2022 рік якої тварини

2022 рік якої тварини за гороскопом і в чому зустрічати

Слідом за 2021 роком Бика настане рік нового тварини за східним гороскопом. Розповімо, хто буде символом в 2022 році, дамо рекомендації, в чому зустрічати і що готувати на свято.

2022 рік якої тварини

За гороскопом можна дізнатися, якої тварини буде той чи інший рік, а також у чому зустрічати і що готувати з цієї нагоди. Вже відомо, що 2022 рік пройде під заступництвом Блакитного Водяного Тигра. Однак настане він не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року.

Символу року будуть симпатизувати дві стихії — Вода і Дерево:

 1. Вода дарує життя і допомагає Дереву стати чуттєвим, добросердих і схильним до самовираження.
 2. Дерево, в свою чергу, відповідає за стабільність і чітке дотримання поставленим цілям.

Обидві стихії впливають один на одного і створюють позитивну обстановку для всіх знаків Зодіаку у 2022 році. Тварина-символ заохочує всіх, хто намагається поліпшити своє життя, але не стане оберегом від горя та неприємностей.

Тому не потрібно чекати в 2022 році рівного і тихого плину життя. У році Тигра багато люди зіткнуться з помилками й прикростями, яких не уникнути. Вони будуть відрізнятися тільки рівнем серйозності.

Вищевикладене не означає, що ватажок 2022 року буде проти нових починань. Всі невдачі, помилки і неприємності стануть необхідним перешкодою на шляху до подальшого добробуту.

Яким буде рік Блакитного Водяного Тигра

Знаючи про те, якої тварини за гороскопом буде 2022 рік, можна дізнатися, яким він буде і що принесе людям. Блакитний Тигр асоціюється з хвилею і уособлює чоловіче начало.

Рік буде вдалим майже в усіх галузях, проте найбільше пощастить активним і творчим людям. Стихія води дозволяє пом’якшити впертий характер Тигра, рік стане хорошим періодом для створення сім’ї та народження дитини.

Самотні люди зможуть налагодити свої стосунки з протилежною статтю. Крім цього, Тигр буде до останнього зберігати вже наявні любовні зв’язки, навіть якщо з’явиться необдумане бажання їх розірвати.

Серед недоліків, якими володіє Водяній Тигр, можна відзначити надмірну чутливість. В такому стані, найімовірніше, людина зіткнеться з сумнівами і сильними страхами, від яких обов’язково потрібно буде абстрагуватися.

У рідкісних випадках Тигр буде надмірно активним і оптимістичним, тому такий настрій необхідно підтримувати. А перебуваючи в стані невпевненості, незадоволеності і занепокоєння, не варто приймати важливі рішення.

Діти, народжені в 2022 році Тигра

За східним гороскопом тварин можна встановити, якими будуть діти, народжені у 2022 році. Діти-Тигри енергійні і товариські, цікавляться абсолютно всім і формують про все власну думку. Дитина досягне успіху, якщо зможе знайти дійсно ту справу, що йому цікаво.

Діти, народжені в рік Тигра, оптимістичні і мають акторським даром. Вони відкриті, відчувають настрій співрозмовника під час спілкування. Знають собі ціну і вважають, що гідні похвали. Вони творчі, воліють щось пов’язане з театром, сценою.

В емоційному плані у таких малюків може дуже часто змінюється настрій. Діти-Тигри швидко витрачають свою енергію, спалахи гніву чергуються з станами меланхолії і апатії.

У таких дітей потрібно культивувати самодисципліну для упокорення неспокійного характеру і прагнення до послуху. Для звільнення від негативної енергії підійдуть заняття спортом, участь у командних іграх.

Діти, народжені в рік Тигра, найчастіше ідеалісти і гуманісти, які у всьому намагаються досягти справедливості та захистити слабких. Вони добрі і жалісливі, прагнуть допомогти кожному безкорисливо, в рамках благодійності.

Що приносить удачу народженим у рік Тигра

Люди, які народилися в рік Тигра, часто домагаються успіху в науковій сфері, швидко знаходять спільну мову з оточуючими, а в компанії друзів займають лідируючі позиції.

Завдяки завзятості і проникливому розуму Тигри зможуть добитися бажаних результатів у всіх сферах діяльності. У людей, народжених в цей рік, є щасливі і нещасливі числа, а також інша символіка, що приносить удачу:

 • 1, 3 і 4 – щасливі числа;
 • 6, 7, 8 – нещасливі числа;
 • 16, 27 – вдалі дні кожного місяця;
 • сердолік – камінь-талісман для Тигрів.

Рекомендації астрологів

За гороскопом 2022 рік стане роком Водяного Тигра, який представляє собою одного з найрозумніших і ставних тварин, які тільки існують у світі. Рік буде успішним для людей, які схожі на тигра, а саме енергійних, азартних і швидких.

У 2022 році люди, які не бояться ризикувати всім, що у них є, будуть успішними у професійній діяльності, їх чекає кар’єрний зліт. Тому варто зібрати всі сили воєдино і направити їх на покращення цього аспекту свого життя.

Протягом усього року буде чимало моментів, що кардинально змінюють долі людей. У 2022 році потрібно буде постаратися, як тигр у сутичці, викластися по повній програмі, щоб чогось досягти, бо ніщо не дається просто так.

Сильні люди стануть ще сильнішими, якщо будуть боротися, а слабкі і зовсім втратять залишок сил. Для тих, хто боїться труднощів і кардинальних змін, а також задоволений своїм життям, найкраще перечекати цей період в укритті.

Тигр втілює твердість, гостроту розуму, старість і холодність. До головних характеристик 2022 року відносяться хоробрість і мужність, тому успішними стануть саме такі люди, які нічого не бояться, сильні духом і здатні пройти будь-які життєві випробування.

Крім цього, рік Тигра принесе в життя момент раптовості і неочікуваності. Це говорить про те, що не слід робити необдуманих вчинків, важливо все ретельно вивчити і прийняти правильне рішення.

Як правильно зустрічати Новий рік 2022

До настання Нового року важливо знати, як прикрасити будинок, в чому зустрічати свято і що готувати на стіл. Слід почати з прикраси інтер’єру, щоб догодити тигру. Займаючись декоруванням будинку або робочого простору, необхідно врахувати наступне:

 • ялинка повинна бути живою, в крайньому випадку можна заготовити гілки ялини або сосни, але головне, щоб дерево було не штучним;
 • іграшки повинні бути однотонними з металевим блиском, переважно вибирати золоті і срібні кулі, інші символічні фігури свята. У цьому році слід утриматися від строкатих і викликають іграшок.

Творчі люди можуть проявити фантазію і зробити іграшки своїми руками, використавши дерево, папір або метал. Тигр любить все натуральне, тому в 2022 році це буде доречно.

При декорації кімнати рекомендується використовувати блискучі стрічки, ялинові гілки, а також свічки в сріблястих, жовтих, золотих і пурпурових відтінках. Кілька свічок можна зробити смугастими, це нескладно – досить обернути їх в декоративну стрічку. Прикрашати можна все, що є в будинку, але важливо дотримуватися натуральності і єдиного стилю.

Що готувати і в чому зустрічати 2022 рік

Крім того, як прикрасити будинок, слід знати, в чому зустрічати рік Тигра і що готувати на святкову трапезу. Для зустрічі 2022 року переважно скласти різноманітне м’ясне меню. Використовуючи ковбасну, сирну і овочеву нарізку, розкладати її переважно смугами.

Аналогічним способом можна оформити і салати. З напоїв, крім класичного шампанського, можна подавати червоне вино. Важливо не зловживати алкоголем, граціозний тигр цього не оцінить.

Що стосується того, в чому зустрічати Новий 2022 рік, то варто вибирати предмети гардероба із смугастими принтами або в тигровій забарвленням. Якщо немає такої можливості, підійдуть і аксесуари в смужку, наприклад, сережки або браслет. Можна надіти будь-яку прикрасу в золотому, платиновому або срібному кольорі.

Одяг повинна бути натуральною, можна використовувати хутро, шкіру або бавовна. Тигр по достоїнству оцінить наряд з таких матеріалів і негативно поставиться до синтетичних тканин в яскравих неонових кольорів.

Люди, що народилися в рік Блакитного Водяного Тигра, будуть знаходитися під надійним захистом свого тварини. Цей рік стане чудовим періодом для реалізації амбіцій та досягнення успіхів, особливо у творчому плані.

Підводячи підсумки

 1. Новий 2022 рік пройде під заступництвом Блакитного Водяного Тигра. Цей період буде сповнений труднощів і випробувань, потребують людині для проходження шляху до успіху.
 2. Вдалим цей рік буде для активних і творчих людей, які готові ризикувати і боротися за своє щастя.
 3. Діти, народжені в рік Тигра, амбітні, активні й енергійні. Захоплені творчістю і успішно проявляють себе в акторській майстерності. Мають буйною вдачею, який може різко змінитися на меланхолію і апатію.
 4. Зустрічаючи рік Тигра, варто використовувати натуральні відтінки в одязі і елементах декору. Можна звернути увагу на смугастий принт як в одязі, так і в інтер’єрі. Слід уникати синтетики і яскравих відтінків.
 5. Меню на новорічний стіл має бути різноманітною і складатися з м’ясних страв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *