасть пощади супернику. З цієї статті ви дізнались значення імені Едуард.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code