5 причин з’їдати одне яблуко щодня

Є англійська приказка, яка говорить, що одне яблуко в день допомагає вам триматися подалі від лікарів. І це дійсно так. Є багато причин частіше їсти яблука. І ось 5 із них:

1. Захист серця

У яблуках містяться флавоноїди – речовина, яка перешкоджає накопиченню холестерину на стінках кровоносних судин. Також в яблуках багато калію, що запобігає затримку рідини і виникнення гіпертонії.

2. Зниження ризику розвитку раку

Дослідження показують, що яблука мають протираковими властивостями, тому що в них містяться фітохімічні речовини: поліфеноли (кверцин, флавоноїди) і антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів. Крім того, клітковина, якої в яблуках багато, допомагає запобігти раку товстої кишки.

3. Допомагає впоратися з голодом

Яблуко допоможе вам уникнути почуття голоду, що важливо, якщо ви хочете скоротити кількість споживаних калорій в день. У них багато пектину – речовина, що сповільнює травлення і допомагає вам довше залишатися ситим. Найбільше пектину міститься в шкірці. Яблука покращують травлення і можуть допомогти при діареї, так і при запорах.

4. Детоксикація організму

У яблуках багато калію і мало натрію, що робить їх ідеальними для детоксикації організму. Яблука сприяють виведенню токсинів з організму.

Очищаючий ефект яблук робить їх придатними для боротьби з запальними захворюваннями: подагру, артрит, ревматичними захворюваннями. Це пов’язано не тільки з калієм, але і з тим, що в яблуках є органічні кислоти і дубильні речовини, які сприяють видаленню сечової кислоти.

5. Захист від діабету

Яблука допомагають збалансувати рівень цукру в крові, що дуже важливо для людей з діабетом і тих, хто входить в групу ризику. Яблуко затримає поглинання глюкози в кишечнику, цей ефект збережеться на більшу частину дня. Також не варто забувати, що яблука знижують почуття голоду, що допоможе вам утриматися від шкідливих перекусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *