12 дітей, 68 онуків, 125 правнуків. Жінка відзначила 116-річчя і розкрила секрет довголіття

Найстарша нині живуча американка відсвяткувала 116-й день народження в оточенні кількох поколінь своєї родини і розкрила секрет свого довголіття. Про це повідомляє видання Unilad.

Хестер Форд (Hester Ford) народилася в окрузі Ланкастер, штат Південна Кароліна. Точний рік її народження невідомий: за різними даними, вона з’явилася на світ в 1904 або 1905 році. Коли їй було 14 років, вона вийшла заміж за Джона Форда (John Ford). У 15 років вона народила першу дитину.

Джон працював на сталеливарному заводі, а Хестер дбала про будинок, фермі і їх 12 дітей. У 1963 році Джон помер у віці 57 років. До теперішнього моменту Хестер прожила вдвічі більше, ніж її покійний чоловік. У Хестер 12 дітей, 68 онуків, 125 правнуків і 120 праправнуків.

У суботу, 15 серпня, Хестер відзначила свій день народження. Хоча точний рік її народження невідомий, сім’я вважає, що їй виповнилося 116 років. Родичі проїжджали повз її будинок, щоб безпечно привітати її під час пандемії нової коронавірусної інфекції. Вони залишали подарунки перед доріжкою до її дому, і вона забрала їх пізніше.

До 108 років американка ніколи не була в лікарні і жила в своєму будинку без сторонньої допомоги. В останні кілька років три її дочки переїхали до неї. До пандемії Хестер відвідувала месу в першу неділю кожного місяця. Вона зберігає дотепність, здатна самостійно харчуватися і ходить на короткі відстані за допомогою ходунків.

На питання про секрет її довголіття Хестер відповідає: «Я просто правильно живу, і все».

Зараз вона – найстаріша мешканка США. Якщо їй дійсно 116 років, вона – третій найстаріша людина на планеті, а якщо 115 – шоста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *