12 фактів про бійцівських собак, після яких ви почнете вважати їх милійшими істотами

Ми звикли думати, що певні породи собак мають суворим і жорстким характером — але це лише стереотипи.

Якщо вибирати між пухнастим вухатим щеням і присадкуватим псом з потужними щелепами і сталевими на вигляд м’язами, ми, швидше, виберемо першого. І помилимося, тому що бійцівські собаки теж можуть бути неймовірно ласкавими, слухняними і грайливими. 12 фактів, які змусять вас в це повірити.

1. Пітбулі дуже чутливі

З якоїсь причини виникла думка про те, що пітбулі — механічні машини, які не можуть відчувати болю і страждати. Це, звичайно, повна нісенітниця: просто, захищаючи господаря або виконуючи іншу команду, ця собака піде до кінця, навіть якщо їй буде дуже боляче.

2. У пітбулів абсолютно звичайна будова щелепи

Багато бояться заводити пітбуля, тому що вважають, що у них якийсь особливий прикус. Це не має нічого спільного з дійсністю, а ось кусають вони справді незвично: після захоплення зубами починають трясти головою на всі боки і намагаються не випускати своєї здобичі.

3. Пітбулі ніколи не нападуть без попередження

Ці собаки дуже ввічливі і делікатні. Вони прекрасно засвоюють трюки, тому навіть немовля може осідлати його і робити все, що йому заманеться — ніякої агресії не буде. Пітбулі — одні з найбільш доброзичливих собак, їх навіть використовують для терапії жертв насильства.

4. Ротвейлер до такого товариський, що може впасти в депресію від самотності

Цих собак ніколи не можна тримати у дворі і позбавляти товариства інших собак або людей. Вони можуть впасти в справжню депресію, якщо залишати їх одних або демонстративно позбавляти їх можливості пограти.

5. Ротвейлери — дивовижні пастухи

Насправді, це не бійцівська порода, а пастуша, хоча з такою функцією ми зазвичай пов’язуємо зовсім інших собак. Ротвейлер безпомилково визначить вожака стада і змусить його виконувати всі накази.

6. Ротвейлери — однолюби

Вони пам’ятають про своїх господарів роками безперервно — і навіть провівши тривалий час інших людей, все одно дізнаються своїх колишніх покровителів.

7. Гавкають ротвейлери тільки при необхідності

Якщо її не буде, собака може мовчати або видавати забавний звук, який дуже схожий на котяче муркотання.

8. Добермани добродушніше кокер-спаніелів

Ці несподівані дані наводить статистика агресії домашніх собак по відношенню до своїх власників або інших людей. Доберманів обійшли в цьому рейтингу також далматинці і німецькі доги.

9. Боксери психологічно довше інших залишаються грайливими цуценятами

У собак інших порід на повне дорослішання йде приблизно рік, а боксери будуть радісно грати з дітьми і дорослими аж цілих три роки. Вони розумні, граціозні і дуже скромні, що робить їх відмінними компаньйонами для сімей з дітьми.

10. Боксери можуть гавкати просто від нудьги

Деякі власники відзначають, що боксери можуть подавати голос просто так — або навіть тоді, коли хочуть навмисно “потролити” свого господаря. Почуття гумору у них при цьому дуже добре.

11. Мастифа потрібно постійно вигулювати, інакше він рознесе будинок

Цей величезний пес, здається неповороткою незграбним ведмедем, дуже швидкий і енергійний. З ним необхідно гуляти і бігати не менше трьох разів на день — інакше він сам буде шукати собі розваги, і знайде їх дуже швидко. Але якщо вигулювати вчасно, проблем не буде.

Які з фактів вам здаються найбільш зворушливими?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *