Що означає ім'я Ерік

Що означає ім’я Ерік: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Ерік має поширення в усьому світі, але в нашій країні ніколи не мало особливої популярності. Найбільш часто чоловіків, названих даним ім’ям, можна зустріти в скандинавських країнах. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Ерік.

Що означає ім’я Ерік

Чоловіче ім’я Ерік має три варіанти своєї появи:

 1. Найпопулярніша говорить про те, що дана іменна форма утворена в скандинавської культури від слова «eirikr», складеного з двох частин, які переводяться як «правитель» і як «вічний». Таким чином, ім’я Ерік набуває значення «вічний правитель» або «вічний король».
 2. Друга версія схожа з першою, тільки має коріння в німецькій мові. Ім’я утворено від німецького слова “euric”, також включає в себе два окремих найменування, які перекладаються як “вічність” і “правитель”. Найбільш ймовірно, що дана теорія-всього лише німецька варіація скандинавського трактування.
 3. Третя — найменш популярна версія — прив’язує ім’я Ерік до російської мови. Так, невелика група дослідників стверджує, що ім’я походить від російської іменоформи Ерій, яка, в свою чергу, утворилася від слова «ера».

Ім’я Ерік воістину королівське ім’я. Його носили багато скандинавських королів, правлячі в Норвегії, Швеції та Данії. Наприклад, можна згадати короля Швеції Еріка Х Кнутссона, який став першим правителем, коронованим церквою.

Форми імені

Ім’я Ерік можна скоротити наступним чином: Ер, Еррі, Рікі, Рік.

Ласкаве звернення до Еріка: Ерічка, Річчі, Еря, Еренька, Ерушка, Еричка.

Ім’ям Ерік названий головний герой готичного роману Гастона Леру “Привид Опери”. Це загадковий і дивовижний герой. Він не є позитивним персонажем, не володіє приємним характером, але він вміє любити і має добре серце. Він щоразу каявся, здійснюючи жорстокі вчинки, але не сходив з обраного шляху.

Родинні іменні форми: Еріх, Еріку, Еріко, Еерік, Ерккі, Ейрік, Ері, Ейрикюр, Irie. По всьому світу також поширений жіночий аналог імені — Еріка, але в нашій країні він зустрічається нечасто.

Церковний варіант у імені Ерік відсутній.

По батькові, які будуть дані спадкоємцям Еріка: Еріковна, Еріковіч.

Як ім’я Ерік буде писати в закордонному паспорті: ERIK.

Які по батькові вдало поєднуються з ім’ям Ерік: Андрійович, Данилович, Ілліч, Маркович, Русланович, Емільович, Юрійович, Янович.

Варіанти нікнеймів для застосування в соціальних мережах: Erik, Eric, Eryk, Erik, Eirik, Er, Erri, Riki, Richi, Erich.

Щоб написати вірш, присвячений Еріку, можна використовувати такі рими: берег, скверик, холерик, ерік.

Таблиця: ім’я Ерік в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Англійська, французька Eric Eric
Угорська Erik Erik
Данська, чеська, шведська Erik Erik
Ірландська Eiric Eiric
Ісландська Eiríkur Eiríkur
Іспанська, португальська Erico Erico
Італійська Erico Erico
Китайська 埃里克 āilǐkè
Корейська 에릭 Erik
Німецька Erich Erich
Норвезька Eirik Eirik
Польська Eryk Eryk
Фінська Erkki, Eerik Erkki, Eerik
Французька Eric Eric
Японська エリック Erik

Іменини і святі покровителі

Імені Ерік немає в православних святцях. У католицтві ж шанується Святий Ерік Шведський-король, який правив Швецією в XII столітті. Про Еріку заговорили як про Святого всі жителі Швеції вже після його смерті. Люди розповідали про чудеса, що відбуваються на місці вбивства короля. Так, наприклад, існує легенда про джерело, яке виникло з-під землі на тому місці, куди впала відрубана голова святого. Днем пам’яті Еріка Шведського є 18 травня.

У християнській церкві Еріка хреститимуть під іншим ім’ям. Найбільша ймовірність, що для обряду застосують ім’я Еміліан. В православ’ї всього десять святих з таким ім’ям, найбільш відомі:

 1. Еміліан Доростольський. Святий жив поблизу річки Дунай, в місті Доростолі. У 363 році Еміліан спалив язичницьке капище, за що і був схильний до тортур, а потім спалення на багатті.
 2. Еміліан Італійський. Все життя святий вів гріховне життя, але в старості покаявся, прийняв чернецтво і став праведним і богопослушною людиною.
 3. Емилиан Кизический. Святий жив за часів іконоборців. У 815 році, Але змушували відмовитися від поклоніння іконам, але він не зрадив християнську віру, за що потрапив в ув’язнення, де згодом і помер.

Святі з ім’ям Еміліан шануються кілька разів на рік, в одну з цих дат і святкуватиме іменини Ерік:

 • 31 січня;
 • 20 березня;
 • 29 березня;
 • 31 липня;
 • 21 серпня;
 • 31 серпня;
 • 5 листопада;
 • 3 грудня;
 • 24 грудня;
 • 26 грудня.

Як ім’я Ерік впливає на характер людини

Ерік — це зібраний, сміливий, стійкий і обачний чоловік. Хлопець вміє вести за собою людей, часто стає лідером компанії, але абсолютно не прагне отримати славу і визнання. Це порядний юнак, схильний до щирості, чесності і справедливості. Він не терпить фальшивих і брехливих людей, завжди готовий відстояти справедливість. Йому не притаманні розважливість і всілякі хитрощі. Чоловік стає центром будь-якого колективу завдяки своєму розуму, цілеспрямованості і відкритості. У Еріка багато друзів, він фізично розвинений, успішний в кар’єрі. Ця людина постійно самовдосконалюється, стаючи краще з кожним днем. У чоловіка присутні суворі моральні принципи, які не дозволяють йому вести себе грубо або жорстоко. Крім того, з Еріком завжди є про що поговорити, він з повагою ставиться до чужої думки, ніколи не стане наполягати на своєму. Спокійний і врівноважений характер привертає до хлопця все нових і нових людей.

Мінусами Еріка можна вважати деяку сором’язливість. Цей чоловік не любить зайвої уваги, намагається не виділятися серед оточуючих. Однак йому може бути притаманний і абсолютно протилежний характер — егоїстичний і самолюбний. Це відбувається в тій ситуації, коли в дитинстві батьки сильно балують свою дитину, дозволяючи йому все і виконуючи будь-яку примху.

Ерік в дитячому віці

Маленький Ерік — спокійна і флегматична дитина. Він проявляє серйозність і розсудливість, беззастережно підкоряється волі батьків, виконує їхні вимоги, навіть якщо не бажає цього робити. Хлопчик володіє музичним талантом, захоплюється читанням історій про подорожі, любить математичні завдання і логічні ігри, на кшталт шахів. Він розвинений не по роках і нерідко дивує дорослих своїми зрілими і осмисленими міркуваннями. Однак хлопчик не користується своїми талантами в повній мірі, розпорошується через дрібниці. Мамі і татові слід навчити сина планомірно підходити до справ, проявляти завзятість і цілеспрямованість, тоді незабаром малюк досягне великих висот.

В юності хлопчик не набуває активності і пустощів, він як і раніше захоплений математикою, історією і подорожами. Хлопець з величезним інтересом читає розповіді про мандрівників, вивчає великі географічні відкриття. Ставши більш дорослим, юнак починає все більше уваги приділяти своїй зовнішності і здоров’ю. Намагається позбутися сором’язливості і нерішучості, займається ораторським мистецтвом і красномовством. Щоб привести тіло в порядок, Ерік відправляється в спортивний зал, де займається йогою або капоейрою. Молода людина змінюється на очах, перетворюючись на спортивного і цікавого для протилежної статі юнака. Крім іншого, його захоплює громадська діяльність, якій він присвячує багато часу. Підліток стає лідером серед свого оточення, адже він вміє вирішувати будь-які питання шляхом розмови, а не кулаками.

Таланти та захоплення

Еріка цікавлять різні хобі. Він захоплюється подорожами, літературою, спортом. Хлопець може займатися важкою атлетикою, кататися на лижах, не проти політати на параплані, полазити на скеледромі або попірнати у води океану. Ця людина за все своє життя перепробує безліч різних захоплень. Також Ерік любить моделювати й конструювати літачки, збирати марки, грати в шахи і грати на музичних інструментах. Чоловіка можна назвати воістину різнобічно розвиненою особистістю.

Професія і кар’єра

Ерік ставить кар’єру на одне з перших місць у своєму житті. Йому дуже важливо досягти професійних висот, що вдається йому досить швидко. Хлопець рано стає фінансово незалежним від батьків, вже в студентстві заробляє на життя самостійно. Він може пов’язати своє життя з політикою, дипломатією, суддівством або іншою державною діяльністю. З думкою цієї людини завжди вважаються оточуючі, Еріка цінує керівництво і поважають колеги.

Чоловікові підійде і більш творча сфера діяльності, наприклад, журналістика, акторство або музика. Але найкращою стезею для цієї людини є керівна посада або ведення власного бізнесу. Однак підприємство йому краще відкривати не поодинці, а з партнером, який буде більш розважливим і прагматичним. Ерік завжди знає, як заробити гроші. Його сім’я ніколи не потребуватиме чого-небудь.

Здоров’я

У дитинстві Ерік часто володіє слабким здоров’ям, він часто застуджується і підхоплює різні віруси. Дитина знаходиться в не кращій фізичній формі, так як не приділяє уваги спорту. Однак в юності хлопець починає активно займатися собою, приводить себе в порядок, і його здоров’я стає міцнішим. Будучи дорослою людиною, Ерік не відчуває серйозних проблем: майже ніколи не хворіє, легко переносить застуди. Все це провокує чоловіка на лояльне ставлення до свого стану, що призводить до серйозних хвороб в більш дорослому віці.

Любов і сексуальність

Ерік користується популярністю у жінок, але сам не володіє влюбливим характером. Часто він проявляє холодність по відношенню до дівчат. Його мало цікавлять розповіді товаришів про нові романтичні перемоги. Адже інтимне життя для Еріка знаходиться далеко не на першому місці.

Дівчат вважає за краще високоморальних, серйозних і відповідальних. Але важлива йому і зовнішня оболонка. Сам же хлопець проявляє себе як практичний, надійний і відкритий чоловік. Він може приревнувати, але ніколи не стане мучити обраницю своїми підозрами. Не буде і брехати, якщо почуття пройшли — відразу ж скаже про це жінці, щоб розійдися без зайвих сварок і скандалів.

Таблиця: сумісність імені Ерік з деякими жіночими іменами

Хороша сумісність Аїда, Олександра, Світлана, Віолетта, Діна, Катерина, Лариса, Лідія, Надія, Юлія
Середня сумісність Аліса, Анастасія, Валерія, Варвара, Олена, Ірина, Ольга, Рената, Світлана, Тетяна
Погана сумісність Анжелла, Вероніка, Майя, Уляна, Еліна

Шлюб і сім’я

Ерік одружується тільки по любові і лише після довгих років роману. У подружжя чоловік візьме сильну, вольову, добру, розумну і господарську жінку, здатну підтримати свого обранця в будь-якій ситуації. При цьому сама дівчина повинна знаходитися в тіні свого партнера. Зовнішність не сильно важлива для юнака. Після весілля сім’я стає однією з важливих частин в його житті, він запросто пожертвує кар’єрою і власними інтересами.

Ерік є турботливим і люблячим чоловіком, що присвячує весь свій час налагодженню сімейного побуту, ніж вечіркам і розвагам. Він прислухається до думки своєї партнерки, проте важливі рішення приймає поодинці. Чоловік мріє про великий будинок, де буде щасливо жити вся його велика сім’я. І з часом він його знаходить. Його житло завжди наповнене дітьми і друзями. Чоловік із захопленням виховує свою дитину, стає йому другом і підтримкою.

Таблиця: відповідності для імені Ерік

Стихія Повітря
Планета Місяць
Знак зодіаку Риби
Пори року Весна
День тижня Понеділок
Колір Червоні, коричневий
Число 8
Тварина Орел
Рослина Шипшина
Дерево Кедр
Камінь Яшма
Метал Мідь

Значення кожної літери, що входить до складу імені Ерік

Інтерпретація значення букв, що входять до складу імені Ерік:

 1. Буква Е. людина витончена, товариська, добре розбирається в людях. Хлопець наділений ораторськими талантами, вміє переконувати, швидко і легко домагається поставлених цілей. Він володар естетичного смаку, яскрава і чарівна особистість. При необхідності може піти на хитрість, виходить сухим з будь-якої колотнечі.
 2. Буква Р. Чоловік сміливий, відповідальний, активний, самовпевнений. У нього оптимістичний життєвий настрій, що не дозволяє хлопцеві сумувати через дрібниці. Легко йде на ризик. Дівчат вибирає вірних, надійних і сильних духом.
 3. Буква І. Хлопець володіє багатою фантазією, проникливий, розумний, практичний, уважний до дрібниць Він прагне до гармонії внутрішньої та зовнішньої. Людина має гарне почуття гумору, має чутливий, добрий і м’який характер.
 4. Буква К. Особистість наполеглива, здатна зберігати чужі таємниці і наділена твердим характером. Це чарівний, загадковий, вишуканий юнак, який проявляє тактовність у спілкуванні з людьми і вміє піти на компроміс.

Характеристика Еріка в залежності від пори року, в яку він народжений

Зима нагороджує Еріка сміливістю, рішучістю, планомірністю і цілеспрямованістю. Ця людина домагається своїх цілей будь-яким способом, йому не можуть перешкодити ніякі перешкоди. Чоловік проявляється напористість і впертість, намагається завжди бути на крок попереду оточуючих. Крім цього, хлопець бореться за справедливість, завжди встає на захист невиправдано скривджених.

Ерік, який народився в один з весняних місяців, наділений влюбливістю, енергійністю, непосидючістю, недовірливістю і романтичністю. Чоловік дуже любить жінок, має безліч любовних зв’язків, виявляє непостійність і ненадійність у відносинах з дамами. Зате це людина є відмінним другом, який легко знаходить мову навіть з найскладнішими людьми.

Літній Ерік — розважливий, обдуманий, флегматичний, розважливий і планомірний юнак. У його житті ніколи нічого не відбувається випадково, ця людина живе за чітким планом. Він не любить сюрпризів і раптових змін, довіряє тільки здоровому глузду. Сім’я ніколи не буде на першому плані у цієї людини, робота і кар’єрні амбіції-ось головна складова його буття.

Восени на світ з’являється Ерік, наділений педантичністю і творчими талантами. Він романтик з видатною уявою. Успішно реалізується в діяльності, пов’язаній з мистецтвом. Також цей чоловік стане хорошим сім’янином і чоловіком, але лідером у відносинах завжди буде жінка.

Таблиця: як знак зодіаку впливає на характер Еріка

Знак зодіаку Характеристика особистості
Овен Ерік, народжений під знаком Овна, наділений романтичним і мрійливим характером. Хлопець завжди на позитиві, має яскраву уяву, ніколи не буває похмурим і сумним. Він любить жінок, а вони відповідають йому взаємністю. Тому чоловік часто стає бабієм.
Телець Ерік-Телець також має романтичний і мрійливий характер. Він вимогливий, прагне до ідеалу, володіє живою уявою. Чоловік вимогливо вибирає супутницю життя, але знайшовши ідеальну, стає чудовим чоловіком, виявляє вірність, щедрість і доброту.
Близнюки Цей чоловік наділений егоїстичною вдачею. Він зарозумілий, впевнений в собі, рішучий, знає, як досягти бажаного. З Еріком-Близнюки марно сперечатися, він до останнього стоїть на своєму, вміє переконувати оточуючих, навіть у тому, в чому сам не впевнений. З таким не можна проявляти слабкість, адже він вдарить саме в це місце.
Рак Заступництво Раку наділяє Еріка рішучістю і розважливістю. Чоловік має серйозний настрій, проявляє наполегливість у справах, але надто непостійний. Основним мінусом в характері цього хлопця є його невміння досягати поставлених цілей.
Лев Хлопець володіє рішучістю, надійністю, планомірністю. Він чітко рухається до наміченої мети, не здатний відступити при вигляді труднощів. Ерік-Лев домагається свого за всяку ціну, часто займає роль начальника або керівника. У сімейному житті він також стає успішним, проявляючи себе як вірний, надійний і люблячий чоловік.
Діва Під знаком Діви на світ приходить Ерік, що має вимогливий, рішучий, самодостатній і самовпевнений характер. Чоловік завжди на крок попереду інших, думає, що він краще і успішніше оточуючих. Дівчині, яка буде поруч з цією людиною, доведеться змиритися з тим, що він ніколи не полюбить нікого більше, ніж себе.
Терези Цей юнак педантичний і флегматичний, до того ж схильний до пунктуальності, серйозності і відповідальності. Навколишні сприймають Еріка-Терези як нудного і нецікавого товариша, хоча насправді у хлопця багатий внутрішній світ і дивовижна фантазія.
Скорпіон Під впливом знака зодіаку Скорпіон на світ народжує Ерік, на перший погляд, є нудною особистістю. Але дізнавшись цього людина краще, стає зрозуміло, що це не так. Чоловік має яскраву фантазію, яка здатна здивувати будь-яку дівчину, при цьому він наділений відмінною інтуїцією, будує своє життя згідно з чітким планом, намагається не робити помилок.
Стрілець Молода людина є творчою особистістю. У нього хороша фантазія і безліч талантів. Еріку-Стрільцю не складає труднощів вирішувати складні ситуації, при цьому всі його дії є дивовижними і нестандартними.
Козеріг Ерік-Козеріг наділений розважливістю, серйозністю, відповідальністю і легкою нерішучістю. З ним часто нудно перебувати в одній компанії, він не вміє порушувати правила, не здатний на авантюри, все в його житті йде за чітким планом. Зате цей хлопець домагається успіху як в кар’єрі, так і в любові.
Водолій Натура непередбачувана, самовпевнена, рішуча і самодостатня. Ерік-Водолій доб’ється свого при будь-якому розкладі, ніколи не здасться перед перешкодами. У нього власний погляд на світ, який злегка відрізняється від загальноприйнятого. Тому хлопець вміє дивувати оточуючих своїми неординарними фантазіями.
Риби У Еріка, народженого під заступництвом знака Риби, практична, розважлива, недовірлива, злегка сором’язлива натура. Однак цей хлопець все одно стає успішним, завойовує лідерство в будь-якій справі, хоч і не прагне до нього. Хлопець звик до спокійного і умиротвореного існування, не любить веселитися, не потребує спілкування.

Ерік здатний досягти досить високих результатів у професійній сфері та соціального життя. Протягом усього життя цей чоловік змінюється, долає труднощі, позбавляється від недоліків. Хлопцеві важко досягти гармонії з собою, але він з усіх сил намагається знайти цю внутрішню рівновагу. Ця людина наділена зібраністю, сміливістю і стійкістю, які допомагають йому домогтися успіху в житті. З цієї статті ви дізнались значення імені Ерік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code